Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Росія визнала учась в убивствах на майдані!
----

Росія офіційно визнала, що почала військову операцію 20 лютого 2014 в Києві, саме з розстрілу “Небесної сотні”!

 

Дата 20 лютого на медалі “за повернення Криму” може завдати Росії шкоди не меншої, ніж сама анексія Криму, – вважають експерти. Для істориків і юристів – це офіційний документ МО Росії, яким можуть оперувати юристи, історики, дипломати, політологи і т. д.

Нагадаємо, що саме – 20 лютого, коли на майдані Незалежності, вулицях Інститутській та Грушевського у Києві “невідомими снайперами” було розстріляно більше ста мітингувальників. Саме 20 лютого міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко повідомив, що він наказав роздати правоохоронцям зброю і застосовувати її відповідно до закону “Про міліцію”. Глава МВС обгрунтовував свій наказ тим, що лідери Об’єднаної опозиції не хочуть публічно відмежовуватися від радикалів, які стріляють в співробітників міліції і військовослужбовців Внутрішніх військ. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не вірить, що по демонстрантах стріляли спецназівці, хоча Інтернет повний фотографіями та відеозйомками того, як “Беркут”, “Альфа” та інші спецпідрозділи МВС і СБУ стріляють по демонстрантах і телеоператорам. Лавров вимагає притягнути “незалежних експертів” для розслідування снайперської стрілянини в центрі Києва.

 

Медаль за Крим

Саме початок російської операції пояснює поспішну втечу Януковича з України в ніч з 21 на 22 лютого зі своєї резиденції в Межигір’ї під Києвом.

Крім того, Росії тепер доведеться пояснити, як з позиції міжнародного права можна пояснити початок операції РФ в АРК 20 лютого, коли в країні ще був чинний президент - Віктор Янукович.

 

Згодом на сайті Міністерства оборони РФ інформація про цю медаль була видалена. "Зверніть увагу, це ж явно якийсь скандал: російське міністерство оборони заснувало відомчу медаль "За повернення Криму", нагородило нею як мінімум Аксьонова, вивісило відповідні фотографії на своєму сайті, а через 12 годин видалило усі фотографії і згадки про це".

 

Медаль за Крим

Міноборони РФ своєю медаллю зруйнувало міфи пропаганди РФ, що сепаратизм в Україні породжений “переворотом київської хунти”. Навіть Крим почав своє “повернення”до Росії за дві доби до позбавлення влади Януковича з поста Президента.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго