Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Чи існує життя після смерті?

Чи існує життя після смерті?

admin
  6 724   1    
Чи існує життя після смерті?
Чи існує життя після смерті?

Напевне кожний задумувався над вічним запитання, чи існує життя після смерті? Пропоную поглянути на цю проблему з іншої сторони, а саме з позиції плода в утробі матері.

Притча.

В утробі вагітної жінки розмовляють два близнюки: один з них - віруючий, інший - невіруючий.

Немовля в утробі

Невіруюче немовля: Ти віриш в життя після пологів? »

Віруюче немовля: «Так, звичайно. Всім зрозуміло, що життя після пологів існує. Ми тут для того, щоб стати достатньо сильними і готовими до того; що нас чекає потім ».

Невіруюче немовля: Це дурість! Ніякого життя після пологів бути не може! Ти можеш собі уявити, як таке життя могло б виглядати?! »

Віруюче немовля:« Я не знаю всі деталі, але я Вірю, що там буде більше світла і що ми, може бути, будемо самі ходити і їсти своїм ротом ».

Невіруюче немовля: «Яка нісенітниця! Неможливо ж самим ходити і їсти ротом! Це взагалі смішно! У нас є пуповина, яка нас живить Знаєш, я хочу сказати тобі: неможливо, щоб існувало життя після пологів, тому що наше життя - пуповина - і так вже занадто коротке».

Віруюче немовля: «Я впевнений, що це можливо. Все буде просто трохи по-іншому. Це можна собі уявити ».

Невіруюче немовля: «Але ж звідти ще ніхто ніколи не повертався! Життя просто закінчується пологами. І взагалі, життя-це одне велике страждання у темряві ».

Віруюче немовля: «Ні, ні! Я точно не знаю, як буде виглядати наше життя після пологів, але в будь-якому випадку ми побачимо маму, і вона буде піклуватися про нас ».

Невіруюче немовля: «Маму? Ти віриш в маму? І де ж вона знаходиться? »

Віруюче немовля: «Вона скрізь навколо нас, ми в ній перебуваємо і завдяки їй рухаємося і живемо, без неї ми просто не можемо існувати».

Невіруюче немовля: «Повна нісенітниця! Я не бачив ніякої мами, і тому очевидно, що її просто немає ».

Віруюче немовля: «Не можу з тобою погодитися. Адже іноді, коли все навколо затихає, можна почути, як вона співає, і відчути, як вона гладить наш світ. Я твердо вірю, що наше справжнє життя почнеться тільки після пологів. А ти? »

 

Цікаво про розвиток плода в утробі в фото...

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua