Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Файлообмінники. Як на них заробляють.

Файлообмінники. Як на них заробляють.

kinodomen
  4 868   0    
Файлообмінники. Як на них заробляють.
Файлообмінники. Як на них заробляють.

        Напевно немає такого користувача інтернету, який ні разу не завантажував з нього файли (музику, фільми, програми, картинки, фотографії та ін.). Багато сайтів по наданню таких послуг користуються файлообмінниками, наприклад: для завантаження якогось файлу пише «Скачать фильм Аватар з Letitbit.net». Ось цей Letitbit.net і є файлообмінником, за допомогою якого можна не тільки передавати файли, а ще й заробляти гроші, про що ми розповімо.

          Файлообмінник,файлхостинг та файловий хостинг - сервіс, що надає користувачеві місце під його файли і цілодобовий доступ до них через web, як правило по протоколу HTTP. Такий сервіс дозволяє зручно обмінюватися файлами. На спеціальній сторінці файлообмінник (найчастіше на головній) користувач завантажує файл на сервер файлообмінника, який віддає користувачеві постійне посилання, яке він може розсилати по e-mail, публікувати в блогах, на форумах або пересилати через системи IM (ICQ, SKYPE). Перейшовши по такому посиланню будь-який інший користувач може завантажити початковий файл.
         Файлообмінники заробляють двома основними способами: показом реклами та продажем преміям-акаунтів, тобто доступом до файлу без всяких обмежень (без реклами, без обмеження швидкості).
         Показ реклами . Зазвичай файлообмінники вводять штучну паузу, коли користувачі запитують чи хочуть завантажити файл. Протягом деякого часу (зазвичай 45-120 сек.) користувачеві показується реклама, і тільки потім він може скачати файл.
         Продаж. преміум-акаунтів (premium accounts). За кілька десятків доларів на рік користувач може купити собі право викачувати файли відразу, без реклами, без затримок, з повною або підвищеною швидкістю (багато файлообмінників значно обмежують швидкість завантаження). Він також отримує деякі інші переваги, недоступні звичайним користувачам, як, наприклад, завантаження файлів в кілька потоків і довантаження.  
         Схема заробітку у всіх файлообмінниках приблизно однакова: зареєстрований користувач завантажує на сервер файл, який має унікальний URL (Уніфікований локатор ресурсів — стандартизована адреса певного ресурсу в інтернеті). Тоді користувач намагається розмістити посилання на свій файл на якомога більшій кількості сайтів. Як правило,однокласники, Вконтакті, Фейсбук та варезні сайти, форуми, а також спам - і ICQ - розсилка. За кожну тисячу скачувань унікального файлу, сервер виплачує користувачу гроші (від 2 доларів США), причому, чим більший файл, тим більше він «коштує». Приміром, за файл розміром від 1МБ до 4МБ, користувач отримує 2$ за 1000 скачувань, а за файл розміром від 250МБ до 2 ГБ - 50$ за 1000 скачувань. В інтернеті цих файлообмінників є повно, але самі надійні, які без затримок виплачують своїм користувачам гроші і на яких можна не погано заробити це Letitbit.net, Shareflare.net.
         Заробіток на файлообміннику Letltbit.
        Я сам раніше любив з нього найбільше завантажувати файли, на безкоштовному акаунті швидкість обмежувалася 200 кілобайтами в секунду, зараз для України 50 - 120 як пощастить. Довгий час цей файлообмінник являється одним з лідерів з оплати за скачування, який дає до 15 доларів за 1000 скачувань.
        Реєстрація в цьому файлообміннику закрита і тепер проводиться лише за запрошеннями. Для того, щоб зареєструватися потрібно перейти по посиланню: http://wm.letitbit.net/wm-panel/User/register/invite/349eb896cc0ebdc668ea5b464409bc4f
       Також перед тим як зареєструватись і почати заробляти на файлообмінниках Вам необхідно зареєструвати вебгаманець (WebMoney) http://webmoney.ua  
У Вас є унікальна можливість придбати преміум аккаунт Letitbit.net для завантаження файлів лише за 3 WMZ на 30 днів.

Ліміт трафіку на пароль становить 50 Гігабайт. Термін дії 1 місяць з моменту покупки. Заборонено продавати і передавати пароль комусь ще! Працюємо тільки з WebMoney. Швидкість скачування необмежена і залежить від швидкості вашого інтернет з`єднання, (багатопоточність), без очікувань, без реклами.

 

Кого зацікавить пишемо сюди:
kinodomen@rambler.ru
ICQ: 375861690

На офіційному сайті Letitbit.net преміум аккаунт на 30 днів коштує 7 $. Не втрачайте можливість з економити більше ніж 50%.

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

------ летітбіт, заробіток

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua