Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Аудіо-записи Коломойського та Кернеса
----

В Інтернеті з'явився запис розмови одного з найвідоміших олігархів України, власника групи і банку « Приват» Ігоря Коломойського і секретаря Харківської міськради Геннадія Кернеса (мер Харкова).  Здавалося б, що спільного у одного з найбільш «дорогих людей України» і афериста, нехай і не дрібного?

- Однак точки дотику таки знайшлися - Коломойський особисто віддає наказ Кернесу знищити бізнес двох підприємців у Харкові. А Кернес відверто лабузниться перед олігархом.

 

- У Куршевелі - 2 години ночі. Поруч з Коломойським його партнер і, як характеризує цю людину сам Кернес, «головний рейдер України » Михайло Кіперман. Присутні ще Богдан Гулямов і хтось Алік... Останніх Коломойський називає « шанованими людьми».

Велика частина бесіди стосується діяльності в Харкові дніпропетровських бізнесменів, братів Геннадія та Євгена Сороки. Точніше, мова йде про те, як знищити їх бізнес. У Харкові брати побудували торговий центр. Були плани відкрити ще один, але, судячи з усього, на цих планах можна поставити хрест.

 

- Що пов'язує олігарха з майже 5 - мільярдним станом з секретарем міськради ? Відповідь на це питання можна знайти в самій розмові, де Ігор Коломойський у всіх подробицях згадує аферу 2000 року. Йдеться про рейдерське захоплення найбільшого виробника цементу в Європі - ВАТ «Балцем». Під цю операцію « ПриватБанк » створив своє відділення у Балаклеї ( районний центр Харківської області). Тоді власників акцій, робітників « Балцема », під страхом звільнення примушували за копійки продавати свої цінні папери, заганяючи у новостворене відділення «ПриватБанку», де сидів реєстратор.

Джерело

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго