Бі Муві: Медова змова

Мультфільм про забавну бджілку - Баррі Бі Нельсона, який закінчив коледж і не знає, яку йому вибрати професію, щоб не пошкодувати про свій вибір. Він вперше летить у місто, де він міг загинути від людей, але Ванесса врятувала його. Вона - квіткарка, яка подружилася з ним і підтримує його ідеї, адже погляд на життя у них однакові. Баррі закохується в неї, а Ванесса допомагає йому захищати права бджіл за мед. Його не влаштовує те, що люди продають мед, а вони над ним працюють цілодобово. Вони вирішують падати в суд на людей.

У Вас не має доступу для завантажень

Талановиті комп'ютерні художники постаралися і вміло створили нові обличчя, які відразу ж потішили. Я дивився багато мультфільмів, але я не помічав подібних осіб, як у цьому, тому на мене цей незабутній мультфільм справив приємне і дуже емоційне враження. Особливо різку увагу привертали великі очі героїв, які виглядали дуже незвичайними з маленьким ростом бджіл. Природа була також показана дуже яскравою і барвистою, що втішило ще більше. Стає зрозуміло, що присутня якісна анімація, просто вражаюча, яка завжди на висоті.

Характер персонажів теж був продуманий дуже ретельно, а особливо сподобався головний герой - Баррі, який не хотів вибирати роботу і весь час знаходив відмовки. Ванесса теж виявилася не гірша, така дружня, а Адам завжди намагається поставити свого друга - Баррі на правильний шлях, але йому це не так часто вдається.

Музика в кінці була підібрана дуже добре. Сам по собі мультфільм вийшов дуже хорошим і вважаю, що він не на один раз. Його можна дивитися скільки завгодно і він не набридає, бо в ньому ще присутній і гумор. Дитячий, солодкий, яскравий, приємний, милий і дуже добрий. Незабутній мультфільм, варто подивитися, коли просто хочеться розслабитися і відпочити.

 

 

 


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 1 люд.