Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Як виглядає християнський Бог

Як виглядає християнський Бог

admin
  7 802   21    
Як виглядає християнський Бог
Як виглядає християнський Бог

Сьогодні християнські пастері зображують Бога як духовну суть, як те, що є у всьому...

Але що нам каже Біблія про образ Бога?

Саме в Біблії Ягве більше схожий на Сатану, а не на хорошого Бога! Не віриш?

Хто такий Ягве (Єгова)?

З'ясуймо ж статус духовної сутності, яку жиди називають Ягве (вона ж Саваоф, Єгова, Елогім).

Наведемо опис проявів Ягве в Матеріальному Світі.

Ягве чомусь ховається від денного світла, дочекавшись темряви, ходить по землі, чадить димом і блимає полум'ям між скривавленими шматками розтерзаних тварин... Це явлення аж ніяк не нагадує того Бога, якому з любов'ю в серці вклонялися предки наші на сході Сонця.

 "І взяв він (Авраам) для нього (Ягве) все те (трилітнє теля, трилітню козу і трилітнього барана - автор.) і розсік наполовину, і поклав одну половину напроти іншої... І сталося, коли зайшло сонце, й була темрява, та ось ніби дим з печі та полум'я вогню пройшло між розсіченими шматками жертви" (Буття, 15, 10-17).  

Чому коли зходить досвітня зоря, цей "бог" починає тікати? За українськими священними переказами, страх перед зорею є виразною ознакою темної сили - ЧОРТА. Та ще до того ж звичайнісьнький єврей подужав цього так званого "бога".

Одним з найяскравіших з'явлень Ягве стала його боротьба з Яковом, який після цього отримав ім'я Ізраїль (на івриті - "той, хто поборов "бога"). Подамо цей епізод з Біблії.

"І встав він (Яків) тієї ночі, і взяв обидві жінки свої та одинадцятеро дітей своїх, і перейшов брід Яббок... І зостався Яків сам. І боровся з ним якийсь муж, аж поки не зійшла досвітня зоря. І він (той муж) побачив, що не подужає його (Якова), і доторкнувся до суглобу стегна його. І звихнувся суглоб стегна Якова, як він боровся з ним. І промовив (муж той): "Пусти мене, бо зішла досвітня зоря". А той (Яків) відказав: "Не пущу тебе, коли не поблагословиш мене". І промовив до нього: "Яктвоє ймення". Той відказав: "Яків". І сказав: "Не Яків буде вже називатися ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з богом та з людьми - і подужав". І запитав Яків і сказав: "Скажи ж ім'я своє". А той відказав: "Пощо питаєш про ймення моє?" І він ("бог") поблагословив його (Якова-Ізраїля) там. І назвав Яків ім'я того місця: Пенуїл (на івріті - "лице бога"), бо "бачив був бога лице у лице, та збереглася душа моя" (Буття, 32, 23-31).

обличчя Бога

За допомогою дзеркала вченим вдалося відтворити «обличчя Бога». Члени організації The Mirror of the Sacred Scriptures and Paintings World Foundation (Всесвітній фонд «Дзеркало священних текстів і картин») нещодавно опублікували результати досліджень живопису та графіки Леонардо да Вінчі. Вони стверджують, що Леонардо да Вінчі, використавши дзеркала, зумів зашифрувати в своїх роботах зображення старозавітного Яхве та інші сакральні образи.

Вдень Ягве з'являвся, як темна хмара, а вночі - як полум'я. Обидва цих з'явлення мало схожі на те Духовне Світло, золоте і сонцесяйне, яке вважали проявом Бога арійці та слов'яни, наші величні предки.  Ягве схожий більше на Змія Горинича, якого в легендах убиває слов'янин-богатир, ніж на "бога".

Ягве приходить на гору Синай. "І сталося третього дня, коли ранок настав, - і знялися громи та блискавки, і густа хмара над горою та сильний голос сурми! І ЗАТРЕМТІВ УВЕСЬ НАРОД, ЩО БУВ У ТАБОРІ... А гора Синай - уся вона димувала через те, що господь до Мойсея: "Зійди, остережи народ, щоб не рвався до господа, щоб побачити, бо багато з нього загине..." (Вихід, 19, 16-22).

-"... над скінією (наметом, де знаходився вівтар Ягве - автор.) вдень була хмара господня, а вночі був вогонь у ній..." (Вихід, 40, 38).

А тепер розглянемо «Божі» діла за Біблією:

Чимало "див" явив євреям цей "бог". Перелічимо ці "божі" діла з книги Вихід:

- перетворив палицю єврея Аарона на змія, який пожер інших перетворених зміїв (Вихід, 7, 8-12);
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;
- напустив на землю жаб, а потім понищив їх, і вся земля засмерділася;
- напустив воші на всіх людей і тварин в Єгипті; - напустив гнійні язви на всіх єгиптян;
- навів град та напустив сарану на єгипетські поля;
- заслонив сонце і напустив темряву на Єгипет;
- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;

Що-то за Бог, що проклинає, вбиває, лютує, карає чи не в кожній главі Біблії.

Отже, Ягве - ніякий не бог, а звичайнісінький кривавий демон, який «штовхає» «богообраних» на злочини та подає неперевершені зразки злодіянь.

Хто такий Ісус?

А тут ще жахливіше - читайте та перевіряйте в Біблії:

"Не думайте, що я прийшов, щоб мир на землю принести, - я не мир принести прийшов, але - меч" (Матвій, 10,34).

"відійдіть від мене, прокляті, у полум'я вічне, приготоване для диявола і служителів його; був голодний я, і ви не нагодували мене; хотів пити я, і ви не напоїли мене; був мандрівником, і ви не прийняли мене; був роздягнений, і ви не вдягли мене; був хворий і в темниці, і не відвідали ви мене". Тоді й вони скажуть йому: "Господи, коли ми... не послужили тобі?" Тоді скаже він їм у відповідь: "Поправді кажу вам: якщо не зробили ви цьому одному з менших моїх, то не зробили мені". І підуть вони на муку вічну..." (Матвій, 25, 41-46).

(Отже, всі люди повинні бути запопадливими не лише з самим Ісусом, але й з кожним християнином, бути їм прислужниками та вгадувати їх потреби, інакше - смерть.)

  "І побачив (Ісус) біля дороги одну смоковницю, підійшов до неї, і, не знайшовши на ній нічого, крім одного листя, сказав їй: нехай не буде від тебе плоду навіки. І смоковниця одразу ж засохла" (Матвій, 21, 19).

Складається враження, що серце єврея Ісуса наповнене ненавістю, і він не знає, куди її подіти, ви-ливаючи на перший же об'єкт, який трапляється на дорозі. Так буває, що маленька нерозумна дитина, вдарившись об двері, починає їх сварити і лупцювати.

 

Своєрідним підсумком Нового Заповіту є кинуте євреєм Савлом ("апостолом Павлом") прокляття: "Хто не любить господа Ісуса Христа, хай буде проклятий» (Перше послання апостола Павла коринфеянам, 16, 22).

Такою є "любов", "терпимість" та "гуманізм" християнської моралі!


А ось як описує майбутню появу єврея Ісуса на землі Іоан Богослов і своєму Об'явленні.

"Очі його - немов полум'я огняне, а на голові його - багато вінців. Він ім'я має написане, якого не знає ніхто, тільки він сам. І зодягнений він був у шати, залиті кров'ю. Ім'я його: слово боже. І воїни небесні слідували за ним ... З уст його виходить гострий меч, щоб ним вражати народи. Він пастиме їх жезлом залізним, і він буде топтати чавило вина лютості та гніву бога всевладного (кривавого демона Ягве - авт.)! І він має на шатах і на стегнах своїх написане ім'я "Цар над царями і пан над панами" (Об'явлення, 19, 11-16).

 

 

 

Ось таке перетворення сталося з ніжним і делікатним євреєм Ісусом! Зовсім як в житті: доки єврей залежить в чомусь від нас - хоч до рани його прикладай, але коли набрався він сили і отримав владу над вами - із задоволенням розчавить вас у своїй лютості! У цьому Ісус - найповніший єврей.

Цікаво почитати - http://kara-dag.info/dogma-bibliya-istoriya/

Християнство - різновид юдаїзму, в якому головним напрямком є формування з "язичників" єврейських рабів.

Олег ВОВК

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
оксана
оксана  Сірома 
№:1
Господь є дуже справедливим, він карає тих хто заслуговує. Він пробачає Всім хто просить пробачення. Життя є коротким, а вічнісь безконечною... Задумайтесь...Скорость движения неважна єсли направлєния вибрано неверно!
http://blessed.te.ua/article/god-is-alive-albert-enchtein/
Хай вас Бог благословить і відкриє ваші очі, які затуманив диявол.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:2
:b_plakat5: Оксано так твій Бог і є диявол! Він тобі затуманив очі! Задумайся чому в церкві всі хороші, а приходячи додому: клянуть, обзивають, обговорюють одне одного, сваряться, у всьому винять інших а не себе.
А вийшовши на вулицю - знову посмішка до вух. - що ще потрібно дияволу?
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Тарас Бульба
Тарас Бульба  Сірома 
№:3
Саме православна віра кріпила козаків. Хоча більшість з них не сподівалась на відкриті райські ворота і уготовані вінці через жорстокі реалії свого життя. Однак багато із скалічених хоробрих вояків проводили решту життя у монастирях у пості і молитві за рід та батьківщину. Найбільшою ганьбою було для козацького роду перехід у іновірство чи навіть іншу конфесію (католицизм та його псевдогреко-католицькі сурогати. Чому "псевдогреко"? - бо для грека поняття "грек" і "православний" тотожні!).

Отож насремо на прадідів і будуймо щасливо-утопічну атеїстичну УСРР???!!! Ба ні, гайда приносити жертви "правильним" язичницьким дажбогам адже ми арійці-свободівці, чи не так і "ложили" ми на князя Володимира???

Доречі, вищенаведена стаття "пахне" (тобто навіяна) ні чим іншим, як звичайнісіньким "модним" окультизмом.

Цитата: admin
чому в церкві всі хороші, а приходячи додому: клянуть, обзивають,

Цікаво, а чому ж тоді у спортзалі спортсмен падає і вдаряється на тренуваннях, іноді травмується, однак, після цього встає і знову ж таки працює на результат? Плодом його зусиль стають нові досягнення та рекорди, які ми бачимо на екрані, але що ж цьому передує? - те чого ми не бачимо... те що робить його сильним і залишається за кулісами.
А як щодо музикантів, що створюють прекрасну музику? Чи можемо ми уявити скільки порваних струн залишилось за кадром?

Гадаю, що мою думку всі зрозуміють... отож, думайте самі, і робіть правильний вибір.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:4
Отож насремо на прадідів і будуймо щасливо-утопічну атеїстичну УСРР

- Не насремо! А відновимо те, на що насрали і втопили в крові!
Цікаво, а чому ж тоді у спортзалі спортсмен падає і вдаряється

- Блін, а причому тут це - мова йде про те, що в Біблії Бог зображений як справжній диявол! І для диявола немає нічого кращого ніж буття християн!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Тарас Бульба
Тарас Бульба  Сірома 
№:5
Цитата: admin
Блін, а причому тут це

При тому, що впасти і вдаритись можна й духовно, а не тілесно. Тобто зробити щось не так - образити чи обізвати когось, вдарити ближнього, згрішити... Чому поганому вчить нас православна церква і білія, зокрема? - Не вбий, не вкради, шануй батька і матір своїх... Це вже особиста справа кожного наскільки він стає хорошим учнем.

А своєвільне трактування біблії Чарльзом Раселом ввело в оману тисячі людей, що називають сьогодні себе свідками Єгови. Отож автор даної статті йде тим же шляхом, що й основоположник сектанства.

Щоб краще розуміти Біблію - слід прийти до недільної школи, або ж на лекції в семінарію. У Святому Письмі багато символізму, тому не слід сприймати все дослівно і трактувати це по своєму.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:6
Чому поганому вчить нас православна церква і білія, зокрема? - Не вбий, не вкради, шануй батька і матір своїх...

:a_smex6: Відкриваємо Білію дивимось, як своїм прикладом вчив Бого і Ісус:
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;
- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;
:b_plakat1: Це Бог? - це диявол! В чому виині діти і люди? Що фараон не хотів жидів відпустити?
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Lenta
Lenta  Сірома 
№:7
Як може не християнин пояснювати як виглядає Бог християн?

Сьогодні християнські пастері зображують Бога як духовну суть
Ви хоч самі розумієте, що написали?
Саме в Біблії Ягве більше схожий на Сатану
А тут? Сатана - це падший ангел, який відпав від Бога.
результати досліджень живопису та графіки Леонардо да Вінчі
По яких фактах да Вінчі міг мати правдиве знання Бога?
Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Це хибне враження
він не знає, куди її подіти, ви-ливаючи на перший же об'єкт, який трапляється на дорозі
Ні, не на перший об'єкт, а на грішників, які не покаялись та не змінилися. На то Він і є Богом, щоб оцінити наше життя.
Такою є "любов", "терпимість" та "гуманізм" християнської моралі!
Ні, не такою.
Християнство - різновид юдаїзму, в якому головним напрямком є формування з "язичників" єврейських рабів.
Це не так.
0   відповісти цитувати скарга
Тарас Бульба
Тарас Бульба  Сірома 
№:8
Цитата: admin
:a_smex6: Відкриваємо Білію дивимось

Схоже, що пан відкривав зовсім не Біблію, а касову художню літературу ("Код Да Вінчі"), чи не так? Даний бестселер "відкрив очі" пану на Святе Письмо? Тепер пан вважає себе вельми обізнаним, а всіх християн та богословів недалекоглядними неуками?
А що ж пан зможе сказати про багатостраждального Іова, наприклад. Чи пан про це не читали?
Цитата: admin
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;

Що можна сказати з приводу жорстокого покарання первістків Єгипту ...

Старий Завіт є як би введенням в богослов'я. Там даються основні і часом грубі пояснення тих чи інших дій Бога, тому що люди, яким було адресовано це раннє одкровення, були далекі від Бога, від основ істинних відносин Бога і людини. На цьому етапі були можливі деякі перебільшені описи Божественних дій, як то: розкаявся Бог ..., зійшов Бог подивитися ..., послав духа злоби ..., ожесточив серце ..., і т.д.

У герменевтиці це називається антропоморфізм, коли описи складних мотивів і дій Бога схожі з людськими аналогами. Це зрозуміло: Бог спілкується на доступній людині мові того часу.

Нам потрібно усвідомити, що темряви в природі не існує як такої, тому що темрява - це відсутність світла, холод - відсутність тепла, тому нелюбов - це не активна дія Божественної сили, а навпаки, її відсутність або неповна присутність. Бог допустив у світі смерть, зло, насильство, найбільші скорботи невинних людей не тому що Він цього хотів, а тому що люди самі вибрали шлях, що йде від Бога. Діти із порушеною психікою і знівеченим фізичним тілом часто народжуються такими через халатність батьків. Кожну секунду в світі хтось із батьків неправильно чинить вкрай жорстоко з безневинними дітьми. Їх або виховують у ненависті, б'ють, використовують їх у своїх особистих цілях, і навіть торгують ними. Самі діти абсолютно ніяк не винні, що виросли в середовищі, де абсолютно відсутнє не тільки поняття про Бога, але й основні принципи морального життя. Бог не карав дітей Єгипту - їхня смерть була наслідком занурення того суспільства у пітьму. Як відомо, людина не може існувати в проміжному положенні між Богом і дияволом. Якщо суспільство не з Богом, воно переходить у володіння сатани. Фараон був ідолопоклонником, і його народ був народом, вклоняється бісам. Це товариство було ворогом Бога, діти вбирали з молоком матері все те страшне вчення і божевільний світогляд, які мало єгипетське суспільство того часу. Потрібно було зупинити машину придушення початку Божественного одкровення, Божественної літургії, входження Бога не як Ангела і патріарха, а зібрання людей, згодом розкритої у Церкві.

Отже, розглядаючи моменти жорстокості, ми повинні робити знижку на певну мовну дистанцію, яка існувала між Богом і людиною. Бог не активною дією повбивав дітей, а пасивним допущенням смерті, дав поглинути (мабуть тимчасово) небуття дітей, народжених у суспільстві, яке пригнічувало істину.

Приблизно те ж саме відбувається сьогодні (тільки без того повчального моменту, який був присутній в Єгипті), коли ми бачимо, як одне за іншим гинуть діти, кинуті батьками невіруючими. Це деградоване суспільство винне в тому? що страждають невинні діти, назавжди втрачаючи життя у Христі, щирому і Єдиному даятелі життя.

Сатана через своїх "слуг" торкається дітей, намагаючись спростувати наявність Усемогутності Бога, Його справедливість.

На рівні старозавітньої мови це показано в книзі Іова, коли страждання безневинної людини, праведника були допущені Богом, але ініціатором був диявол.

Біблія чітко заявляє, що маніяками рухає гріх, цей стан одержимості гріхом називається також одержимістю. А значить тут є певний слід, участь диявола. Бог лише допускає цю страшну катастрофу, трагедію, що почалася з Буття. 3.

В Старому Заповіті діяв принцип "Око за око, зуб за зуб", і Бог чинив по справедливості, хоча і тут довго терпів. Фараон не хотів відпускати Ізраїль після стількох знамень. Бог не став знищувати фараона, тому що на його місце встала би інша людина, яка б так само чинила і так би тривало все до нескінченності. Ніхто б стільки не терпів, наприклад, невдячність єврейського народу в пустелі.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:9
Тарас Бульба, а нездається тобі, щ ти тілько що написав лекцію з марксисму Ленінізму? ТОбі філософом працювати! :a_smex:
Як на мене :
- Будь яка скотина, що вбиває дітей, заслуговує на смерть та прокляття - в тому числі і жидівськи БОГ.
- Та і хреновий з тебе філософ, згідно твоїх слів :
Бог не став знищувати фараона, тому що на його місце встала би інша людина, яка б так само чинила і так би тривало все до нескінченності.

- фашисти діяли правильно винищуючи всіх жидів, бо на місце одного жида ставав би інший! :b_plakat5:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Тарас Бульба
Тарас Бульба  Сірома 
№:10
У кожного свій шлях до Бога. Хтось зустрічається з ним у ранньому віці (як, наприклад, мучениці Віра, Надія, Любов), хтось у зрілому віці, чи на порозі смерті (як, наприклад, розбійник розіпятий поруч з Христом), а хтось розминеться з Богом у земному житті, але неодмінно зустрінеться з ним у вічності... ця зустріч неминуча!

На завершення хочу відмітити, що не люблю дискутувати з людьми, які взагалі не володіють предметом дискусії.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:11
:c_emot8: А я ще раз скажу:
Я срав і стяв на того Бога:
- який вбиває ДІТЕЙ та безвинних людей!
- боїться сонця!
- заставляє любити свого кривдника!
- проклинає тих кто не хоче поклонятись жидам!

На завершення хочу відмітити, що не люблю дискутувати з людьми, які взагалі не володіють предметом дискусії.

- Ну ти ж фанатик жидів! в тебе ж очі засліпленні любовью до жидівського Бога!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Lenta
Lenta  Сірома 
№:12
Цитата: admin
- який вбиває ДІТЕЙ та безвинних людей!

Це не безвинні люди. Вони поклонялися сонцю та іншим кумирам і божкам власноруч зробленим. Хоч Бог довготерпеливий, але і терпінню є межа.

Цитата: admin
- боїться сонця!

Як може Всемогутній Бог який все створив (включно з сонцем) його боятися?
Цитата: admin
- заставляє любити свого кривдника!

Правильно. Бог коли захоче вмить може знищити людину. Він створив світ та його фізичні закони. Хіба для Творця є щось неможливе? Але чому ж він не знищує грішників, які живуть в гріхах, творять беззаконня і всяку мерзоту? Як таких можна терпіти та любити? Але Він це робить і чекає покаяння цих людей, їхньої відмови від грішного життя. Тому люди, які вибирають праведну дорогу мусять любити кривдників, так як Бог їх теж любить.

Цитата: admin
- проклинає тих кто не хоче поклонятись жидам!

Це щось ти заблудив. Єдиному Господу Богу поклонишся, написано у Святому Письмі.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:13
Це не безвинні люди. Вони поклонялися сонцю та іншим кумирам і божкам власноруч зробленим.

Лента - вибач! але тоді потрібно вбити всіх китайців, індійців, японців, мусульман! :b_plakat5:

Як може Всемогутній Бог який все створив (включно з сонцем) його боятися?

Бо християнський бог - є диявол, тому і боїться! читай (Буття, 32, 23-31)

Єдиному Господу Богу поклонишся, написано у Святому Письмі.

- А ось так міг сказати лише ДИЯВОЛ! :b_plakat2: Людина нороджується вільно , а не рабом!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Lenta
Lenta  Сірома 
№:14
Цитата: admin
є диявол

Цитата: admin
А ось так міг сказати лише ДИЯВОЛ!

Вибач але тобі не здається, що ти трохи підвис на цьому терміну?
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:15
але тобі не здається, що ти трохи підвис на цьому терміну

- Я не підвис - я впевнений в цьому!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Lenta
Lenta  Сірома 
№:16
Цитата: admin
- Я не підвис - я впевнений в цьому!

Відкрий wikipedi-ю та уважно прочитай.

<<<Сатана (), інша назва диявол, від єврейського слова «противник». Духовне створіння, яке є головним супротивником Бога та всіх, хто поклоняється правдивому Богові. Його було названо Сатаною, тому що він став противником Богові. Сатана також знаний як Диявол, оскільки він є головним наклепником, який очорнює Бога перед людьми.>>> http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:17
:a_smex4: Уяви - ти Сатана, для прикладу, ти хочеш зробити погано для людей.... Найкраще прикинутись хоришим пайхлопчиком -Ісусом, показати кілька фокусів, змішати правильні речі з поганими. Зайняти духовну владу - Ватикан, і контролювати всі уряди!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
андрей
андрей  Сірома 
№:18
все кінець гряде обявлення Івана Богослова відкрилось і ми йдемо до армегедона званим місцем суду

Все гряде кінець світу ВІдкривається свята книга ІВАНА Богослова
0   відповісти цитувати скарга
broyler
broyler  Козак 
№:19
Я в тих бібліях не дуже.... читала, і не хочу їх знати, бо дуже люблю природу, тварин не за гарненький писочок і хвостик - бубличком. а й за те що він черв"ячок, І ТЕЖ МАЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ. Я згодна з тим, що є якийсь вищий розум над нами, і якась всесвітня совість, і мені ближчі Сокіл Род,Перун, і Стрибог,і всі мавки і потерчата бо то правда нашого буття, справдешність, і всі ми рівні перед Матір"ю природою, і немає в Матері нічого нечистого , гріховного, особливо священне таїнство любовного зачаття всього земного і народження, продовження життя. Це не той дядько на хмарі, який тримає мене на невидимих віжках, і якщо йому помолиться, і підлизаться до нього, цебто пославить "Святий, кріпкий, безсмертний і.т.д, то можна і ограбить, і вбить і того ж чер"яка- підбором по траві, а то і людину, теж -на порох, та ще ж і помучити добряче. все буде прощено, і дорога в рай-забезпечена. Так, я харчуюся, як і всі живі істоти. не ловіть на цьому. Але я жила і живу поряд з "віруючими", бачу їх "любов до господа і до сестер з братами" і їх "праведні" зміїні язики, якими вони обтріпують одна одну, і їх не божі діла, і якщо у них така віра і такий бог, то як казав незабутній Б.Ступка : то навіщо така молитва ? А ще бачила комедію, як дві "віруючі" різних сект за коси брали одна другу. так доказували кожна чий бог божіший.
0   відповісти цитувати скарга
Мольфар
Мольфар  Козак 
№:20
Всі релігії це примітивний спосіб пізнання БОГА. Йому немає потреби писати біблії чи корани. ВІН спілкується з кожною людиною особисто. На жаль не всі ЙОГО хочуть чути.
І підтвердженням того що релігії з їхніми так званими святими писаннями є примітивізмом є те що в кожній релігії безліч відгалужень.
0   відповісти цитувати скарга
Гість Юрій
Гість Юрій  Сірома 
№:21
Багато є "героїв" поматлахати своїм язиком на Творця, до тих пір,коли Він не почне їх судити(наказувати), кого ще в цьому житті (спроба привести до тями і спасти від вічної загибелі за їхні гріхи), а кого вже на останньому суді, де буде зачитаний вирок і нічого вже НЕ ПОВЕРНЕШ НАЗАД! За те, що, протягом земного життя, ВІДКИНУЛИ запрошення отримати вічне життя БЕЗКОШТОВНО (для людей, але куплене Його Сином Ісусом Христом ціною власного життя Ів.3:16-19).
Тому для вас, за ваші слова, думки, і вчинки є Суддя, який хоче бути Спасителем і Люблячим Батьком Небесним.
Так що, вибір за вами - БОГ ДАВ ВАМ ПРАВО ВИБИРАТИ! (хоч міг би і не давати,але Він захотів дати вам вибір )
Чомусь люди часто думають, що Бог їх обідив, бо щось не дав, чи щось забрав.. Подумайте: Творець всього Всесвіту, який дав вам життя і ще багато всього, - Він вам щось ВИНЕН?
Вам, що, кожен удар вашого серця в Його руці - Він вам щось ВИНЕН? Ви все розумієте краще за Нього? Ви хоч на вагу атома, маєте право Його судити за те, що Він робить, а ви своїм людським, обмеженим розумом цього не можете осягнути???
Робіть як хочете і вірте в що хочете, але пам'ятайте, що в Ад попадуть навіть ті, хто в його існування не вірить!
І можете тішити себе скільки хочете різними фантазіями, казочками націоналістичними гаслами, революційними рухами, філософіями, та іншими заманухами цього світу - а прийде час і дасте відповідь за все ваше життя, вашому Творцю (хоч Його Ім'я зараз ви і нівечите), від Якого не сховається жодна людина, і перш за все дасте відповідь за те прийняли чи не прийняли вірою Його Сина Ісуса Христа. Вірою не абстрактною (мертвою),а вірою живою, яка ДІЄ, тобто робить те що каже Бог (любіть один одного (і навіть ворогів), чиніть милосердя, прощайте, робіть іншим як хочете, щоб вам чинили,та ін.)
А виривати біблійні місця із контексту і впихати в них значення, яке я собі захотів, щоб заспокоїти і виправдати себе в СВОЇХ очах, - тут розуму багато не треба. Здоровий розум потрібен, щоб бути виправданим в БОЖИХ очах!
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua