Український портал » Українське » Для дітей » Японський круїзний лайнер "Asuka II" (з назви лайнера не сміятися)

Японський круїзний лайнер "Asuka II" (з назви лайнера не сміятися)

kinodomen
  6 790   0    
Японський круїзний лайнер "Asuka II" (з назви лайнера не сміятися)
Японський круїзний лайнер "Asuka II" (з назви лайнера не сміятися)

     Японський круїзний лайнер вражає своїми розмірами і параметрами:він має 10 палуб, довжина - 240,96 м, осідання - 8,2 м, водотоннажність - 48,621 тисяч тонн. Команда лайнера 460 чоловік. Оператором лайнера є японська компанія Asuka Cruises.

      Ви маєте можливість самостійно склеїти мініатюрну модель лайнера з паперу.Саме складання моделі не  складне, тому що практично немає дрібних деталей. Вся модель збирається з великовузлових деталей. Ця модель не складе для Вас труднощів  зібрати її за пару годин.

           Все що вам необхідно - це головне терпіння та хотіння. Роздруковувати схеми краще на глянцевій фотобумазі, середньої плотності, вартість листка такої бумаги  1,60-1,80 грн.Моделі із такого паперу виходять яскраві та насичені кольором. Також пробував роздруковувати схеми моделі на білому картоні, що продається у любому канцелярському магазині нашого міста, розмір А4, вартість такого листка коштує 30 коп. А роздрукувати це не проблема, напевно майже у кожного вдома є кольоровий принтер. Увага!!!  клеїти тільки клеєм ПВА і ніяким іншим.  Саму інструкцію по збірці роздруковуйте на звичайному папері, для заощадження коштів та фарбиі.

 

 


------ модели, бумаги, картону, паперу, літаки, кораблі, машини

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua