Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
17-06-2010
admin
28054
2

Стандартні пози фотомоделей


 • Не нравится
 • +31
 • Нравится
Стандартні пози фотомоделей

Якщо Ви і не думає серйозно про кар'єру фотомоделі, але як мінімум дуже любить фотографуватися ось настанови та фото для позування. Навіть при найідеальніших зовнішніх даних, потрібно НЕ просто «як-небудь» стояти перед камерою, а необхідно приймати різні пози, в яких тіло виглядатиме найбільш цікаво і виграшно. Звичайно, багато в чому це вже турбота фотографа, проте знову ж таки, хороша фотомодель і без жодного фотографа може на автоматі видати десяток поз, в яких вона виглядатиме максимально ефектно.

 

Загалом, як досвідчений боєць на рингу, абсолютно не замислюючись, на автоматі, «перетікає» із стійки в стійку (причому кожна із стійок - вивірена, образно виражаючись, з точністю до «степені напруження мізинця на правій нозі»), ось точно так і хороша фотомодель повинна уміти не замислюючись, на автоматі «перетікати» з пози в позу (причому кожна з них теж вивірена). Ось власне на початковий розвиток цього навику і направлена вправа нижче.

 

Знадобиться велике дзеркало і чимала кімната (потрібно буде стояти на відстані не ближче за 2-3 метри від нього, тобто так, щоб зображення у дзеркалі було в повний зріст, не обрізуючись краями і більш того - дуже бажано, аби зверху і знизу ще залишалося десь чверть довжини тіла по вертикалі). Світло - знову ж таки, бажано, аби одна половина тіла (ліва або права) була трохи темніша за іншу. Одягаєте купальник (максимально відкритий!) і приймаєте одну із стандартних поз. Завмираєте і уважно, прискіпливо дивитеся в дзеркало. Але дивитися треба НЕ на стан тіла (а-ля «треба мені трохи схуднути»), а саме на те, наскільки добре Ви прийняли позу! Чи не утворилися десь складочки на шкірі (наприклад, на шиї при сильному нахилі голови або на талії при сильному вигині хребта)? Наскільки рівна постава? Чи не виглядає це дуже скуто? І так далі. Довго не треба мучитися - просто швиденько (пара хвилин) підберіть певне положення тіла і ГАРНЕНЬКО ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ ЙОГО.

пози фотомоделей
пози фотомоделей
пози фотомоделей
пози фотомоделей
пози на фото
пози для фотографії
Пози на стільчику


 

Коментарі:
kinodomen


Сотник
Потім всі ці пози переходять в наступніsmile
17-06-2010
9
11

admin


Гетьман
crazy Отож-бо дівчата не ходіть на кастинг в одиночку !

--------------------
18-06-2010
1135
170

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 47 (1566)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (324)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3183)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3865)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7655)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА