Форум товариства "Таємна Січ"

 

Як літати на літаку?

  • 64
  • 0
  • 1-04-2020, 01:29

Інструкція для тих хто буде перший раз летіти в літаку. Як літати на літаку?

1. Після прибуття в аеропорт, бажано за 3 години на інформаційному табло шукаємо номер стійки де буде здійснюватись реєстрація на літак.
Реєстрація для пасажирів на внутрішніх та міжнародних лініях починається за 2 години і завершується за 30-40 хвилин до вильоту. Пасажири бізнес-класу проходять реєстрацію на окремих стойках поза чергою.


2. Стаємо в чергу до стійки із своїм номером, готуємо багаж та документи.
Попередньо сумку бажано обгорнути плівкою, можна придбати в супермаркетах, або запакувати сумку в аеропорту за 50-80грн.

Максимальна вага багажу 20-30кг, ручної поклажі до 5 кг.


Є 2 варіанти проходження стійки реєстрації:

Увага! В ручній поклажі на митному контролю не пропускають воду, рідини, гострі предмети та жіночі туфлі з каблуками. Все це потрібно перевозити в багажі.

А) На стійці реєстрації Ви здаєте багаж і вам видають талон, на який прикріплюють маркер з номером вашого багажу. Далі Ви проходите на митний контроль де вашу ручну поклажу і Вас провіряють, потім ставлять штамп у закордонний паспорт. Далі ідете в зал очікування, шукаєте номер виходу до літака, який вказаний у талоні. За 20 хв. Розпочинається посадка на літак.
Б) На стійці реєстрації Вам видають талон, потім йдете здавати багаж, на талон прикріплюють маркер з номером вашого багажу. Далі на митний контроль де вашу ручну поклажу і Вас провіряють. Далі Ви проходите в зал очікування з duty-free, а вже потім через стійку де ставлять штамп у паспорт попадаєте ще в один зал очікування, шукаєте номер виходу до літака, який вказаний у талоні. За 20 хв.


Розпочинається посадка на літак.

В магазинах дьюті-фрі можна купляти все що бажаєте і везти з собою.
Що робити, якщо в ручній поклажі виявлено предмет, заборонений до провезення на борту літака? У таких випадках сперечатися марно. Ці речі доведеться залишити, тому потрібно завчасно ознайомитися зі списками, щоб знати – що припустимо провезти в ручній поклажі, а що допускається до подорожі тільки в багажі.


3. Перш ніж пройти на борт літака, пасажиру знову доведеться пред’явити посадковий талон. Посадка в літак здійснюється за допомогою телетрапів, або пасажирів доставлять до літака на автобусі.


4. Ряд і місце пасажира в літаку вказано на посадковому талоні, і на борту легко зорієнтуватися. При утрудненнях можна звернутися до персоналу.

Перед польотом стюардеси проведуть коротку демонстрацію всього обладнання, доступного пасажиру, та запропонують керівництво дій пасажирів та екіпажу у випадку аварійної ситуації. Стюардеси провірять чи Ви застебнули ремені, і заставлять вас всі лишні речі переставити в багажник над вашим місцем.

Коли літак почне розганятись Вам роздадуть цукерки.


5. В польоті стюардеси спочатку роздадуть напої, можна брати декілька стаканчиків, вино і сік чи воду.
Через 5-10 хв. Почнеться роздача їжі! Після того як поїсте пусті коробки і стаканчики приберуть. Каву наливають в стаканчик, що знаходиться в коробці і в нього засунутий маленький хлібець.


Після зльоту над Вами погасне кнопка ременів, тепер можна їх розстебнути.


Після приземлення не можна вставати з місця до повної зупинки літака!

Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: