Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Як виглядає християнський Бог
----

Сьогодні християнські пастері зображують Бога як духовну суть, як те, що є у всьому...

Але що нам каже Біблія про образ Бога?

Саме в Біблії Ягве більше схожий на Сатану, а не на хорошого Бога! Не віриш?

Хто такий Ягве (Єгова)?

З'ясуймо ж статус духовної сутності, яку жиди називають Ягве (вона ж Саваоф, Єгова, Елогім).

Наведемо опис проявів Ягве в Матеріальному Світі.

Ягве чомусь ховається від денного світла, дочекавшись темряви, ходить по землі, чадить димом і блимає полум'ям між скривавленими шматками розтерзаних тварин... Це явлення аж ніяк не нагадує того Бога, якому з любов'ю в серці вклонялися предки наші на сході Сонця.

 "І взяв він (Авраам) для нього (Ягве) все те (трилітнє теля, трилітню козу і трилітнього барана - автор.) і розсік наполовину, і поклав одну половину напроти іншої... І сталося, коли зайшло сонце, й була темрява, та ось ніби дим з печі та полум'я вогню пройшло між розсіченими шматками жертви" (Буття, 15, 10-17).  

Чому коли зходить досвітня зоря, цей "бог" починає тікати? За українськими священними переказами, страх перед зорею є виразною ознакою темної сили - ЧОРТА. Та ще до того ж звичайнісьнький єврей подужав цього так званого "бога".

Одним з найяскравіших з'явлень Ягве стала його боротьба з Яковом, який після цього отримав ім'я Ізраїль (на івриті - "той, хто поборов "бога"). Подамо цей епізод з Біблії.

"І встав він (Яків) тієї ночі, і взяв обидві жінки свої та одинадцятеро дітей своїх, і перейшов брід Яббок... І зостався Яків сам. І боровся з ним якийсь муж, аж поки не зійшла досвітня зоря. І він (той муж) побачив, що не подужає його (Якова), і доторкнувся до суглобу стегна його. І звихнувся суглоб стегна Якова, як він боровся з ним. І промовив (муж той): "Пусти мене, бо зішла досвітня зоря". А той (Яків) відказав: "Не пущу тебе, коли не поблагословиш мене". І промовив до нього: "Яктвоє ймення". Той відказав: "Яків". І сказав: "Не Яків буде вже називатися ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з богом та з людьми - і подужав". І запитав Яків і сказав: "Скажи ж ім'я своє". А той відказав: "Пощо питаєш про ймення моє?" І він ("бог") поблагословив його (Якова-Ізраїля) там. І назвав Яків ім'я того місця: Пенуїл (на івріті - "лице бога"), бо "бачив був бога лице у лице, та збереглася душа моя" (Буття, 32, 23-31).

обличчя Бога

За допомогою дзеркала вченим вдалося відтворити «обличчя Бога». Члени організації The Mirror of the Sacred Scriptures and Paintings World Foundation (Всесвітній фонд «Дзеркало священних текстів і картин») нещодавно опублікували результати досліджень живопису та графіки Леонардо да Вінчі. Вони стверджують, що Леонардо да Вінчі, використавши дзеркала, зумів зашифрувати в своїх роботах зображення старозавітного Яхве та інші сакральні образи.

Вдень Ягве з'являвся, як темна хмара, а вночі - як полум'я. Обидва цих з'явлення мало схожі на те Духовне Світло, золоте і сонцесяйне, яке вважали проявом Бога арійці та слов'яни, наші величні предки.  Ягве схожий більше на Змія Горинича, якого в легендах убиває слов'янин-богатир, ніж на "бога".

Ягве приходить на гору Синай. "І сталося третього дня, коли ранок настав, - і знялися громи та блискавки, і густа хмара над горою та сильний голос сурми! І ЗАТРЕМТІВ УВЕСЬ НАРОД, ЩО БУВ У ТАБОРІ... А гора Синай - уся вона димувала через те, що господь до Мойсея: "Зійди, остережи народ, щоб не рвався до господа, щоб побачити, бо багато з нього загине..." (Вихід, 19, 16-22).

-"... над скінією (наметом, де знаходився вівтар Ягве - автор.) вдень була хмара господня, а вночі був вогонь у ній..." (Вихід, 40, 38).

А тепер розглянемо «Божі» діла за Біблією:

Чимало "див" явив євреям цей "бог". Перелічимо ці "божі" діла з книги Вихід:

- перетворив палицю єврея Аарона на змія, який пожер інших перетворених зміїв (Вихід, 7, 8-12);
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;
- напустив на землю жаб, а потім понищив їх, і вся земля засмерділася;
- напустив воші на всіх людей і тварин в Єгипті; - напустив гнійні язви на всіх єгиптян;
- навів град та напустив сарану на єгипетські поля;
- заслонив сонце і напустив темряву на Єгипет;
- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;

Що-то за Бог, що проклинає, вбиває, лютує, карає чи не в кожній главі Біблії.

Отже, Ягве - ніякий не бог, а звичайнісінький кривавий демон, який «штовхає» «богообраних» на злочини та подає неперевершені зразки злодіянь.

Хто такий Ісус?

А тут ще жахливіше - читайте та перевіряйте в Біблії:

"Не думайте, що я прийшов, щоб мир на землю принести, - я не мир принести прийшов, але - меч" (Матвій, 10,34).

"відійдіть від мене, прокляті, у полум'я вічне, приготоване для диявола і служителів його; був голодний я, і ви не нагодували мене; хотів пити я, і ви не напоїли мене; був мандрівником, і ви не прийняли мене; був роздягнений, і ви не вдягли мене; був хворий і в темниці, і не відвідали ви мене". Тоді й вони скажуть йому: "Господи, коли ми... не послужили тобі?" Тоді скаже він їм у відповідь: "Поправді кажу вам: якщо не зробили ви цьому одному з менших моїх, то не зробили мені". І підуть вони на муку вічну..." (Матвій, 25, 41-46).

(Отже, всі люди повинні бути запопадливими не лише з самим Ісусом, але й з кожним християнином, бути їм прислужниками та вгадувати їх потреби, інакше - смерть.)

  "І побачив (Ісус) біля дороги одну смоковницю, підійшов до неї, і, не знайшовши на ній нічого, крім одного листя, сказав їй: нехай не буде від тебе плоду навіки. І смоковниця одразу ж засохла" (Матвій, 21, 19).

Складається враження, що серце єврея Ісуса наповнене ненавістю, і він не знає, куди її подіти, ви-ливаючи на перший же об'єкт, який трапляється на дорозі. Так буває, що маленька нерозумна дитина, вдарившись об двері, починає їх сварити і лупцювати.

 

Своєрідним підсумком Нового Заповіту є кинуте євреєм Савлом ("апостолом Павлом") прокляття: "Хто не любить господа Ісуса Христа, хай буде проклятий» (Перше послання апостола Павла коринфеянам, 16, 22).

Такою є "любов", "терпимість" та "гуманізм" християнської моралі!


А ось як описує майбутню появу єврея Ісуса на землі Іоан Богослов і своєму Об'явленні.

"Очі його - немов полум'я огняне, а на голові його - багато вінців. Він ім'я має написане, якого не знає ніхто, тільки він сам. І зодягнений він був у шати, залиті кров'ю. Ім'я його: слово боже. І воїни небесні слідували за ним ... З уст його виходить гострий меч, щоб ним вражати народи. Він пастиме їх жезлом залізним, і він буде топтати чавило вина лютості та гніву бога всевладного (кривавого демона Ягве - авт.)! І він має на шатах і на стегнах своїх написане ім'я "Цар над царями і пан над панами" (Об'явлення, 19, 11-16).

 

 

 

Ось таке перетворення сталося з ніжним і делікатним євреєм Ісусом! Зовсім як в житті: доки єврей залежить в чомусь від нас - хоч до рани його прикладай, але коли набрався він сили і отримав владу над вами - із задоволенням розчавить вас у своїй лютості! У цьому Ісус - найповніший єврей.

Цікаво почитати - http://kara-dag.info/dogma-bibliya-istoriya/

Християнство - різновид юдаїзму, в якому головним напрямком є формування з "язичників" єврейських рабів.

Олег ВОВККоментарі:

Коментарі 20

оксана

Господь є дуже справедливим, він карає тих хто заслуговує. Він пробачає Всім хто просить пробачення. Життя є коротким, а вічнісь безконечною... Задумайтесь...Скорость движения неважна єсли направлєния вибрано неверно!
http://blessed.te.ua/article/god-is-alive-albert-enchtein/
Хай вас Бог благословить і відкриє ваші очі, які затуманив диявол.

29 серпня 2011 21:24 | Відповісти | Цитувати |

admin

b_plakat5 Оксано так твій Бог і є диявол! Він тобі затуманив очі! Задумайся чому в церкві всі хороші, а приходячи додому: клянуть, обзивають, обговорюють одне одного, сваряться, у всьому винять інших а не себе.
А вийшовши на вулицю - знову посмішка до вух. - що ще потрібно дияволу?
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

30 серпня 2011 19:15 | Відповісти | Цитувати |

Тарас Бульба

Саме православна віра кріпила козаків. Хоча більшість з них не сподівалась на відкриті райські ворота і уготовані вінці через жорстокі реалії свого життя. Однак багато із скалічених хоробрих вояків проводили решту життя у монастирях у пості і молитві за рід та батьківщину. Найбільшою ганьбою було для козацького роду перехід у іновірство чи навіть іншу конфесію (католицизм та його псевдогреко-католицькі сурогати. Чому "псевдогреко"? - бо для грека поняття "грек" і "православний" тотожні!).

Отож насремо на прадідів і будуймо щасливо-утопічну атеїстичну УСРР???!!! Ба ні, гайда приносити жертви "правильним" язичницьким дажбогам адже ми арійці-свободівці, чи не так і "ложили" ми на князя Володимира???

Доречі, вищенаведена стаття "пахне" (тобто навіяна) ні чим іншим, як звичайнісіньким "модним" окультизмом.

Цитата: admin
чому в церкві всі хороші, а приходячи додому: клянуть, обзивають,

Цікаво, а чому ж тоді у спортзалі спортсмен падає і вдаряється на тренуваннях, іноді травмується, однак, після цього встає і знову ж таки працює на результат? Плодом його зусиль стають нові досягнення та рекорди, які ми бачимо на екрані, але що ж цьому передує? - те чого ми не бачимо... те що робить його сильним і залишається за кулісами.
А як щодо музикантів, що створюють прекрасну музику? Чи можемо ми уявити скільки порваних струн залишилось за кадром?

Гадаю, що мою думку всі зрозуміють... отож, думайте самі, і робіть правильний вибір.

31 серпня 2011 01:27 | Відповісти | Цитувати |

admin

Отож насремо на прадідів і будуймо щасливо-утопічну атеїстичну УСРР

- Не насремо! А відновимо те, на що насрали і втопили в крові!
Цікаво, а чому ж тоді у спортзалі спортсмен падає і вдаряється

- Блін, а причому тут це - мова йде про те, що в Біблії Бог зображений як справжній диявол! І для диявола немає нічого кращого ніж буття християн!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

31 серпня 2011 01:32 | Відповісти | Цитувати |

Тарас Бульба

Цитата: admin
Блін, а причому тут це

При тому, що впасти і вдаритись можна й духовно, а не тілесно. Тобто зробити щось не так - образити чи обізвати когось, вдарити ближнього, згрішити... Чому поганому вчить нас православна церква і білія, зокрема? - Не вбий, не вкради, шануй батька і матір своїх... Це вже особиста справа кожного наскільки він стає хорошим учнем.

А своєвільне трактування біблії Чарльзом Раселом ввело в оману тисячі людей, що називають сьогодні себе свідками Єгови. Отож автор даної статті йде тим же шляхом, що й основоположник сектанства.

Щоб краще розуміти Біблію - слід прийти до недільної школи, або ж на лекції в семінарію. У Святому Письмі багато символізму, тому не слід сприймати все дослівно і трактувати це по своєму.

31 серпня 2011 10:27 | Відповісти | Цитувати |

admin

Чому поганому вчить нас православна церква і білія, зокрема? - Не вбий, не вкради, шануй батька і матір своїх...

a_smex6 Відкриваємо Білію дивимось, як своїм прикладом вчив Бого і Ісус:
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;
- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;
b_plakat1 Це Бог? - це диявол! В чому виині діти і люди? Що фараон не хотів жидів відпустити?
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

31 серпня 2011 15:48 | Відповісти | Цитувати |

Lenta

Як може не християнин пояснювати як виглядає Бог християн?

Сьогодні християнські пастері зображують Бога як духовну суть
Ви хоч самі розумієте, що написали?
Саме в Біблії Ягве більше схожий на Сатану
А тут? Сатана - це падший ангел, який відпав від Бога.
результати досліджень живопису та графіки Леонардо да Вінчі
По яких фактах да Вінчі міг мати правдиве знання Бога?
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Це хибне враження
він не знає, куди її подіти, ви-ливаючи на перший же об'єкт, який трапляється на дорозі
Ні, не на перший об'єкт, а на грішників, які не покаялись та не змінилися. На то Він і є Богом, щоб оцінити наше життя.
Такою є "любов", "терпимість" та "гуманізм" християнської моралі!
Ні, не такою.
Християнство - різновид юдаїзму, в якому головним напрямком є формування з "язичників" єврейських рабів.
Це не так.

31 серпня 2011 16:18 | Відповісти | Цитувати |

Тарас Бульба

Цитата: admin
a_smex6 Відкриваємо Білію дивимось

Схоже, що пан відкривав зовсім не Біблію, а касову художню літературу ("Код Да Вінчі"), чи не так? Даний бестселер "відкрив очі" пану на Святе Письмо? Тепер пан вважає себе вельми обізнаним, а всіх християн та богословів недалекоглядними неуками?
А що ж пан зможе сказати про багатостраждального Іова, наприклад. Чи пан про це не читали?
Цитата: admin
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;

Що можна сказати з приводу жорстокого покарання первістків Єгипту ...

Старий Завіт є як би введенням в богослов'я. Там даються основні і часом грубі пояснення тих чи інших дій Бога, тому що люди, яким було адресовано це раннє одкровення, були далекі від Бога, від основ істинних відносин Бога і людини. На цьому етапі були можливі деякі перебільшені описи Божественних дій, як то: розкаявся Бог ..., зійшов Бог подивитися ..., послав духа злоби ..., ожесточив серце ..., і т.д.

У герменевтиці це називається антропоморфізм, коли описи складних мотивів і дій Бога схожі з людськими аналогами. Це зрозуміло: Бог спілкується на доступній людині мові того часу.

Нам потрібно усвідомити, що темряви в природі не існує як такої, тому що темрява - це відсутність світла, холод - відсутність тепла, тому нелюбов - це не активна дія Божественної сили, а навпаки, її відсутність або неповна присутність. Бог допустив у світі смерть, зло, насильство, найбільші скорботи невинних людей не тому що Він цього хотів, а тому що люди самі вибрали шлях, що йде від Бога. Діти із порушеною психікою і знівеченим фізичним тілом часто народжуються такими через халатність батьків. Кожну секунду в світі хтось із батьків неправильно чинить вкрай жорстоко з безневинними дітьми. Їх або виховують у ненависті, б'ють, використовують їх у своїх особистих цілях, і навіть торгують ними. Самі діти абсолютно ніяк не винні, що виросли в середовищі, де абсолютно відсутнє не тільки поняття про Бога, але й основні принципи морального життя. Бог не карав дітей Єгипту - їхня смерть була наслідком занурення того суспільства у пітьму. Як відомо, людина не може існувати в проміжному положенні між Богом і дияволом. Якщо суспільство не з Богом, воно переходить у володіння сатани. Фараон був ідолопоклонником, і його народ був народом, вклоняється бісам. Це товариство було ворогом Бога, діти вбирали з молоком матері все те страшне вчення і божевільний світогляд, які мало єгипетське суспільство того часу. Потрібно було зупинити машину придушення початку Божественного одкровення, Божественної літургії, входження Бога не як Ангела і патріарха, а зібрання людей, згодом розкритої у Церкві.

Отже, розглядаючи моменти жорстокості, ми повинні робити знижку на певну мовну дистанцію, яка існувала між Богом і людиною. Бог не активною дією повбивав дітей, а пасивним допущенням смерті, дав поглинути (мабуть тимчасово) небуття дітей, народжених у суспільстві, яке пригнічувало істину.

Приблизно те ж саме відбувається сьогодні (тільки без того повчального моменту, який був присутній в Єгипті), коли ми бачимо, як одне за іншим гинуть діти, кинуті батьками невіруючими. Це деградоване суспільство винне в тому? що страждають невинні діти, назавжди втрачаючи життя у Христі, щирому і Єдиному даятелі життя.

Сатана через своїх "слуг" торкається дітей, намагаючись спростувати наявність Усемогутності Бога, Його справедливість.

На рівні старозавітньої мови це показано в книзі Іова, коли страждання безневинної людини, праведника були допущені Богом, але ініціатором був диявол.

Біблія чітко заявляє, що маніяками рухає гріх, цей стан одержимості гріхом називається також одержимістю. А значить тут є певний слід, участь диявола. Бог лише допускає цю страшну катастрофу, трагедію, що почалася з Буття. 3.

В Старому Заповіті діяв принцип "Око за око, зуб за зуб", і Бог чинив по справедливості, хоча і тут довго терпів. Фараон не хотів відпускати Ізраїль після стількох знамень. Бог не став знищувати фараона, тому що на його місце встала би інша людина, яка б так само чинила і так би тривало все до нескінченності. Ніхто б стільки не терпів, наприклад, невдячність єврейського народу в пустелі.

31 серпня 2011 22:33 | Відповісти | Цитувати |

admin

Тарас Бульба, а нездається тобі, щ ти тілько що написав лекцію з марксисму Ленінізму? ТОбі філософом працювати! a_smex
Як на мене :
- Будь яка скотина, що вбиває дітей, заслуговує на смерть та прокляття - в тому числі і жидівськи БОГ.
- Та і хреновий з тебе філософ, згідно твоїх слів :
Бог не став знищувати фараона, тому що на його місце встала би інша людина, яка б так само чинила і так би тривало все до нескінченності.

- фашисти діяли правильно винищуючи всіх жидів, бо на місце одного жида ставав би інший! b_plakat5
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

31 серпня 2011 22:53 | Відповісти | Цитувати |

Тарас Бульба

У кожного свій шлях до Бога. Хтось зустрічається з ним у ранньому віці (як, наприклад, мучениці Віра, Надія, Любов), хтось у зрілому віці, чи на порозі смерті (як, наприклад, розбійник розіпятий поруч з Христом), а хтось розминеться з Богом у земному житті, але неодмінно зустрінеться з ним у вічності... ця зустріч неминуча!

На завершення хочу відмітити, що не люблю дискутувати з людьми, які взагалі не володіють предметом дискусії.

31 серпня 2011 23:09 | Відповісти | Цитувати |

admin

c_emot8 А я ще раз скажу:
Я срав і стяв на того Бога:
- який вбиває ДІТЕЙ та безвинних людей!
- боїться сонця!
- заставляє любити свого кривдника!
- проклинає тих кто не хоче поклонятись жидам!

На завершення хочу відмітити, що не люблю дискутувати з людьми, які взагалі не володіють предметом дискусії.

- Ну ти ж фанатик жидів! в тебе ж очі засліпленні любовью до жидівського Бога!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

1 вересня 2011 10:53 | Відповісти | Цитувати |

Lenta

Цитата: admin
- який вбиває ДІТЕЙ та безвинних людей!

Це не безвинні люди. Вони поклонялися сонцю та іншим кумирам і божкам власноруч зробленим. Хоч Бог довготерпеливий, але і терпінню є межа.

Цитата: admin
- боїться сонця!

Як може Всемогутній Бог який все створив (включно з сонцем) його боятися?
Цитата: admin
- заставляє любити свого кривдника!

Правильно. Бог коли захоче вмить може знищити людину. Він створив світ та його фізичні закони. Хіба для Творця є щось неможливе? Але чому ж він не знищує грішників, які живуть в гріхах, творять беззаконня і всяку мерзоту? Як таких можна терпіти та любити? Але Він це робить і чекає покаяння цих людей, їхньої відмови від грішного життя. Тому люди, які вибирають праведну дорогу мусять любити кривдників, так як Бог їх теж любить.

Цитата: admin
- проклинає тих кто не хоче поклонятись жидам!

Це щось ти заблудив. Єдиному Господу Богу поклонишся, написано у Святому Письмі.

1 вересня 2011 20:31 | Відповісти | Цитувати |

admin

Це не безвинні люди. Вони поклонялися сонцю та іншим кумирам і божкам власноруч зробленим.

Лента - вибач! але тоді потрібно вбити всіх китайців, індійців, японців, мусульман! b_plakat5

Як може Всемогутній Бог який все створив (включно з сонцем) його боятися?

Бо християнський бог - є диявол, тому і боїться! читай (Буття, 32, 23-31)

Єдиному Господу Богу поклонишся, написано у Святому Письмі.

- А ось так міг сказати лише ДИЯВОЛ! b_plakat2 Людина нороджується вільно , а не рабом!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

2 вересня 2011 12:01 | Відповісти | Цитувати |

Lenta

Цитата: admin
є диявол

Цитата: admin
А ось так міг сказати лише ДИЯВОЛ!

Вибач але тобі не здається, що ти трохи підвис на цьому терміну?

2 вересня 2011 13:52 | Відповісти | Цитувати |

admin

але тобі не здається, що ти трохи підвис на цьому терміну

- Я не підвис - я впевнений в цьому!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

2 вересня 2011 14:18 | Відповісти | Цитувати |

Lenta

Цитата: admin
- Я не підвис - я впевнений в цьому!

Відкрий wikipedi-ю та уважно прочитай.

<<<Сатана (), інша назва диявол, від єврейського слова «противник». Духовне створіння, яке є головним супротивником Бога та всіх, хто поклоняється правдивому Богові. Його було названо Сатаною, тому що він став противником Богові. Сатана також знаний як Диявол, оскільки він є головним наклепником, який очорнює Бога перед людьми.>>> http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0

2 вересня 2011 16:28 | Відповісти | Цитувати |

admin

a_smex4 Уяви - ти Сатана, для прикладу, ти хочеш зробити погано для людей.... Найкраще прикинутись хоришим пайхлопчиком -Ісусом, показати кілька фокусів, змішати правильні речі з поганими. Зайняти духовну владу - Ватикан, і контролювати всі уряди!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

4 вересня 2011 00:18 | Відповісти | Цитувати |

андрей

все кінець гряде обявлення Івана Богослова відкрилось і ми йдемо до армегедона званим місцем суду

Все гряде кінець світу ВІдкривається свята книга ІВАНА Богослова

31 жовтня 2011 22:34 | Відповісти | Цитувати |

broyler

Я в тих бібліях не дуже.... читала, і не хочу їх знати, бо дуже люблю природу, тварин не за гарненький писочок і хвостик - бубличком. а й за те що він черв"ячок, І ТЕЖ МАЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ. Я згодна з тим, що є якийсь вищий розум над нами, і якась всесвітня совість, і мені ближчі Сокіл Род,Перун, і Стрибог,і всі мавки і потерчата бо то правда нашого буття, справдешність, і всі ми рівні перед Матір"ю природою, і немає в Матері нічого нечистого , гріховного, особливо священне таїнство любовного зачаття всього земного і народження, продовження життя. Це не той дядько на хмарі, який тримає мене на невидимих віжках, і якщо йому помолиться, і підлизаться до нього, цебто пославить "Святий, кріпкий, безсмертний і.т.д, то можна і ограбить, і вбить і того ж чер"яка- підбором по траві, а то і людину, теж -на порох, та ще ж і помучити добряче. все буде прощено, і дорога в рай-забезпечена. Так, я харчуюся, як і всі живі істоти. не ловіть на цьому. Але я жила і живу поряд з "віруючими", бачу їх "любов до господа і до сестер з братами" і їх "праведні" зміїні язики, якими вони обтріпують одна одну, і їх не божі діла, і якщо у них така віра і такий бог, то як казав незабутній Б.Ступка : то навіщо така молитва ? А ще бачила комедію, як дві "віруючі" різних сект за коси брали одна другу. так доказували кожна чий бог божіший.

30 березня 2013 17:39 | Відповісти | Цитувати |

Мольфар

Всі релігії це примітивний спосіб пізнання БОГА. Йому немає потреби писати біблії чи корани. ВІН спілкується з кожною людиною особисто. На жаль не всі ЙОГО хочуть чути.
І підтвердженням того що релігії з їхніми так званими святими писаннями є примітивізмом є те що в кожній релігії безліч відгалужень.

5 квітня 2013 17:29 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго