Форум товариства "Таємна Січ"

 

Що можна зробити за допомогою мобільного?

  • 72
  • 0
  • 1-04-2020, 01:53

Що можна зробити за допомогою мобільного?

1.
112 є номером , який можна набрати з мобільного телефону в разі надзвичайної ситуації. Діє по всьому світу . Перебуваючи поза зоною прийому мережі , у разі виникнення надзвичайної ситуації можна набрати 112 , і телефон здійснить пошук аварійного номера усередині доступних в регіоні мереж . При цьому номер можна набрати навіть при заблокованій клавіатурі телефону .

2.
Якщо ключі опинилися всередині замкненого автомобіля, а вдома є запасні ключі, потрібно зателефонувати на мобільник когось із домашніх зі свого телефону. Потім варто тримати свій стільниковий на відстані близько 30 см від дверей автомобіля, в той час як людина, що знаходиться вдома, натискає на кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого мобільного. Машина відкриється. При цьому відстань до людини із запасними ключами не має значення.

3.
Для того , щоб дізнатися серійний номер свого мобільного телефону , потрібно набрати комбінацію: *#06# На екрані буде відображений код з 15 цифр. Цей код є унікальним для кожного телефону . Його слід записати і зберігати в безпечному місці. Якщо телефон вкрадуть , його можна буде швидко знайти , звернувшись до міліції. І навіть якщо телефон не знайдуть , то його можна буде заблокувати.

Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: