мультфільм Енеїда

Енеїда — мультфільм 1991 року, створений за мотивами поеми Івана Котляревського. Саму поему Котляревський написав, як жартівку на «Іліаду» Гомера й «Енеїду» Вергілія. Дрімучий рік до нашої ери. Троянська Січ. Мужні запорожці обороняють місто від набігу кровожерливих греків. Головний командувач Еней, кошовий отаман війська троянського отримує телеграму з попередженням забратися з міста до...

 Подальших його пригод бажано дітям не показувати... Дещо інтимне про Зевса, Венеру й інших небомешканців. Нові відомості про те, хто й як заснував Вічний Рим.  Троянська січ, мужні запорожці тримають оборону міста від набігу кровожерливих греків. Еней, кошовий отаман війська троянського, отримує телеграму з попередженням забратися з города.

Все інші пригоди Енея краще дітям не показувати , дещо інтимне про Зевса, Венеру й інших небожителів. Нова інформація про те, як і хто заснував Вічний Рим.

 

Дивіться, та не лопніть від сміху ... :biggrin:

Читати Енеїду та дивитися картинки

Ми даруємо Вам можливість завантажити безкоштовно мультфільм Енеїда, завантаживши цей мультик обов'язково подивіться - не пошкодуєте, взагалі цей мультфільм розрахований на дорослу аудиторію

Чудова українська картина. Творець незабутніх мультфільмів про козаків Дахно створив повнометражну екранізацію знаменитого ерніческого праці Котляревського. Російській людині, бути може, важкувато буде зрозуміти все, що там говориться (адже мультфільм українською), однак не можна не віддати належне витонченої фантазії і невичерпної вигадці режисера і сценариста. Бесстижесть і бенкетних присутні повною мірою, не менш ніж в «Пантагрюелі» Рабле.


Жанр фільму:Історичний------
оцінило: 1 люд.