Комахи під мікроскопом
admin 5 934 0В порівняні з ними ми здаємось велечезними монстрами, що можуть одним рухом змінити половину їхнього світу.
А якщо поглянути на нас їхніми очима то ми наче атланти...
:smailuk24:
1. Тихохідка
Зустрічаються в прісноводних водоймах, проте більшість населяє мохові і лишайникові подушки на землі, деревах, скелях і кам'яних стінах. Кількість тихоходок у моху може бути дуже велика - сотні, навіть тисячі особин в 1 г висушеного моху.
2. Кліщ в пилюці
Так само, як найближчі родичі павуки, деякі кліщі виділяють павутину та можуть формувати захисні пологи над колонією, використовують слину як отруту для полювання та для зовнішнього переварювання їжі.
3. Людська воша з яйцем на волосинці
Це кровосисні істоти. Вони справжні паразити, живляться кров'ю людини. Воші більше за інших живих істот пов'язані з людиною. Причина в тому, що вони живуть на тілі людини на всіх стадіях свого розвитку.
4. Довгоносик
Більшість довгоносиків є фітофагами —живляться різними частинами живих рослин. Іноді, розвиваються у гнилій деревині.
5. Москіт
Це дрібні комахи 1,5-3 мм завдовжки, жовтого забарвлення з чорними очима, волохатим тілом, ногами та крильми. Між собою види відрізняються лише будовою статевих органів.
6. Павук
Упіймавши здобич (наприклад, комаху) за допомогою павутини, павук вбиває її отрутою і впорскує у неї травні соки. Після деякого часу (зазвичай кількох годин) павук висмоктує перетравлений поживний розчин, що утворився.
7. Тропічна гусінь
8. Личинка мухи
У дикій природі личинка харчується несвіжим м'ясом та іншими продуктами, за умови, що процес ферментації вже пройшов. У лабораторних умовах можна виростити їх на солодкому клейстері (розчин крохмалю і цукру).