Форум товариства "Таємна Січ"

 

Про Львів

  • 41
  • 3
  • 13-05-2023, 23:46

Львів недарма названо культурною столицею України. Це місто настільки неповторне й особливе, містить стільки цікавих пам’яток культури й архітектури, що його сміливо можна назвати музеєм просто неба. А відпочивати у Львові – одне задоволення!

Туристичний Львів сьогодні

Львівська кава

Одна з найперших асоціацій, що виникають при згадці про Львів, - це кава, споживання якої давно вже стало доброю міською традицією. Побутує думка, що кожен правдивий львів’янин повинен хоча б раз на день пити цей дивовижний напій. Львівські ж кав’ярні давно є культовим місцем відпочинку та спілкування і сприймаються мешканцями інших міст України як своєрідна візитівка Львова.

 Історія Львівської кави бере свій початок більше двох століть тому, коли австрійці, захопивши Львів, привезли з собою цей напій та почали створювати в місті перші цукерні та кав’ярні. Кава швидко ставала популярною в усіх колах суспільства, у кав’ярнях часто збиралася творча молодь, яка залюбки присвячувала свої твори цьому напою; тут проводилися різні культурні й мистецькі вечори.

З того часу багато не змінилося – львівський культ кави манить до Міста Лева цінителів цього напою, у кав'ярнях часто відбуваються зустрічі з найвідомішими митцями сучасності. Щороку  восени Львівська Афіша радить відвідати міське свято «На каву до Львова», де кожен може скуштувати каву, зварену за традиційними львівськими рецептами, каву, що несе в собі дух старовинного Львова, його багатовікову історію й традиції. Дуже часто, поряд із кавою, столицю Галичини асоціюють із шоколадом, який тут називають «чоколядою». Цей продукт теж готують за особливими унікальними рецептами, тому він теж заслуговує на те, щоб його скуштувати.

Львівські театри

Надзвичайно поширеним місцем культурного відпочинку є Львівські театри, серед яких найвідвідуванішими є Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької, Академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької , Львівський драматичний театр імені Лесі Українки,Ляльковий театр, Муніципальний театр та деякі інші. Сюди на гастролі дуже часто приїжджають відомі українські артисти, нерідко запрошують виступити і гостей з-за кордону.

Львівські парки

Дуже часто відпочинок у Львові асоціюється з численними парками. Якщо трохи заглибитися в історію, виявиться, що в 20-30 роках минулого століття Львів був визнаний одним із найбільш озеленених міст Європи за кількістю зелених насаджень на квадратний метр площі. Один із найбільших львівських парків, Стрийський парк, заснований ще в далекому 1879 році, а на початку двадцятого століття він вважався одним із найкрасивіших парків Європи.

На даний момент парк знаходиться в дещо занедбаному стані, проте вже ведуться роботи з його оновлення та реставрації. Популярним також є парк «Високий Замок», вихід на найвищу точку якого став своєрідною традицією як львів’ян, так і гостей міста. Звідси можна оглянути прекрасні краєвиди Львова, побачити руїни колишнього королівського замку й почути досить цікаві історії про цю місцевість. Крім цих парків, часто відвідуваним є Парк культури та відпочинку завдяки атракціонам, які розміщені на його території й приваблюють дітлахів із різних районів міста.

----

Каталог Львівських сайтів

----

Неможливо не згадати про львівські музеї. При їх відвіданні можна подумки перенестись на сотні років назад, поміркувати над вічними цінностями в абсолютному спокої чи просто почерпнути натхнення.

В останні роки дуже популярним об’єктом для відпочинку став аквапарк «Пляж». Численні водні гірки, різні атракціони й великий басейн нікого не залишать байдужими, а достатньо тривалий робочий день цього закладу робить його доступним для людей із будь-якою зайнятістю.
----
Якщо Вам спекотно у Львові - Кондиціонери Львів

Iryna_s Сірома
  • 3 жовтня 2023 15:25

Львівська архітектура, кава, галереї і загалом атмосфера закохують у місто з першої подорожі. Після своєї екскурсії я мала нову мрію - жити в цьому місті. Подорослішавши звісно здійснила її, мені допомогли орендувати квартиру у Львові, чому безмежно щаслива, бо житло знайти було дуже складно, а спеціалісти щей підібрати варіант за адекватну ціну.

Гість Natali Сірома
  • 28 березня 2024 11:42

Погода у Львові є досить мінливою, тому використання кондиціонерів у побуті та бізнесі дозволить створити комфортний клімат в приміщенні. Звертайтесь <a href="https://wind.lviv.ua/">Кондиціонери Львів</a>...Цитата: Гість Natali

Погода у Львові є досить мінливою, тому використання кондиціонерів у побуті та бізнесі дозволить створити комфортний клімат в приміщенні. Звертайтесь <a href="https://wind.lviv.ua/">Кондиціонери Львів</a>...

https://wind.lviv.ua/
Цитата: Гість Natali

Погода у Львові є досить мінливою, тому використання кондиціонерів у побуті та бізнесі дозволить створити комфортний клімат в приміщенні. Звертайтесь <a href="https://wind.lviv.ua/">Кондиціонери Львів</a>...Цитата: Гість Natali

Погода у Львові є досить мінливою, тому використання кондиціонерів у побуті та бізнесі дозволить створити комфортний клімат в приміщенні. Звертайтесь <a href="https://wind.lviv.ua/">Кондиціонери Львів</a>...

https://wind.lviv.ua/


 https://wind.lviv.ua/


Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: