Бетмен: Під червоною маскою

Ра'с аль Гул укладає угоду з Джокером про терористичний акт в Сараєво, але незабаром шкодує про це. Джокер захоплює Джейсона Тодда, другого Робіна. Джокер б'є Робіна ломом до напівсмерті на покинутому складі, і, переламавши йому майже всі кістки, він іде, сказавши Робіну, щоб «передавав Бетмену привіт». Через деякий час Робін опам'ятовується і з великими труднощами добирається до дверей, але та виявляється замкнені, після чого Робін зауважує бомбу, таймер на якій відраховує останні 10 секунд. Бетмен, весь цей час поспішав на підмогу Робіну на Бетцікле не встигає буквально на секунду, і під'їжджає прямо перед вибухом. Бетмен розгрібає залишки складу та у підсумку знаходить тіло Робіна, але того вже не можна нічим допомогти.

 

 

Дія фільму переноситься в Готем-сіті, 5 років по тому. Червоний ковпак скликає збори найуспішніших бандитів і дилерів. Він пропонує їм збувати наркотики і зброю через нього, віддаючи йому 40% прибутку, при цьому він гарантує їм захист від Чорної Маски і Бетмена. Злочинці спочатку не довіряють Червоному Колпаку, але той переконує їх, показавши їм голови їх підручних, зібрані за 2 години. У підсумку, залякані, вони погоджуються.

В доках, Бетмен переслідує фургон з злочинцями, він влаштовує їм пастку, і, внаслідок проколотих шин, вантажівка потрапляє в аварію, втрачаючи по дорозі вантаж. Бетмен починає допитувати одного із злочинців, але бачить, що випав контейнер відкривається, і звідти звільняється кібернетичний андроїд Амейзо (англ.) З можливостями надлюдини. Під час сутички до Бетмену приєднується його напарник Найтвінг, і вони перемагають у ній, підірвавши голову андроїда пластидом. Після сутички Бетмен продовжує допитувати злочинців, і один з них встигає сказати, що вони працюють на «Червону Маску», після чого всі злочинці гинуть від пострілів снайпера. Бетмен бачить його в бінокль і відправляється в погоню на бетплане, залишивши Найтвінга в доках. Злочинець спочатку тікає по дахах, після, спустившись вниз, він сідає в машину. Погоня призводить Бетмена на фабрику, де він колись зіткнувся з першим Червоним Ковпаком, який впав в чан з хімікатами і перетворився на Джокера. Новий Червоний Ковпак з'являється на одному з помостів, і, вистріливши в машину, влаштовує вибух і пожежа на фабриці. Бетмен рятується, але втрачає слід лиходія...

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Фантастика



------
оцінило: 0 люд.