Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Українізатор Windows XP
----

Програма для українізації Windows XP. Глибина та якість перекладу значно краща ніж у всіх інших подібних програм. Лишилася неперекладеною лише довідкова система (перекладено лише її інтерфейс).

Порівняно з попередньою версією в GregWinUKR 4.0 перекладено Netmeeting, виправлено деякі некоректні патчі, внесено технологічні зміни, пов'язані з відображенням елементів у панелі керування, наведено лад у звуковій схемі, також підвищено рівень адаптації під англомовні системи. Завдяки технології, яку розробив пан Ostapf процес інсталяції скоротився десь вдвічі.

Увага!

Щоб уникнути можливих зупинок в процесі роботи українізатора та прискорити встановлення, рекомендується вимкнути антивірус або ж встановлювати його після українізатора.  Також рекомендую ставити на системи з 1 обліковим записом - інші в разі потреби створювати після українізації.
Не ставте програму поверх попередніх версій GregWinUKR!

Українізатор XP

Для тих, хто не знайомий з GregWinUKR попередніх версій повторю, що програма призначена для встановлення на вже діючу операційну систему сімейства Windows XP платформи х86 теоретично будь-якої мовної версії (випробовувалося лише на московських та англійських системах). Рекомендовано встановлювати на домашні ПК, в іншому разі ви можете стикнутися з проблемами ліцензування, оскільки Майкрософт забороняє змінення системних файлів.

Розмір: 32,1 МБ
Місця на диску: до 800 МБ.
Платформа: x86
MD5: FC4FA8C900962FD1441B77135A5A43DA
SHA-1: 3E996F67CE2686955D0AB9B0FCDEBA72EEC948B9

Ще лишаються неперекладеними назви устаткування в диспетчері пристроїв. Не знаю, як це зробити автоматично, втім це можна зробити самотужки вручну, оновивши драйвери на кожному з цих пристроїв.

Стандартний блокнот замінено на AkelPad 3, тому в разі, якщо вам потрібен саме майкрософтівський блокнот (або ж на його місце встановлено якийсь інший), збережіть його в якійсь окремій теці перед запуском українізатора.

Стандартну майкрософтівську розкладку клавіатури змінено на Strange_Ukrainian (автори - Paul Kiss та Vertaler). Тепер в ній є і апостроф, і літера Ґ, і навіть наголос, а також всі московські літери. Після встановлення в теці "Мої документи" у вас з'явиться файл rozkladka.bmp - графічний файл, що демонструє всі можливості цієї розкладки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Коментарі:

Коментарі 5

atman

Дякую! Завантажив! Тепер маю ХР рідною мовою! ДЯКУЮ!

11 вересня 2012 09:42 | Відповісти | Цитувати |

admin

smailuk30 ХР - майже труп - Віндовс 7 рулить!.....
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

16 вересня 2012 23:02 | Відповісти | Цитувати |

валік

Цитата: admin
:smailuk30: ХР - майже труп - Віндовс 7 рулить!.....

Ну , для Майкрософт - так, для віртуалки - труп? Ні, не чули...
От я ОБОЖНЮЮ ХПшечку, і ніде не чув що українська версія віндовс хп вийде, а тут... О БОЖЕ УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ!!!

Так що , не такий він труп, як здається)))

25 березня 2016 15:02 | Відповісти | Цитувати |

Борітеся поборете

О-ооо!!! Народ, це те що треба! Адмін, ти не правий на рахунок, що Windows 7 рулить. Це Windows ХР рулить! Бо згадай принаймні хоч одну із всіх оперативних систем Майкрософта, котра була б такою вдалою, стабільною, зручною і відпрацювала б так довго та й де у кого працює ще й досі. Взагалі якби не сучасні цяцьки на DirectX 11 і ще деякий софт, який припасували до 64-рьох бітної вінди, то Windows ХР працювала б принаймні ще років 10! Особисто мені цяцьки і візуальні навороти до дупи, тож і Windows 7 мене аж ніяк не цікавить,- у мене все і так шикарно працює. Чув, є така думка?! А от за українізатор щира величезна подяка, я його обов'язково випробую. Бо трохи нудить від цього кацапського козломордого язіка. З повагою, Українець.
Адмін, я тут дещо перевірив і хочу повідомити вас, що вказані вами ХЕШ-суми MD5 і SHA-1 не співпадають з ХЕШ-сумами а ні архіву, а ні самого файлу. Я повторно перекачав все для перевірки,- результат такий самий. Тож або ви щось наплутали, або некоректно залили архів на сайт. Хочеться вірити, що цей українізатор все ж таки працездатний, але я його застосую трохи пізніше. Отака фігня, хлопці!

1 вересня 2016 22:02 | Відповісти | Цитувати |

Борітеся поборете

Народ, дуже дяку за цей українізатор автору Григорію Новохатько і адмінам сайту kampot.org.uа за те, що виклали цю корисну штукенцію для людей! Я випробував цей українізатор - просто супер!!! Воно крім якісного (десь до 98%) перекладу інтерфейсу Windows, ще й змінило заставку входу і виходу у систему, додало деяких озвучень з Українських пісень та замінило дві заставки у оформленні робочої стільниці. І це все не зважаючи на розмір усього 32,1 Мб! Коротше, хлопці, я просто у захваті від цієї штукенції. Але трохи є і зауважень. По-перше, сам процес встановлення мовних пакетів триває дуже довго. Автор пише, що воно потребує десь 20-40 хвилин. А у мене воно встановлювалося більше 2-вох годин та й ще видавало попередження про якісь помилки, але встановилось і все на 100% запрацювало як треба. Можливо у мене все так відбувалося, бо я ставив цей українізатор не на свіжу Windows, як це рекомендує автор. Але все запрацювало і система не глючить, а це головне. І ще один момент... Адміни сайту тут не написали, що версія цього українізатора v.4.0.1.0, а я пізніше знайшов версію v.4.0.5.6. Біда вся у тому, що сам автор пише, що новішу версію зверху старої вже ставити забороняється бо система буде глючити. Тож свіжіший українізатор я зможу випробувати тільки після нового перевстановлення системи. Все ж інше дуже добре! Слава Україні!!!

3 вересня 2016 07:58 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго