Український портал » Українське » Графіка » Язичницькі символи

Язичницькі символи

admin
  24 457   0    
Язичницькі символи
Язичницькі символи

 Язичницька символіка - символіка дохристиянського пантеону багатобожжя слов'ян, праукраїнців. Довгий час вважалося, що слов'яни-язичники мали примітивний пантеон богів, бідну міфологію. Проте виявилось, що наші предки мають ще більш багатішу та глибшу релігію ніж християни.

Одним із першобогів слов'янської міфології вважається Род. За міфами, він - зачинатель усього живого, Господар Світу, відає долями богів та людей. Род - це також бог природи, врожаю, "керує" дощем, блискавицею.


 Дажбог - головний бог Рідної Національної Української Віри /РУНВіри/, яку заснував Лев Силенко. "Дажбог - це свята Правда, Справедливість, життєтворяще світло, Святий Дух.

Стрибог - усимволізовував небесну силу, яка приносила як добро, так і зло . Вчені визначають його як "володаря лютуючої стихії, хаосу, магічних заклять, що можуть обернутися на зло людям" .  Помилково вважали раніше, що Стрибог - це не бог вітру. Стрибог усимволізовував божество війни, смерті з усіма її наслідками. Водночас він був охоронцем праслов'ян, богом грому, дощу, річок .

Можна ще довго описувати, але це вже тема іншої статті...

 

 

 
   
yazuk_sumvol.rar [4.54 Mb] (Завантажили: 410)

 

Те що в архіві:
Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua