Як виглядає християнський Бог

Сьогодні християнські пастері зображують Бога як духовну суть, як те, що є у всьому...

Але що нам каже Біблія про образ Бога?

Саме в Біблії Ягве більше схожий на Сатану, а не на хорошого Бога! Не віриш?

Хто такий Ягве (Єгова)?

З'ясуймо ж статус духовної сутності, яку жиди називають Ягве (вона ж Саваоф, Єгова, Елогім).

Наведемо опис проявів Ягве в Матеріальному Світі.

Ягве чомусь ховається від денного світла, дочекавшись темряви, ходить по землі, чадить димом і блимає полум'ям між скривавленими шматками розтерзаних тварин... Це явлення аж ніяк не нагадує того Бога, якому з любов'ю в серці вклонялися предки наші на сході Сонця.

 "І взяв він (Авраам) для нього (Ягве) все те (трилітнє теля, трилітню козу і трилітнього барана - автор.) і розсік наполовину, і поклав одну половину напроти іншої... І сталося, коли зайшло сонце, й була темрява, та ось ніби дим з печі та полум'я вогню пройшло між розсіченими шматками жертви" (Буття, 15, 10-17).  

Чому коли зходить досвітня зоря, цей "бог" починає тікати? За українськими священними переказами, страх перед зорею є виразною ознакою темної сили - ЧОРТА. Та ще до того ж звичайнісьнький єврей подужав цього так званого "бога".

Одним з найяскравіших з'явлень Ягве стала його боротьба з Яковом, який після цього отримав ім'я Ізраїль (на івриті - "той, хто поборов "бога"). Подамо цей епізод з Біблії.

"І встав він (Яків) тієї ночі, і взяв обидві жінки свої та одинадцятеро дітей своїх, і перейшов брід Яббок... І зостався Яків сам. І боровся з ним якийсь муж, аж поки не зійшла досвітня зоря. І він (той муж) побачив, що не подужає його (Якова), і доторкнувся до суглобу стегна його. І звихнувся суглоб стегна Якова, як він боровся з ним. І промовив (муж той): "Пусти мене, бо зішла досвітня зоря". А той (Яків) відказав: "Не пущу тебе, коли не поблагословиш мене". І промовив до нього: "Яктвоє ймення". Той відказав: "Яків". І сказав: "Не Яків буде вже називатися ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з богом та з людьми - і подужав". І запитав Яків і сказав: "Скажи ж ім'я своє". А той відказав: "Пощо питаєш про ймення моє?" І він ("бог") поблагословив його (Якова-Ізраїля) там. І назвав Яків ім'я того місця: Пенуїл (на івріті - "лице бога"), бо "бачив був бога лице у лице, та збереглася душа моя" (Буття, 32, 23-31).

обличчя Бога

За допомогою дзеркала вченим вдалося відтворити «обличчя Бога». Члени організації The Mirror of the Sacred Scriptures and Paintings World Foundation (Всесвітній фонд «Дзеркало священних текстів і картин») нещодавно опублікували результати досліджень живопису та графіки Леонардо да Вінчі. Вони стверджують, що Леонардо да Вінчі, використавши дзеркала, зумів зашифрувати в своїх роботах зображення старозавітного Яхве та інші сакральні образи.

Вдень Ягве з'являвся, як темна хмара, а вночі - як полум'я. Обидва цих з'явлення мало схожі на те Духовне Світло, золоте і сонцесяйне, яке вважали проявом Бога арійці та слов'яни, наші величні предки.  Ягве схожий більше на Змія Горинича, якого в легендах убиває слов'янин-богатир, ніж на "бога".

Ягве приходить на гору Синай. "І сталося третього дня, коли ранок настав, - і знялися громи та блискавки, і густа хмара над горою та сильний голос сурми! І ЗАТРЕМТІВ УВЕСЬ НАРОД, ЩО БУВ У ТАБОРІ... А гора Синай - уся вона димувала через те, що господь до Мойсея: "Зійди, остережи народ, щоб не рвався до господа, щоб побачити, бо багато з нього загине..." (Вихід, 19, 16-22).

-"... над скінією (наметом, де знаходився вівтар Ягве - автор.) вдень була хмара господня, а вночі був вогонь у ній..." (Вихід, 40, 38).

А тепер розглянемо «Божі» діла за Біблією:

Чимало "див" явив євреям цей "бог". Перелічимо ці "божі" діла з книги Вихід:

- перетворив палицю єврея Аарона на змія, який пожер інших перетворених зміїв (Вихід, 7, 8-12);
- перетворив води річки Нілу на кров, через що здохла вся риба, а люди мучилися, бо не було, що пити;
- напустив на землю жаб, а потім понищив їх, і вся земля засмерділася;
- напустив воші на всіх людей і тварин в Єгипті; - напустив гнійні язви на всіх єгиптян;
- навів град та напустив сарану на єгипетські поля;
- заслонив сонце і напустив темряву на Єгипет;
- знищив десятки тисяч невинних єгипетських дітей в день людоїдського "свята" Пасхи;

Що-то за Бог, що проклинає, вбиває, лютує, карає чи не в кожній главі Біблії.

Отже, Ягве - ніякий не бог, а звичайнісінький кривавий демон, який «штовхає» «богообраних» на злочини та подає неперевершені зразки злодіянь.

Хто такий Ісус?

А тут ще жахливіше - читайте та перевіряйте в Біблії:

"Не думайте, що я прийшов, щоб мир на землю принести, - я не мир принести прийшов, але - меч" (Матвій, 10,34).

"відійдіть від мене, прокляті, у полум'я вічне, приготоване для диявола і служителів його; був голодний я, і ви не нагодували мене; хотів пити я, і ви не напоїли мене; був мандрівником, і ви не прийняли мене; був роздягнений, і ви не вдягли мене; був хворий і в темниці, і не відвідали ви мене". Тоді й вони скажуть йому: "Господи, коли ми... не послужили тобі?" Тоді скаже він їм у відповідь: "Поправді кажу вам: якщо не зробили ви цьому одному з менших моїх, то не зробили мені". І підуть вони на муку вічну..." (Матвій, 25, 41-46).

(Отже, всі люди повинні бути запопадливими не лише з самим Ісусом, але й з кожним християнином, бути їм прислужниками та вгадувати їх потреби, інакше - смерть.)

  "І побачив (Ісус) біля дороги одну смоковницю, підійшов до неї, і, не знайшовши на ній нічого, крім одного листя, сказав їй: нехай не буде від тебе плоду навіки. І смоковниця одразу ж засохла" (Матвій, 21, 19).

Складається враження, що серце єврея Ісуса наповнене ненавістю, і він не знає, куди її подіти, ви-ливаючи на перший же об'єкт, який трапляється на дорозі. Так буває, що маленька нерозумна дитина, вдарившись об двері, починає їх сварити і лупцювати.

 

Своєрідним підсумком Нового Заповіту є кинуте євреєм Савлом ("апостолом Павлом") прокляття: "Хто не любить господа Ісуса Христа, хай буде проклятий» (Перше послання апостола Павла коринфеянам, 16, 22).

Такою є "любов", "терпимість" та "гуманізм" християнської моралі!


А ось як описує майбутню появу єврея Ісуса на землі Іоан Богослов і своєму Об'явленні.

"Очі його - немов полум'я огняне, а на голові його - багато вінців. Він ім'я має написане, якого не знає ніхто, тільки він сам. І зодягнений він був у шати, залиті кров'ю. Ім'я його: слово боже. І воїни небесні слідували за ним ... З уст його виходить гострий меч, щоб ним вражати народи. Він пастиме їх жезлом залізним, і він буде топтати чавило вина лютості та гніву бога всевладного (кривавого демона Ягве - авт.)! І він має на шатах і на стегнах своїх написане ім'я "Цар над царями і пан над панами" (Об'явлення, 19, 11-16).

 

 

 

Ось таке перетворення сталося з ніжним і делікатним євреєм Ісусом! Зовсім як в житті: доки єврей залежить в чомусь від нас - хоч до рани його прикладай, але коли набрався він сили і отримав владу над вами - із задоволенням розчавить вас у своїй лютості! У цьому Ісус - найповніший єврей.

Цікаво почитати - http://kara-dag.info/dogma-bibliya-istoriya/

Християнство - різновид юдаїзму, в якому головним напрямком є формування з "язичників" єврейських рабів.

Олег ВОВК


------
оцінило: 0 люд.