Генитично-чиста вода
admin 3 937 0Вся водопровідна вода на планеті непридатна для пиття через дуже складний процес хімічної обробки. Для того щоб її подати по трубах, потрібно попередньо знезаражувати хлором, а це призводить до утворення дуже токсичних хлорорганічних сполук. Велика кількість хвороб, у тому числі новоутворення пов'язані з тим, що люди п'ють водопровідну воду.
Стерилізуючи водопровідну воду, ми вбиваємо природну мікрофлору, а на її місці з'являється інша, більш токсична. Це гриби - мікроміцети, які викликають невиліковне запалення легенів, тому що антибіотики наі них не впливають. Всі існуючі методи обробки води не здатні прибрати ці гриби з водопроводу. Наш інститут перевіряв водопровідну воду в різних країнах і скрізь їх знаходили.
Тому водопровідну воду потрібно використовувати виключно для санітарно-гігієнічних цілей.
Не з'являється накип - ця вода небезпечна для життя!
Вміст солей в такій воді - до 400 млг / літр, вони сформувалися природним шляхом, тому не шкідливі для організму. Більше того, без солей жорсткості, від яких на чайнику з'являється накип, не може нормально функціонувати організм. У воді при кип'ятінні може утворюватися діоксид кремнію, але він нешкідливий, до того ж може виступати як природний сорбент для нашого організму. Вода, що містить кремній, прирівнюється до категорії цілющих. Вкрай важливо, щоб у воді був кальцій, магній, натрій і калій. Наприклад, у Санкт-Петербурзі дуже м'яка вода, майже немає кальцію і магнію, тому там люди масово хворіють на гіпертонію.
Смачна вода - ознака наявності нітратів.
Якщо ви п'єте воду, і вам здається, що вона м'якша, солодше, значить це вже не вода, а напій. Якщо в колодязі дуже смачна вода - там може бути багато нітратів.
Владислав Гончарук - доктор хімічних наук, професор, академік, член президії НАН України, директор Інституту колоїдної хімії та хімії води та Анатолій Яцик, професор, доктор технічних наук, академік НААНУ, директор УНДІВЕП про питну воду. |
Будь-яку воду зберігати не довше двох днів.
Інакше це вже не питна вода, а бульйон з мікроорганізмів. Посуд, в яку ви набираєте воду, повинна бути або скляній, або емальованому. Багато людей ходять по воду з пластиковими пляшками, які всередині вже позеленіли. Ця мікрофлора зовсім небезпечна для організму.
Чи існує пям'ять води?
Владислав ГОНЧАРУК: Це нісенітниця. Вода дійсно настільки складне з'єднання, і властивості її значною мірою визначаються не хімічною формулою H2O, а наявністю важкого водню у воді, який є структуростворюючим. Не буває двох однакових відбитків пальців у природі, так і не буває двох однакових сніжинок. А якщо плювати на воду і чогось шепотіти, то скільки при розмові вилітає мікроорганізмів і слини з рота людини. А вода супер чутливий організм.
УСТАНОВКА ТИПУ "ВЕГА-3" для створення генитично-чистої води.
На відміну від усіх типів вітчизняних і закордонних установок та пристроїв для очищення води в установці "Вега-3-ум-0,5" для гарантованого адсорбційно-окислювального очищення води використовується ультрафіолетове опромінення, очищення мембр.
Лекції Владислава Гончарука про воду:
Лекція 1
Лекція 2
Вода в бутлях не якісна!
У багатьох офісах стоять кулери, і люди думають, що п'ють хорошу воду. По-перше, ця вода не проходить постійного гігієнічного та біологічного аналізу. У магазинах бутлі не продаються, тому якість води в них складно проконтролювати і гарантувати. Як правило, воду в бутлі набирають у бюветах. Вони можуть брати хорошу воду, але тара може забруднити її. Будь-яка стерилізація цього пластика призводить до його руйнування. До того ж така велика кількість води недоцільно купувати. Оскільки більше двох діб воду зберігати не можна. По-друге, як відомо, бутлі перевертають на спеціальні підставки - кулери. Натомість витікаюча вода в бутель отримує бульбашки повітря. А це повітря містить мікрофлору кожної людини, яка знаходиться в офісі. Ця мікрофлора потрапляє у воду, де розмножується. По-третє, в бутлі додають антибіотики, щоб зберегти товарний вигляд води, що призводить до хронічної інтоксикації організму.
Технологія очистки води на Основі зворотньої осмотічної мембрани?
Владислав ГОНЧАРУК: Це найбільш часто використовувана технологія. Зворотно, осмотичні мембрани створені в Америці. Вони створювалися і Радянському Союзі. Але це далеко не безпечна технологія отримання питної води. За допомогою цих мембран можна отримати високо чисту воду, але не з точки зору питної, а для технічних цілей. Це дистильованої води. Без необхідних солей для фізіологічного процесу вода для пиття використовуватися не може. У воді обов'язково має бути певна кількість солей кальцію, натрію, магнію і калію. А зворотний осмос видаляє все під нуль.
Чи доцільно додавати у воду кремній і срібло для дезінфекції?
Кремній додавати - справа безглузда. Що стосується срібла, то потрібно розуміти, що цей хімічний елемент - сильний консервант. Воно вбиває мікрофлору не тільки у воді, але і організмі людини. Срібло потрібно перед вживанням витягати з води, а цього в домашніх умовах зробити не можна.
Чи досліджувалась якість святої води?
Гончарук: Ми досліджували властивості такої води, але не виявили яких-небудь особливостей. Джерела біля храмів формуються з поверхневих вод. Це означає, що туди проникає дуже багато токсичних відходів.
Універсальні фільтри для води - повна профанація
Універсальної технології очищення води немає і бути не може в принципі, оскільки вода скрізь різна і вимагає різної технології очищення. Тому універсальні фільтри для води - повна профанація.
В яких регіонах України підземна вода найкраща?
90% населення України вживає непридатну для пиття воду. Непогані підземні води тільки у Львівській, Івано-Франківській областях та Полтаві. По всій центральній частині України, на півдні, сході дуже погані води. Якість гірських вод на Західній Україні не гарантоване. Але я знаю, що в них скидають стічні води, а це означає, що є висока небезпека отримати інфекційну хворобу. У Київській області води невисокої якості. Дуже рідко буває хороша вода в колодязях тільки там, де немає поруч промислових об'єктів і тваринницьких ферм.
Рейтинг якості фасованої води:
безпечна вода | «Моршинська» | |
небезпечні води, небажані для пиття |
«Сімейна», Bonaqua *, «Старий Миргород», «Шаянська» *, «Ватерхолл-Селен» *, «Аква-мінералі» | |
непридатні для пиття | «Ватерхолл» *, «Рокадовская» *, «Ордана», «Вода питна», Bebivita, Vitel, Hipp, «Демидівська» *, «Пушкарська жива» *, «Святе джерело» *, «Софія Київська», «Прозора »,« Шишкин ліс »*,« Сенежском » | |
токсичні води | «Доктор», «Аква-ареал» *, «Каліпсо», Humana, «Новотерская гірська» *, SPA, «Знаменівская», «Пілігрим» *, Contrex, «Гірська вершина» |
* Дані досліджень Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України
Гончарук про свої технології очистки води. Генетична вода.