Твоїй увазі пропонується історія в малюнках «Україна в боротьбі», яка познайомить Тебе зі сторінками боротьби нашого народу під час Другої світової війни.
Вперше цей художній твір побачив світ у далекому 1953 році в щоденній газеті «Америка» (Філадельфія, США). На початку 1970-х років видавництво «Америка» дозволило передрук серії малюнків у журналі «Крилаті», що видається Світовою Управою Спілки Української Молоді (СУМ). Через 25 років після видання в журналі "Крилаті" Українська Видавнича Спілка, тернопільська та київська міські організації СУМ в Україні вперше за роки незалежності здійснюють перевидання «України в боротьбі» окремою книжкою.

Ми свідомі того, що окремі коментарі й малюнки можуть мати неоднозначне трактування, але нагадаємо, що цей художній твір було створено в той час, коли на українських землях ще тривала збройна боротьба нашого народу проти радянських поневолювачів. Зважаючи на те, що перевидання здійснюється на основі видання 1971-1972 років, ми дозволили собі зробити незначне літературне редагування, щоб максимально наблизити текст до норм сучасної літературної мови зберігаючи при цьому авторський стиль.

Автором цього твору є визначний український митець Леонід Перфецький, життєвий шлях якого був тісно пов'язаний із військом. Це згодом знайшло відображення у його творах. Леонід Перфецький навчався у художніх академіях Кракова та Парижа і здобув славу визначного українського баталіста Під час Другої світової війни проф. Перфецький працював у Львові, керуючи малярським відділом Інституту Народної Творчості, пізніше, вже на еміграції в Австрії, не залишав своєї праці, змальовуючи образи українських повстанців.

Сьогоднішнє перевидання історії в малюнках «Україна в боротьбі» (авторська назва «Україна в боротьбі з наїзниками») є унікальним історичним мистецьким та виховним виданням і здійснюється в рамках проекту «Правда про УПА». який реалізує Центр національного відродження їм. С Бандери на виконання Указу Президента України N8 420/2007 від 16 травня 2007 року „Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича" та на підтримку та розвиток історичного, культурно-мистецького та духовного надбання українського народу.
Це видання ми також присвячуємо 65-й річниці з дня створення УПА
Слава Україні!     Героям Слава!

Україна в боротьбі. УПА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Київ 2007. наклад 5000 екз.File engine/modules/linkenso.php not found.
File engine/modules/linkenso.php not found.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
оновити, якщо не видно коду
Останні картинки
Дивитись всі картинки
КартинкиКартинки із найкращих казок Картинки із найкращих казок
КартинкиМалюнки Костя Лавро Малюнки Костя Лавро
КартинкиМалюнки - розмальовки з історії України в казках Малюнки - розмальовки з історії України в казках
КартинкиМалюнки з казки Скринька з секретом Малюнки з казки Скринька з секретом
КартинкиМалюнки до казок Валерії Соколової Малюнки до казок Валерії Соколової
КартинкиКартинки з казок на антирелігійну тему Картинки з казок на антирелігійну тему