Таємна січ -  Кампот
  Головна сторінка
Цікава Україна
Праці істориків
Усі розділи
Новини
Пошук
Словники
Книги
Автори
Допомога
Завантаження
Про проект
Контакти
 
 
  Нове:

Нариси воєнно-політичної історії України

Буквар Івана Федоровича

Атлантида в Криму!

Вовчухівська операція УГА

Чи був Мазепа зрадником?

 
  Цікаво:
А чи знаєш ти, що Характерники живуть серед звиайних українців...
читати далі..
 

Рекомендуємо:
  • Кам'янець-Подільський та його околиці. Новини, Форум, Афіша - перейти
 
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ / Цікава історія /

Атлантида в Криму! продовження

  початок

 

Ласпі — бухта на Південному березі Криму, недалеко від Фороса у бік Севастополя. Обмежена мисом Сарич зі сходу і заповідником Айя - із заходу. Умовно ділиться на дві частини - Батилиман і Ласпі. (Матеріал з Вікіпедіі)

 
   
 
Добре видно, що невистачте двох каменів. Храм Сонця - восьмипромінного.

 

 
 
 
Близнюки. Голова. Голова.

 

Великі камені , це велетенські голови – розставлені по колу.

 

Голова. Профіль. Голова.

Голова. Профіль. Голова.

Храм Солнца. Крым, Ласпи, гора Ильяс-Кая

http://youtu.be/C7kFkyEcEUc Храм Солнца (Крым, Ласпи)

http://youtu.be/piC7__hkUFM

 

Залишки циклопічних споруд.

http://nanoworld.org.ru/topic/167/

http://lib.rus.ec/b/102611/read#t29

Голова. Голова.


Піраміди в Криму.

Піраміди в Криму

«Сонячні піраміди» у Сонячній Долині, Південний Крим.

http://www.liveinternet.ru/users/wera1 http://nanoworld.org.ru/topic/167/

Кримський Сфінкс.

http://youtu.be/_h2MjeQX24Y

Знайдені докази існування внутрішнього моря:

1. Це залізні кільця які кріпилися на багатьох внутрішніх кримських скелях, та слугували місцем для причалу кораблів. Кільця розташовані на неймовірній висоті. Відомості про ці кільця збереглись в багатьох туристичних путівниках, які надруковані на початку минулого століття, та згадувані багатьма авторитетними мандрівниками того часу.

2. Розмиті внутрішні скелі Кримських гір, та залишки морських молюсків на неймовірній висоті.

Теория заговора «Черноморская Атлантида» фильм 2

http://youtu.be/GCe90ulUok4

Теория заговора «Черноморская Атлантида» фильм 3

http://youtu.be/THYGM1b1ZLM

Справжня віра і світогляд таврів

 

Період с 1981 по 1993 р. на Гурзуфському сідлі (Гурбет-Дере-Богаз) було рас копане античне таврське язичницьке святилище, яке безперервно функціонувало як мінімум с 4 віку по 1 вік н.е. та займало площу 2000 кв .м.. Знайдено більш 1000 предметів: бронзові вироби античного походження; амфори; 270 античних монет; золотий херсонеський статер 95 р. н. э. с зображенням богині Діви; 20 срібних та бронзових статуй с зображенням Юпітера, Аполлона, Зевса, Посейдона і Діметри; ножі , дротики, деталі кольчуг; інструменти; кухонні предмети; скляні вироби. Відкрите капище назвали «Кримської Троєю». Це відкриття повинно було стати сенсацією міжнародного значення та спростувати хибні версії про походження та віру споріднених племен скіфів, таврів, сарматів, кіммерійців, готів і т.п.., яких асоціюють с дикими кочовими племенами іранського походження, що жили в степу і займалися виключно скотарством . Експонати з капища розтаскали по музеях, залишивши дещо у Ялтінскому історично-літературному музеї, а саме відкриття, з часом – «заговорили». Як це робили можна переглянути на відео: http://youtu.be/oGLHObLKMJ4

Гурзуфське сідло - самий високий перевал Кримських гір та єдине місце з якого видно одночасно море, Гурзуф, Аю-Даг і Сімферополь (столиця скіфів – Неаполь).

 
  Гурзуфське сідло  
 
Гурзуфське сідло

 

 
  Ореол розселення таврів.  
 
Ореол розселення таврів.

Статуї богів яких вшановували таври.

Відкриття розвінчує міф, про те, що всі знайдені речі – награбовані у греків та римлян, бо стояли вони там задовго до них. Пелазги (гіпербореї) привнесли в Ахею образ бога Украя, якого греки згодом перезвуть на Зевса. Пелазги, як ми вже говорили вище, називали себе краянами, тобто, українцями. По Геродоту, греки навчилися мистецтву скульптури у пелазгів (скитів).

 

Експонати в Ялтинському історично-літературному музеї.

 

Золото древней богини. часть 1. http://youtu.be/oGLHObLKMJ4

 

В І тис. до н. е. наша земля була усіяна справжніми шедеврами мистецтва в мармурі, пісковику, камені, бронзі, золоті.

 

Але півтора тисячна (як свідчить Влескнига) епоха домінування в тогочасному світі наших племен прийшла у занепад. На півдні поставала нова сила. Однак без авторитету минулого і без традицій неможливо було створити сильне майбутнє, і вона пішла походами на тих, хто був колись великим, щоб завоювати їхні здобутки і вкласти в основу своїх державотворчих мітів і таким чином возвеличитися над іншими. Все, що піддавалося транспортуванню, вивозилося з української землі і осідало спочатку в храмах і музеях Атен, Риму, а потім Лондона, Берліна, Петербурга та Москви.

(Уривок статті Сергія Піддубного «Ольвія?..Троя?..- Перірата!»).

 

Потрібно відроджувати та вивчати рідну віру, філософську спадщину, засвоювати збережені або заново відкриті традиції свого народу, відновлювати Веди!

 




           
ст.1 ст.2    
 
  Література:

 

1. http://us.ua/538152/ Українська Атлантида.

2. http://us.ua/709096/ Атлантида – фото доказ.

3. http://us.ua/708995/ Атлантида в Криму.

4. http://www.yatran.com.ua Сергій Піддубний. Книги: Ілар Хоругин. Влескнига; Код України-Руси; Давньоукраїнські боги, герої, держави і племена; Українські святині і символи; На землі Аполлона, Артеміди і Посейдона. http://www.social-science.com.ua/ Стаття: «Ольвія?..Троя?..-Перірата!.

5. http://ru.philosophy.kiev.ua/library/misc/hermetism.html Гермес Трисмегист и герметическая традиция Востока и Запада: Сост., коммент., пер. с др.-греч., лат., фр., англ., нем., польск. К. Богуцкого. - К.: Ирис; М.: Алетейа, 1998. - 623 с.

6. http://www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/intelekt/2011_9/Skvorcov.pdf Скворцова Н.В. Гносеологічні підходи до вивчення герметичної філософії.

7. http://7promeniv.org.ua/ Сім променів: просвітницько-консалтингова спільнота.

8. http://disser.com.ua/content/344365.html Кравчик Антон Станіславович.

Системно-параметричний аналіз поза наукового знання.

9. http://ru.wikipedia.org/wiki/C Манефо́н - давньоєгипетський історик.

10. http://uk.wikipedia.org/wiki/ Діодор - римський історик.

11. http://oru.org.ua/ Галина Лозко. Доповідь: Традиція і автентика в Рідній вірі як єдина альтернатива глобальному нью-ейджу.

12. http://www.svit.in.ua/kny/booksha00.htm Володимир Шаян. Книги..

13. Ф. Ф. Зелінський. Страсбургська космогонія. 14. http://www.social-science.com.ua Любов Чуб. Стаття: Давня міфологія як інформативна сфера історичної пам’яті людства.

15. Епос про Гільгамеша.

16. Плутарх трактат: Про видимий лик Місяця.

17. http://znaimo.com.ua/

18. http://megamatrix.ru/vedenie/terra/terra.htm..

19. http://www.mahadevi.ru/manidvipa.htm Андрій Леонов. Священна земля в преданиях и легендах.

20. http://youtu.be/C7kFkyEcEUc Храм Солнца. Крым, Ласпи, гора Ильяс-Кая.

21. http://youtu.be/piC7__hkUFM Храм Солнца (Крым, Ласпи).

22. http://nanoworld.org.ru/topic/167/ /a>

23. http://lib.rus.ec/b/102611/read#t29

24. http://www.liveinternet.ru/users/wera1

25. http://nanoworld.org.ru/topic/167/

26. http://youtu.be/_h2MjeQX24Y

27. http://youtu.be/GCe90ulUok4 Теория заговора: Черноморская Атлантида, фильм 2.

28. http://youtu.be/THYGM1b1ZLM Теория заговора: Черноморская Атлантида, фильм 3.

29. http://youtu.be/oGLHObLKMJ4 Золото древней богини, часть 1.

30. http://uk.wikipedia.org/wiki/: - Платон «Тімей» та «Критій»;


 
Сергій Літусь 27.08.2012  
 

 Остання книга Нового Заповіту «Апокаліпсис» повторює назву "Апокаліпсиса Асклепія".

Чимало дослідників свідчать про запозичення семітами монотеїстичної концепції з релігійно-міфологічної системи пророка Зороастра, плагіаті ведичних та персидських текстів. Серед багатьох дослідників побутує думка, що саме з «давньоєгипетської книги мертвих» черпав сюжети та ідеї пророк Мойсей при написанні свого п'ятикнижжя (перші книги Біблії). Практично скопійовані десять заповідей та псалтир (тільки у єгиптян більше 40 заповідей). Таким чином легко зрозуміти методику написання біблії і те, як іудеї на чолі з Мойсей перетворили вигнання з Єгипту, в містичний та тріумфальний ісход. Вигнання євреїв, вперше описав Манефо́н - давньоєгипетський історик, верховний жрець м. Геліополя, в часи правління Птоломея II Філадельфія (285—246р. дон.э.). В його оповіді о євреях із Єгипту та книзі «Історії Єгипту», євреї представлені «нечистими». По Манефону, вони були вислані з Єгипту задля того, щоб умолити Богів, але пізніше вони поєднавшись с пастухами (гіксосами), які завойовують Єгипет, грабують його, оскверняють храми і т.п.. В другий раз були вигнані з Єгипту вже гіксосами. (Матеріал з Вікіпедіі).

Описує теж саме у своїй “Загальній історії ” і Діодор, римський історик і письменник (30 до Р.Х. — 20 по Р.Х.),. (Матеріал з Вікіпедіі).

В інших релігійних традиціях також виявляється присутність та значущість герметичних принципів («все у всьому» і т.п.). Головним чином, як ми вже виявили він присутній у християнстві («Біблія»), також в індуїзмі ( «Упанішади»), в ісламській (суфізм) та єврейській (кабала, книга «Зогар») містичних традиціях та у деяких течіях даосизму («Дао деДзин») і буддизму («Аватамсака-сутра»). За результатами аналізу різних філософських, релігійних та езотеричних текстів було доведено значення принципу «все у всьому» у донауковому знанні. Він присутній як головний онтологічний принцип у міфології та магії, в окультних практиках та ритуалах, в різних релігійно-містичних системах, а також є теоретично обґрунтований у різних філософських вченнях: у Анаксагора, у Плотіна та Прокла, Діонісія Ареопагіта, Миколи Кузанського, М.Фічино, Ф.Патріці, Г. Ляйбниця, Г.С. Сковороди, Г.В.Ф. Гегеля, В.С. Соловйова, С.Л.Франка, М.О.Лоського та ін…

Менлі П.Холл, знавець окультизму та герметизму, стверджував, що герметизм був предтечею трьох рухів: ілюмінатів, франкмасонства та руху розенкрейцерів.

Всі течії, позиціонуються як морально-етичні системи, які виражені в алегоріях та в ілюстрованих символах (кельма, циркуль, схил, фартух, «промениста дельта»). Більшість символіки запозичена з іудаїзму й християнства та у стародавніх єгиптян і язичництві, в ритуалах відіграються легенди з біблійними персонажами. Масонство об'єднує представників різних релігій (хоча, коріння масонства більшою мірою християнсько-іудейське), робиться акцент на обов'язковому монотеїзмі. Філософія масонства включає в себе зовнішні елементи як християнства, так й інших релігій (герметизм, зороастризм, староєгипетські релігійні системи, язичництво).

Наприклад: Древній та Первинний Устав Мемфіса-Міцраіма- є головним герметичним напрямком масонства; Єгипетській Устав Каліостро; Устав Магів Мемфіса; французькі масонські герметичні Устави Вищих Ступенів.

 

Проголошений масонами ідеал об'єднання людей на засадах братерства, любові, рівності та взаємодопомоги зумовлював зміст їхньої програми, в якій ідеї антиклерикалізму поєднуються з елементами релігійного містицизму. Для досягнення своєї мети, широко використовуються ідеї інтернаціоналізму, глобалізації та космополітизму.

Зараз, дуже популярним є рух Нью-ейдж (еклектичний рух у релігії, культурі, а також у філософії й науці). Нью-ейдж використовує деякі східні світоглядні-релігійні уявлення, однак його ідеологія ґрунтується на глобальних принципах і постулатах, які покликані перетворити людство в безликий, безнаціональний конгломерат, не здатний чинити спротив ніякому чужорідному втручанню в долю людства.

Спільним для всіх нью-ейджерів залишається окультизм, містицизм, спіритуалізм, теософія, колективні медитації, пророцтва, використання уривків східних і єгипетських міфів, що віддалено можуть нагадувати давні релігійні практики. Нью-ейдж використовує різні за походженням, як східні нехристиянські, так і західні нео-християнські напрямки, починаючи з «Таємної доктрини» О. Блаватської, Агні-Йоги Реріхів, вчення Мормона — до Саєнтологів, російського космізму, «Церкви Христа», харизматів, «Дітей Бога», «Великого Білого Братства», християнської йоги, секти Віссаріона, секти Іванова, Аум Сінрікьо в Японії, Вікка в Англії та США, а також Біле Братство в Болгарії, старовіри-інглінги в Росії і т.п., (Уривок з доповіді «Традиція і автентика в Рідній вірі як єдина альтернатива глобальному нью-ейджу» Галина Лозко). Але не всі напрями належать до творчого продукту нью-ейджу. Візьмемо, за приклад, таке релігійно-містичне вчення, як Теософія. Засновником сучасної теософії вважають О.П. Блаватську. Нео-теософія прагне об'єднати різні віросповідання через тотожність езотеричного сенсу всіх релігійних символів, врятувати від перекручення архаїчні істини, що є основою всіх релігій, розкрити їх єдину основу, вказати людині її законне місце у Всесвіті. Теософія включає в себе аліменти гностицизму, неоплатонізму та герметизму. Одні дослідники відносять вчення О.Блаватської до релігійної філософії, інші - до містичної філософії, треті - до езотеричних вчень, четверті - до космізму. Але все-таки ії вчення були засновані на давніх арійських текстах записаних на санскриті, які О.Блаватська зрозуміла по своєму, в силу особистих уявлень та накладених світоладних ідей того часу і тієї епохи. Така сама ж історія з М.Реріхом. Відкинувши коментарі, вчення та нашарування індивідуального сприйняття арійських текстів авторами релігійно-містичних вчень, можна відновити справжні давні знання. Потрібно вивчати та знаходити зерна арійських знань в усіх можливих джерелах, які їх використовують, відділяти від лушпиння та всіляких скривлень. В Індії та в Єгипті лежать сотні непереведених текстів на санскриті. «Рідна віра мусить бути осучаснена так, ніби вона еволюціонувала природним шляхом, вона має бути оновлена згідно з вимогами часу, однак міцно триматися ви токової споконвічної традиційної основи», - Володимир Шаян.

 Якщо проаналізувати відомі нам історичні факти утворення провідних релігій та об'єднати їх в логічний ланцюг, то виявляється, що усі віросповідання спираються на єдині універсальні принципи і загальні системи етики, заснованих на вічних герметичних істинах. Герметизм поєднав в собі: політеїзм, монотеїзм, пантеїзм, але все ж таки головним напрямком є - язичництво. Засновник герметичної доктрини Гермес Трисмегіст вважається творцем багатьох наук і мистецтв: медицини, музики, математики, алхімії, юриспруденції, магії, астрономії, астрології, риторики, філософії, історії, географії, геометрії, анатомії, психології. Під ім'ям Гермеса Трисмегіста було написано численну літературу на грецькій, латинській, давньовірменській та коптській мовах, що мала предметом астрологію, окультні науки, таємні властивості рослин та мінералів, засновану на цих властивостях симпатичну магію, виготовлення талісманів для залучення енергії зірок і т.д..