Форум товариства "Таємна Січ"

 

Як зробити новорічну іграшку?

  • 102
  • 0
  • 1-04-2020, 01:31

Інструкція по розробці новорічної іграшки Послідовність виготовлення карнавальної маски своїми руками
Такі маски можна виготовити з пап'ємаше своїми руками. Для цього вам необхідно мати пластилін або глину (для ліплення моделі), стеки, папір, клей, ножиці.

bully Ліниві можуть завантажити маски:

- Новорічні маски для дітей
- Новорічні маски смішариків
- Новорічні маски звірів

Технологія виготовлення маски.
1. Знайдіть чи намалюйте маску на папері, враховуючи розмір особи, її типаж. Наприклад зображати клоуна, або якого небудь звіра, або казкового персонажа.

2.Виліпіть з глини або пластиліну по контуру модель маски; змастіть її вазеліном викладіть по ній 7-8 шарів пап'є -маше. Слої паперу викладайте на модель стороною, змащеною клеєм назовні.

3. Сушіть пап'ємаше не знімаючи його з моделі .

4.Після просушки зніміть пап'ємаше модель, загрунтуйте левкасом (продається в магазинах для художників) зовнішню і внутрішню поверхні маски.

5.По грунту, із зовнішнього боку, розфарбуйте маску олійними фарбами. Для розмальовки підбирайте яскраві кольори. Коли фарба почне підсихати наружную поверхню маски обдуйте з тампона з вати картопляним крохмалем так, щоб крохмаль рівномірно покрив її. Через це фактура фарби на масці прийме красивий матовий вигляд.

6. Внутрішні сторону маски, по грунту, пофарбуйте 2-3 рази білилами, розведеними нітролаком (це дозволить промивати маску з внутрішньої сторони водою з милом, не побоюючись, що пап'є -маше від води розм'якне .

7. По краях маски, біля вух, зробіть надрізи і прикріпіть зав'язки або гумку, за допомогою якої ви будете фіксувати маску на голові.

Карнавальні маски своїми руками, схеми новорічних масок, послідовність виготовлення маски своїми руками.

Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: