Український портал » FAQ » Про портал "Таємна Січ"

Про портал "Таємна Січ"

admin
  26 016   4    
Про портал "Таємна Січ"
Про портал "Таємна Січ"

Український портал "Таємна Січ" (https://kampot.org.ua) - створено для стимулювання свідомості русичів, що втратили свою державу Україну-Русь та намагаються побудувати нову країну інтегровану в Європейську спільноту вільних народів.

Україна - це мега-круто! Згадаємо своє минуле та побудуємо велике майбутнє...

Портал «Кампот»

Дивитись мапу сайта

Підтримати проект

 Ютуб-канал Січі

-----

«Таємна Січ» створена для українців і про українців. Народні традиції, звичаї, історія та культура – предмет дослідження авторів проекту. Тут ви знайдете все, починаючи від тлумачення символів української вишивки до аналітичних оглядів подій сьогодення.

Фільми у якісному українському перекладі, пісні, тости, гороскопи – «Таємна січ» містить безліч цікавої та корисної інформації для відвідувачів з найрізноманітнішим колом інтересів.

 

Цікаві історичні нариси та рідкісні фотоальбоми, що відкривають цікаві сторінки минулого та сьогодення України – автори проекту «Таємна січ» зібрали для вас найцікавіший україномовний контент.

 

Більше не потрібно шукати необхідну інформацію по всьому інтернет- простору! «Таємна січ» - справжня знахідка для активних українців, що звикли діяти та впевнено рухатись вперед.

 

Кожна рубрика порталу «Таємна січ» - це квінтесенція захоплення славетним минулим українського народу та віри в його щасливе майбутнє. Головним автори українського порталу вважають усвідомлення своєї національної ідентичності, прагнення глибше вивчити історичне коріння та вірно обрати напрямок руху для побудови великого майбутнього нової України


 

Спадщина Предків
Спадщина Предків  Сірома 
№:4
Сайт зостався на рівні 2000-х років. Адаптуй сайт під мобільні пристрої. Звернись до послуг графічного дизайнера - бо цей самописний шаблон ріже очі. А так - сайт один із кращих в інтернеті. Працюй козаче!
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua