ТАЄМНИЦІ ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АБЕТКИ
admin 5 0В часи незалежності постало питання, чи дійсно нинішня українська абетка є етапом розвитку візантійської кирилиці, яку так наполегливо нам нав'язувала Москва? Чи, як кажуть дослідники, вона є прямою спадкоємницею велесовиці, багато тисячолітнього, давньослов'янського, давньоукраїнського сакрального письма? Спробуємо з ясувати...
Кирилиця це штучна і мертва мова, яка не мала великого поширення в Європі, окрім Московії та церковного провізантійського середовища. Не зважаючи на популяризацію та нав’язування, вона так і не стала загальновживаною мовою слов'янського розселення.
Відомо, що основа кирилиці була скомпільована у 9 ст. н.е. візантійськими ченцями крилом та Мефодієм за наказом візантійського імператора Михайла ІІІ.
У 11-18 СТОЛІТТЯХ вона мала чудернацький алфавіт в якому існувало від 49 до 54 знаків!
Метою створення кирилиці стало протиставлення скомпільованного монахами письма сакральній абетці слов'ян (рахманській абетці), нині відомій як велесовиця.
БАГАТОТИСЯЧОЛІТНЯ ВЕЛЕСОВИЦЯ У ПОРІВНЯННІ З СУЧАСНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ АБЕТКОЮ
Візантійські монахи сформували кирилицю з метою розгортання імперією тиску на слов'янський світ; посилення боротьби з давнім рахмановолхвів православним світоглядом, з прадавньою вірою у Праву (Права система управління Всесвітом на чолі з Творцем), яка тисячоліттями домінувала у наших предків.
Як новотвір, кирилиця дивувала слов'ян нагромадженням знаків, схожістю звучання багатьох букв, їх графічною чудернацькістю, що надзвичайно ускладнювало відтворення простого ЛОГІЧНОГО СЛОВЯНСЬКГО звукового ряду.
До кирилиці були привнесені літери, ЯКІ не мали звукових відповідностей у давньословянській мові. Серед таких літери «псі, йота, едо, ета, ень» та інші.
Складним виявилися і правила користування буками і звуками.
Проте, найбільшої плутанини принесло різночитання кириличної букви «оук».
Кириличний "оук" копіював зображення велесовичного «О», як овалу з двома лініями догори, проте способами прочитання вводив читача у суцільну оману.
На відміну від велесовиці, де буква чітко читалась як "О", кириличний "оук", вимовлявся по різному, як "у", "оук" та "о", що дозволило пізнім Рюриковичам, а і далі московитам, трактувати назву держави РОСЬ (9-14 ст.н.е.) на СВІЙ лад, уже як РУСЬ.
З 18 СТОЛІТТЯ Москва продовжила тиск на народи зростаючої імперії відкинувши кириличну абетку з суспільного вжитку (схоже тут не обійшлось без впливу українського чинника), поступово нав'язавши новій абетці, яка імітувала велесовицю, гражданському шрифту Петра 1, назву кирилиця.
Але заміна кирилиці на «гражданский» шрифт так і не наблизила його до гармонійного відтворення слов'янського звукового ряду. Не зважаючи на це, імперія наполегливо поширювала цю абетку.
А яка доля спіткала велесовицю?
Давньослов'янське, духовно вивірене рахманське письмо, здавна мало у своєму складі не більше 20-25, а надалі, в нові часи, 30 знаків. Воно надзвичайно гармонійно передало слов'янський звуковий ряд, що було важливим для словотворення та абревіатурної передачі смислу православного світогляду...
У велесовицю, задовго до нової ери, були закладені усі необхідні принципи сакрального письма. Найперше два найголовніших:
- окремому звуку повинна відповідати тільки одна окрема буква (знак)!
- окремій букві (знаку) повинен відповідати ТІЛЬКИ один єдиний звук! .
Ознакою сакральності велесовиці була однозначність і повнота передачі буквеннозвукової інформації давньо слов'янської мови. Це дозволяло створювати слова-абревіатурн які, через утримання глибинного духовного змісту, легко читались з плином тисячоліть.
У велесовиці, як і нині в українському алфавіті, звуки та букви чітко пов’язувались між собою, що давало письму ТИСЯЧОЛІТНЮ СТІЙКІСТЬ, бо:
-як пишеться так і говориться!
Саме тому носіям української мови нині не складно читати велесовичні тексти та абревіатури, серед яких і ті, які відтворені на металевих речах, яким не менше 23 тисяч років.
Дослідники велесовичних текстів і абревіатур впевнені: Українська абетка це оновлена форма давньої велесовиці!
Не вступаючи в полеміку стосовно автентичності текстів так званої "Велесової книги", дослідники звертають увагу на опубліковані в різних джерелах велесовичні тексти на інших носіях (переважно металевих).
Аналізуючи поширені в інтернеті фотографії цих металевих речей (орієнтовно 1 тис. до н.е. - 1 тис. н.е.) стає зрозумілим, яким унікальним скарбом є велесовиця та її наступниця, українська абетка!
На одному з фото ми бачимо нанесену вертикальною в'яззю на металевому шипу назву давньословянської держави РОСЬ.
Дослідники переконують, що абревіатура РОСЬ має наступний давньослов'янський сакральний зміст Рівні Отців Святих Ь (Ь — знак множини або святості).
ДАВНЬОСЛОВ’ЯНСБКА МЕТАЛЕВА ПЛАСТИНА З ВЕЛЕСОВИЧНИМ НАПИСОМ В’ЯЗЗЮ РОСЬ
Натомість, у провізантійському середовищі Східної Європи 14-18ст., та головно на теренах Московії, в прочитанні "оука" вбачається кириличний звук «У».
Через це велесовичний напис РОСЬ московити, як і церковний клір московського улусу Золотої Орди, читали виключно як РУСЬ, у такий спосіб руйнуючи сакральний зміст слова, закладене в ньому духовне значення.
Але чи є підтвердження тому, що "оук" у давньослов'янській велисовиці читався виключно як "О"?
Відповідь лежить на поверхні.
ВЕЛЕСОВИЧНИЙ НАПИС – «СОУРЕНЖ»
На фото пластини дулібських часів (часів Дулібського Союзу 18 ст. н.е.), де є зображення трьох плодів, бачимо велесовичний напис СОУРЄНЖ.
На думку дослідників перед нами давній герб міста Соуренж, духовної столиці центр давнослов'янського об'єднання та символ Першої Рахманської Трояні.
Унікальність напису в тому, що в од йому слові порад стоять дві велесовичні букви О та У . Тому іншого прочитання букв ніж "О" та "У" тут бути не може.
Абревіатуру СОУРЕНЖ дослідники розшифровують як Святість Отця У Рівнях Є Народу Живого (народу словян, ВСІХ православних, шанувальників Прави).
І це ще не все.
Вповні зрозуміло, що подібні написи це ВІКНО у давньослов’янське минуле, цінний матеріал для вивчення слов'янського суспільства минулих тисячоліть!
Сакральні написи велесовнцею дають нам ширше розуміння тисячолітнього слов’янського православного устрою, письма та мови предків.
---------------------------
Більше на сайті - волхв