Форум товариства "Таємна Січ"

 
Український портал » Форум сучасного українця » Україна » Українські ресурси » Кращі човни з алюмінію для риболовлі в Криму

Кращі човни з алюмінію для риболовлі в Криму

  • 155
  • 0
  • 11-06-2020, 17:08

Кращі човни з алюмінію для риболовлі в Криму – моно купити тільки в Керчі компанії DELTA BOAT а також у нас є філії в Севастополі, Сімферополі, Джанкої і Краснодарському краї.

Досвідчені рибалки віддають перевагу саме алюмінієвим човнам, так як такі човни стійкі до корозії і їх можна довго експлуатувати і лагодити якщо раптом буде поломка.


Наша компанія пропонує жителям Криму власні розроблені нові човни для риболовлі. Наприклад човен DeltaBoat - 360 можна використовувати тільки з веслами, вона легка і компактна, а якщо потрібно то і поставити мотор.

Кому потрібна місткість побільше і мотор потужніший рекомендуємо купити алюмінієвий човен моделі DeltaBoat-380.

Алюмінієва лодка 
 

Купуючи наші човни Ви отримуєте радий переваг, таких як легкість корпусу (зроблений з морського алюмінію) наявність додаткових деталей і кріплень, можливість замовити різні комбінації комплектації.

Як правильно вибрати алюмінієві човни для риболовлі?

  •  При розрахунку маси потрібно враховувати ще вест снастей і мотора з горючим.
  • Човни з кільовим днищем V-подібної конфігурації підходять для озер і моря, так як мають хорошу керованість і стійкість на хвилі, це особливо актуально якщо рибна ловля відбувається за допомогою спінінга.
  • Не забувайте що човни йдуть в базовій комплектації і до них можна купити різні корисні дрібниці – які роблять риболовлю на човні комфортною. Це крісла для рибалок, кріплення для гаджетів, тенти…

Наші човни оснащені всім необхідним, включаючи посадочні місця і спеціальні рейлінги, які забезпечують безпеку, а завдяки V-подібній конфігурації днища створюється стійкість судна, що дозволяє йому виходити в прибережну морську зону для риболовлі.
 
Перейти на сайт виробника лодки з алюмінію для риболовлі в Криму

Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: