Українські футбольні команди
 
➤ Мотиватори для вивчення української мови
----

Для усіх хто бажає поширювати рідну мову серех порусифіуованого чи завезеного "населенія" представляємо мотиватори для вичення української мови!

 

 

В архіві розміщено 61 мотиватора, високої якості (300 .dpi) із спеціальної збірки, підготовленої Іриною Фаріон, та розданою під час святкування 20 років від створення "Свободи"

 

Не будь пасивним! Мова то наша зброя!


Якщо ти сидиш у офісі - це для твоїх колег, що не хочуть вивчати українську мову:

 

 


Завантажити файл: Завантажити у форматі ворд [275.5 Kb] (Завантажило: 53)
Переглянути онлайн файл: Завантажити у форматі ворд

Завантажити архів мотиваторів:   
Розмір       - 151 мб.
Кількість   - 61шт.
Формат     - tiff
(одна картинка 10-12 мб)

Міні копії мотиваторів: мотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мова


Коментарі:

Коментарі 4

allspice

Гарна стаття!

4 січня 2012 22:58 | Відповісти | Цитувати |

Лібертас

Все класно, але люди, чого на багатьох зображеннях відділені західна зі східною Україною? Я наприклад з центру, але пробачте, я нічим не відрізняюсь від вас, так само за Україну і проти москалюг! НЕ діліть нас!!!!!!!!!!!!!!!!! Нехай зараз більшість людей розмовляє москальською, але не вони головне, а - діти, а вони то вже й вірш " у лукоморья дуб зєльоний" вчать на українській і коли їх питаючь чому, вони відповідають "Так легше" значить це вже щось значить!! Не відокремлюйтесь, і знайте що в нас не менше патріотів!

5 січня 2012 12:57 | Відповісти | Цитувати |

allspice

Лібертас, мені теж неподобається що Україна розділяється! хочу щоб ми були разом сильною державою)))

5 січня 2012 14:04 | Відповісти | Цитувати |

Іван

Лібертас,
Друже, я стовідсотково Вас підтримую бо я й сам з центру України де 40 років поспіль змушений був розмовляти на кацапському козломордому язікє. Але тепер я зрозумів, що для того щоб знищити будь який народ танки не потрібні. Треба просто вселити цьому народу з самого дитинства, що він немає власної історії і мови,- і все - цього народу більше не існує. Тож поки москалі не зробили з Української мови мертву латинську, треба гонити їх з нашої землі та добре згадати хто є наші справжні пращури і якою мовою ми повинні казати "Рідна земля!". З повагою, Українець.

29 квітня 2016 03:49 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго