Гурт "Kazaky"

admin
  5 779   0    
Гурт "Kazaky"
Гурт "Kazaky"

30 вересня 2010року -  5 українських хлопців випустили відеокліп "In the Middle", що приніс їм світову славу, тепер їх всі знають як гурт- "Kazaky"

 До складу якого входять чотири сексуальні хлопці, що співають та танцюють на підборах з оголеними торсами.

Два відеокліпи гурту на пісні "In the middle" і "Love" вже отримали понад 5 млн переглядів у Youtube.

Проект Kazaky — це музично-танцювальний синдикат з чотирьох осіб: Олега, Артура, Кирила і Стаса, які демонструють поєднання чоловічої краси, пластики та хореографії. На Kazaky вже звернули свою увагу такі міжнародні видання як New York Post, GQ, Billboard, DNA magazine, Attitude, Dorian Magazine, Instinct, L'Officiel.

Гурт KazakyАртур Гаспар   Кирило Федоренко
 Артур Гаспар - один з ключових учасників групи «Kazaky», її соліст і співпродюсер.    Кирило Федоренко - його чарівний голос і зовнішність запам'яталися мільйонам шанувальників групи ...
     
Олег Жежель   Стас Павлов
 Олег Жежель - найвідоміший на сьогоднішній день член групи «Kazaky», хореограф, провідний танцюрист.   Стас Павлов - яскравий, пластичний і граціозний, справжній улюбленець публіки.
     
Francesco Borgato  

Як стверджують хлопці - вони ні якого відношення до українських козаків не мають! Свою назву вони взяли з Японської мови...

 

Але навіть попри такі виправдовування їм дістається від козачих організацій!

 

Сайт гурту

 Francesco Borgato - Новий учасник групи Kazaky - відкритий і щирий майстер хореографії.  

 

"In the middle"

 

 

"Love"

 

 

Дівчата шаленіють в Московському клубі:

 

 

Поширені запитання про гурт  "Kazaky"

Kazaky - геї? Шкодь учасників групи геєм себе визнає лише Франческо Боргато. Яких-небудь достовірних відомостей про належність Олега, Артур, Кирила і Стаса до гей-співтовариства немає.

Чому вони виступають на каблуках? Каблуки - «фішка», оригінальна знахідка групи. Ідея була знайдена випадково, і спочатку сприймалася самими хлопцями як жарт. Лише пізніше ними було відмічено, що підбори перетворюють звичні танцювальні рухи, роблять їх незвичайними. Під час живих виступів гурту більшість номерів виконуються не на шпильках, а в кедах, черевиках і т.п. (див. відео).;

Чому Kazaky співають англійською? Kazaky - проект, який спочатку прагнув до охоплення максимально широкої, всесвітньої аудиторії. Тому в якості основного була вибрана мова міжнародного спілкування - англійська. Звідки вони взялися? Всі учасники групи Kazaky - професійні танцюристи, а Артур Гаспар в минулому - артист класичного балету. До участі в проекті Kazaky його учасники активно працювали на телебаченні (програми «Шанс», «95-й квартал»), знімалися в кліпах відомих виконавців (Тіни Кароль, Лами, Гайтани та ін.) Таким чином, група Kazaky створена професіоналами, прекрасно знайомими з шоу-бізнесом і сучасною хореографією.

Гурт Козаки

 

Гурт Козаки


------ Гурти, Українські співаки, Українські зірки

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua