Український портал » Українське » Для дітей » Розвиваємо мислення і спілкування

Розвиваємо мислення і спілкування

admin
  2 602   0    
Розвиваємо мислення і спілкування
Розвиваємо мислення і спілкування

Ілюстрації казок з логічним аналізом.

Для занять з дітьми 5—6 років. Казка про півника.

Робота з казками особливо будить думку дитини, примушує її мислити, аналізувати, шукати відповіді на те чи інше питання.

Ось чому маленький казковий матеріал найкраще використовувати для розвитку мислення і зв'язного мовлення дитини. Треба лише правиль­но спрямовувати думку дитини різноманітними запитаннями, спілку­ванням дорослих з маленьким слухачем і читачем.

Досвід роботи з маленькими слухачами засвідчує, що успіх, безумовно, прийде, якщо ви докладете зусиль, будете терплячими і послідовними. Матеріал подається в логічній послідовності, тому й працювати з ним необхідно послідовно, не перескакувати через сторінки, зацікавлено, з гарним настроєм. Допомагайте малюку у склад­них для нього випадках. Це може бути підказка, більше зосередження на певному тексті, пояснення.

 

Дбайте про розширення словникового запасу вашого маленького учня, урізноманітнюйте запитання, розширюйте відповіді. Тож і дитина буде прагнути відповідати не стисло, а описово. А це значить, що ви на шляху до успіху.

Не забувайте хвалити дитину і поділяти з нею радість її пере­мог. Всіляко стимулюйте ЇЇ прагнення до знань, самостійність, упев­неність.

 

Розвиваємо мислення і спілкуванняЗалишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua