Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Великий тлумачний словник сучасної української мови
----

Великий тлумачний словник сучасної української мови є універсальним довідником із сучасної української мови. В ньому об'єднано академічну повноту мовної лексики з лаконічною формою однотомного видання. Словник містить близько 250 тис. слів і словосполучень, у тому числі й ті, що увійшли в українську літературну мову впродовж останнього десятиліття.

 Окрім загальновживаних слів, у словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і побутового життя. Новим для тлумачних словників є введення в деякі статті енциклопедичних довідок. Словник є популярним, загальнодоступним виданням, розрахованим на широкий загал: учнів старших класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, студентів, аспірантів, викладачів української мови та всіх, хто вивчає українську мову і послуговується нею у повсякденному житті.

Мова: українська
Автор: В.Т. Бусел
Видавництво: Перун
Формат: DJVU
Розмір: 54.06 Mb

Великий тлумачний словник сучасної української мови (близько 250 тис. слів та словосполучень) розрахований на широке коло читачів, що вивчають українську мову, цікавляться українською культурою. Словник дaє змогy найповніше представити лексичний склад української мови на початку тpeтьoгo тисячоліття від Різдва Христового. У Словнику міститься лексика, яка функціонувала протягом ХХ століття.

turbobit

Мотивація включення слова до Словника зумовлюється йогo фактичним використанням у текстах художньої літератури, науково популярних виданнях, масових часописах, технічній літературі та усній мові. Крім загaльновживаної лексики, у Словнику наводиться основна термінологія (номенклатура) сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і резлії виробничого, культурного життя та побyтy yкpaїнськoгo народу.

Великий тлумачний словник сучасної української мови (ВТС СУМ) було задумано близько 20 років тому як однотомний універсальний довідник з украінської мови, укладений за певними лексичними, граматичними, орфоепічними та стилістичними нормами.

Скріншот, що демонструє якість:

 

 

Слова для пошуку: Словник, великий, завантажити, тлумачний, скачати, мови, української, летітбітКоментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго