Український одяг

"Український одяг: сучасний та традиційний"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
14-06-2011
oshoras
7636
0

Вишивка на людській долі


 • Не нравится
 • +13
 • Нравится
Вишивка на людській долі, або ефект форми в дії

Костюм - це захист фізичного тіла у нашому світі.  Грамотний костюм – це можливість правильно жити і взаємодіяти з Стихіями,людьми. Грамотний костюм сприяє еволюційному розвитку самої людини. Правильні матеріали для людини є ті, що дала природа:

льон - людське з'єднання всіх рівнів буття,

бавовна – встановлює спокій,

шерсть - захист .

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2011-06/1308063188_18-640x480.jpg">
Вишивка на людській долі

Вишивка на людській долі, або ефект форми в дії

Костюм - це захист фізичного тіла у нашому світі.  Грамотний костюм – це можливість правильно жити і взаємодіяти з Стихіями,людьми. Грамотний костюм сприяє еволюційному розвитку самої людини. Правильні матеріали для людини є ті, що дала природа:

льон - людське з'єднання всіх рівнів буття,

бавовна – встановлює спокій,

шерсть - захист .

 І чоловічі і жіночі костюми починаються з виготовлення сорочки, - виконується по правилах з одностайної тканини льону. Зробивши крій, як в давнину, потрібно панести певні орнаменти, вишити обережні символи, щоб було не тільки красиво, а і гармонійно з тим хто буде носити.

Ідея психофізичного впливу символів на організм людини відома давно. На це зсилалися в давні часи різні народи, використовували в своїх потребах ті чи інші символи. З точки зору сучасної парапсихології ,оптичне і тактильне сприймання орнаменту людиною обумовлюється створенням психікою певних сенсорних проекцій, "обєктивно нематеріальної реальності", котрі в свою чергу діють на аналогічні сенсорні проекції і відчуття оточуючих.

 

Грамотний костюм

 Зображення бажаного стану або явища на предметі,що належить конкретній людині, здатно викликати аналогічний стан або результат у власника предмета.Тому, хто володіє тонкою чутливістю і хоча б раз одягав народний костюм, знайоме виникаюче при цьому відчуття тепла. Як звичайно,це відносять до психічної реакції сприйняття яскравих кольорів народного одягу.Але сучасні фізичні дослідження твердять :організму не однаково якого кольору ми носимо одяг. Кольорова гама костюму з домінуючим відтінком червоного кольору сприяє підвищення тонусу і захисних сил організму.

В народному костюмі, присутній вибір певної гами кольорів, що сприяє оптимальному функціонуванні організму людини в залежності від місцевості і статевовікового стану. Уважно розглядівши схему будь-якої орнаментальної композиції виконану на кліточній сітці з дотриманням приципу рівно - великості узору і фону, можна помітити виникаюче при погляді на малюнок спотворення фонових лінійок сітки. Воно складає ілюзію обєму, ”викид” (давячу дію) в місцях пересічення ліній узору, ’’засмоктування” (відтягуюча дія) в ромбічних композиціях. Так проявляється оптична наявність механізму дії слабих полів напруги,або як тепер прийнято говорити енергоінформаційних полів створених певною геометричною формою символу.

Нанесений на тканину ,що прилягає до тіла, рівновеликий з фоном орнамент діє в свою чергу на підшкірні капіляри стимулюючи тиск крові і обмінні процеси.

 

орнамент

 Можливо, що орнамент в стані змінювати елетростатичну напругу на поверхні шкіри за рахунок створення фізичних полів складної конфігурації. В результаті психічний і фізичний стан людини буде змінюватися в залежності від конкретних властивостей конкретного символу. Вносить свою лепту і підсвідомість,що зберігає в родовій памяті основні міфологічні архетипи і їх символи.

З вище розказаного в коротко-стислій формі можна зрозуміти, що таке правильний орнамент і яку відповідальність несуть символи, котрі ми вибираємо одягаючись у вишитий "обережний" одяг.

 

Мітки до сторінки: вишивка, українська мода, етномода

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Phyllisdup 42 (1547)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (322)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3180)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3862)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7653)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА