Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Нехай росіяни спростують ці 10 фактів
----

10 фактів з історії москаляндії - які поставлять будь якого москаля у тупик!

1. Державу з назвою - Московія цар Петро 1 перейменував в Росію, аж в 18 столітті, в 1721 році.

 

2. Плем'я Мокші назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови Мокші, звучить як "брудна вода". Будь-які інші мови не можуть перекласти слово Москва. Слово "кремль" - татарське і позначає зміцнення на височини.

 

З. У середні століття всі картографи Європи писали і проводили кордон Європи уздовж кордонів Русі (Русь - це територія нинішньої України!) Московія - улус, зі своїми фінськими народами, завжди була складовою Орди і її Європа справедливо відносила до Азії.

 

4. Московія (Росія) платила данину Кримському Хану!, який був намісником Золотої Орди, аж до 1700 року. Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішим, під узду, вів коня з кримським послом в Кремль, садив його на свій трон і вставав перед ним на коліна! ?

 

5. У 1610 році, в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгізів (родич Чингісхана) і на трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, нібито прибув з Рима правити Московією! :smailuk23:

 

6. Катерина 2, після окупації останньої вільної Руській Держави - ​​Великого Князівства Литовського (тер. Білорусі) в 1795 р., своїм наказом веліла назвати угро-фінські племена Московії якимись великоросами, а українців - справжніх русичів - малоросами!

 

7. Ніхто і ніколи не бачив в оригіналі договір про возз'єднання між Московією та Україною нібито підписаний Б.Хмельницьким і Царем О.Романовим?

 

8. Вже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно, от тільки байку про перемогу Д.Донского над Мамаєм виспівують досі, на всі голоси!

 

9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії, - це колишні слов'яно-руські Князівства і до угро-фінської Московії не мали ніякого відношення, поки Московія - Орда вони окупувала їх відповідно в 1462, в 1478, і в 1654 роках. А в інших областях РФ (Московії) ніколи не мешкали слов'янські племена і народи.

 

10. Золота Орда і її дочка - Московія, - це єдині країни світу, які тримали в рабах власний народ. Це і пояснює вічну відсталість багатою на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн, адже ефективність роботи вільних людей набагато вище, ніж рабів...Коментарі:

Коментарі 2

Kalmir2012

Коли вже Київська Русь була розвинута, та москве була нещасним селом


26 березня 2014 20:16 | Відповісти | Цитувати |

непийпиво

московія лапи геть від УКРАЇНИ!

--------------------
СЛАВА УКРАЇНІ !

18 квітня 2014 22:00 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго