Біблія - жорстока книга!

admin
  13 278   40    
Біблія - жорстока книга!
Біблія - жорстока книга!

Ти вважаєш Біблію священною книгою, а Ісуса своїм наставником? А чи знаєш ти суть цієї книги?

Або як жиди почали правити світом!

(в українській мові слово єврей з'явилось лише у 20ст.  коли жидок-недоросток ленін прийшов до влади)

 

Вчення Мойсея:

"А чоловік, який не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то буде стята (знищена) та душа з народу свого, - він зірвав заповіта Мого" (Буття, 17:14)

(тобто душі всіх українців будуть знищені!)

"Коли ти, (Ізраїлю) приступиш до міста, щоб воювати з ним, то запропонуй йому перше мир. Якщо воно відповість тобі: "Мир", і відчинить тобі ворота, то ввесь той народ, що знаходиться в ньому, буде тобі на данину, і буде служити тобі. Якщо воно не замириться з тобою і буде провадити з тобою війну, то обложиш його і Господь, Бог твій дасть його в твою руку, а ти повбиваєш усю чоловічу стать вістрям меча. Тільки жінок, і дітей, і худобу, і все, що буде в тім місті, всю здобич його забереш собі... Так ти зробиш усім містам, дуже далеким від тебе... Тільки з міст тих народів, які Господь, Бог твій, дає тобі на володіння, не позоставиш при житті жодної душі, бо конче вчиниш їх закляттям (винищиш)" (Повторення закону, 20:10-16)

"Не будете їсти жодного падла, - даси його приходькові, що в брамах твоїх, і він їстиме його, або продаси чужинцеві, бо ти народ святий для Господа, Бога твого" (Повторення закону, 14:21)

"А тепер позабивайте кожного хлопця між дітьми і кожну жінку, що познала чоловіка на мужеськім ложі, повбивайте. А всіх молодих жінок, що не познали мужеського ложа, зоставте живими для себе" (Числа,31:17-18)

(Тобто жидам можна вбивати, а рабам ні!)

"Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на відсоток, щоб поблагословив тебе Господь, Бог твій у всьому..." (Повторення закону, 23:21)

"Перекуйте свої лемеші на мечі, а ваші серпи на списи* (Йоіл, 4:10)

 

Гібсон про жидів


Про смиренність і терпимість Ісуса

"Хто не зо мною, той проти мене!" (Матвія, 12:30) "А як прийдете в місто яке, і вас не приймуть, то вийдіть на вулиці його та й кажіть: "Ми обтрушуємо вам навіть порох, що прилип до нас із вашого міста". Кажу вам: того дня (судного) легше буде содомлянам, аніж тому місту!" (Луки, 10:10-12)

"Не думайте, що я прийшов, щоб мир на Землю принести, - я не мир принести прийшов, А МЕЧА! Я ж прийшов порізнити сина з батьком, дочку з матір'ю, невістку із свекрухою... Бо хто більше, як мене, любить батька чи матір, той мене недостойний!" (Матвія, 10:34-37)

"Чи ви думаєте, що я прийшов мир дати на Землю? Ні, кажу вам, але поділення! Я прийшов ВОГОНЬ КИНУТИ НА ЗЕМЛЮ, я прагну, щоб він уже запалав!" (Луки, 12:51,49)

"Коли хто перебувати не буде в мені,., громадять їх і кладуть на вогонь, -і ЗГОРЯТЬ" (Івана, 15:6)

"А невірним, і чарівникам, і ідолянам,.. - їхня частина в озері, що горить вогнем та сіркою, а це - друга смерть!" (Богослова, 21:8)

"А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб я над ними царював, приведіть сюди, - і на очах моїх ПОВБИВАЙТЕ" (Луки, 19:27)

(Ну прямо катюга, а не син Божий!)

"Коли хто не любить Господа, нехай буде проклятий!" (1-ше до Коринтян,16:22)

"Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! (2геІвана, 10)

"Потому Ісус увійшов у храм Божий, і вигнав усіх продавців і покупців у храмі, і поперевертав грошомінам столи, та ослони - продавцям голубів" (Матвія, 21:12)

"Вороги чоловікові - домашні його! Хто більш, як мене, любить батька чи матір, той мене недостойний. І хто більш, як мене, любить сина чи дочку, той мене недостойний" (Матвія, 10:36,37)

"І промовив до одного Ісус: "Іди за мною!" А той відказав:"Дозволь мені перше батька свого поховати". Ісус же йому відказав: "Іди за мною і зостав мертвим ховати мерців своїх!" (Матвія, 8:21,22)

 

Заповіді для рабів:

"Любіть ворогів своїх!" (Матвія, 5:44)

"І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, - підстав йому й другу!" (Матвія, 5:39)

"А хто хоче забрати сорочку твою, - віддай і плаща йому!" (Матвія, 5:40)

"Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тик, хто вам кривду чинить!" (Луки, 6:28)

"Бог вибрав немічне і немудре світу. І незначних вибрав, щоб значне знівечити!" (1-ше до Кор., 1:27-28)

(А ти будеш виконувати ці настанови? )

 

НЕВИННІ ЗАПИТАННЯ ХРИСТИЯНАМ

1. Як вдалося Ягве (Єгові) створити світло в перший день творення, а джерела світла, - тільки на четвертий день (Буття, 1:3-5,14-18)?

2. Чому в книзі Буття, 1:26-28 оповідається про одночасне створення чоловіка і жінки, а в розділі 2:7-23 цієї ж книги ідеться про створення спершу чоловіка Адама, а потім тільки з його ребра дружини Єви?

3. Навіщо було Єгові створювати Дерево Життя в Едемі, коли не з провокаційною метою? Він же мусив добре знати про недосконалість створених ним людей, які рано чи пізно скуштували б звабливі плоди забороненого дерева?

4. Чому Адам не помер в день покуштування" забороненого плоду, як це йому обіцяв Єгова (Буття, 2: 17)?

5. Що значать слова: "Ось Адам став, як один з Нас" в устах Єгови (Буття, 3: 22)?

(Виходить, що людина стала Богом! )

6. Коли всі люди - нащадки Адама і Єви, то чи не є це наслідком кровозмішання?

7. Яким чином Каїн після вбивства Авеля, коли на Землі залишилось лише троє людей: Адам, Єва і він сам, знайшов жінку в країні Нод? І хто міг би убити Каїна, коли не його батько чи мати (Буття,4:15-17)?

8. Єгова послав на Землю потоп "за гріхи людські". Але чому цей всемогутній бог, який створив і Небо, і Землю, і все живе, не знайшов іншого способу вплинути на людей чи "перевиховати", не знищуючи їх?

9. Як могли дійти в Месопотамію до Ноя-з Австралії кенгуру, коали і ін. тварини тільки цього континенту? Якщо вони жили тут до потопу то яким чином пішли потім всі до одного на Австралійський континент?

10. Навіщо було знищувати все живе, яке жило безгрішним життям? І як від потопу могли померти істоти морів, річок?

11. Чому потоп був 40 днів, а вода збільшувалась 150 днів (Буття, 7:17,24)? І куди "спадала" вода потім?

12. Зараз дуже популярна байка про віднайдення залишків Ноєвого ковчегу в льодовику г.Арарат. Але ж відомо, що за кілька тисяч років лід в горах сповзе вниз і наросте новий щонайменше десятки разів?

13. Хіба міг дерев'яний ковчег з розмірами 300 х 50 х ЗО ліктів (близько 100 метрів довжиною) витримати хвилі всесвітнього океану (Буття, 6:15)?

14. Якщо Єгова створив Небо і Землю і все живе на ній разом з людиною за 6 днів, то чому тільки для знищення всього живого йому потрібен був аж рік потопу?

15. В чому винний син Ноя - Хам, який випадково побачив свого "праведного" батька п'яним і голим (Буття,9:18-27)? А яка вина в цьому всіх нащадків Хама, яких Єгова віддає навіки в рабство?

16. Як можна пов'язати слова: "Благословенний Господь, Симів Бог, - і хай Ханаан рабом буде йому!" (Буття, 9:26) з тим, що "не дивиться Бог на обличчя!" (До римлян, 2:11)?

17. В кн. Буття, 10:5 сказано, що поділились сини Ноя "кожний за мовою своєю". А далі: "І була вся Земля - одна мова та слова одні". (Буття,11:1) Потім в Вавилоні знову таки Єгові довелося розділяти мови (Буття, 11:7). Як це розуміти?

18. За які заслуги Єгова вибрав місяцепоклонника Аврама і вивів з нього "єговообраний народ" (Буття, 12:2-7)?

19. Чим, коли не кровозмішанням був шлюб Аврама з сестрою Сарою (Буття, 20:12)?

20. Чи не був перший жид Аврам сутенером, спонукавши свою жінку Сару до співжиття з фараоном за різноманітні матеріальні вигоди, тобто до чистої проституції (Буття, 12:11-20)?

21. Наскільки морально поступила Сара, коли підсунула своєму чоловікові Авраму єгиптянку Агар для зачаття сина (Буття,16:1-7)?

22. Куди дивився Єгова, коли дві Лотові доньки, підпоївши батька вином, завагітніли від нього (Буття,19:30-38)? І це сотворили в сім'ї Лота - єдино "праведній" у всьому Ізраїлі. Що ж тоді було в "неправедних" сім'ях"?

23. Чому вчать своє стадо патріархи Ізраїлю? Чи ж не купувати і продавати все в житті, навіть перворідство у свого умираючого брата за миску їжі, як це зробив Яків (Буття, 25:29-34)?

24. Якою мораллю слугувався Яків, котрий жив постійно з двома сестрами Рахіллю і Лією, а також з їхніми невільницями (Буття, ЗО, 1-13)?

25. Чи ж не шахрайству і підступності вчить Біблія на прикладі того, як Яків оббирає свого тестя Лавана (Буття, 30:25-43)?

26. Як міг Яків боротися з Єговою (Буття,32:25-33)? І що це за бог, який бореться з людиною Яковом - своїм створінням? Чому Єгова проситься так: "пусти мене, бо зійшла досвітня зоря" (Буття, 32:27)? Може цей "бог" боїться світла?

27. Де ще можна прочитати, як не в "святому" письмі - Біблії подібну історію про те, що сини Ізраїля знищили (причому нахабним підступом) миролюбних чоловіків Сихему тільки за те, що їх княжич покохав (взаємно) доньку Якова Діну (Буття,34)?

28. Якою мораллю керувався Йосип (якого підносять як прототипа Ісуса), коли збагатився на голодоморі в Єгипті, продаючи людям хліб, котрий перед тим задарма у них же відібрав (Буття, 41, 47-57)?

29. Навіщо Єгові в Єгипті убивати разом з перворідними дітьми і перворідного від скотини (Вихід, 12:12)?

30. Чи ж не визнає фактично Єгова інших богів, коли заповідає не вклонятися їм (Вихід, 20:1-5)?

31. Чи не є вихід Жидів з Єгипту (Вихід, 12:35-38) виходом заможних грабіжників і вбивць з пограбованим ("позиченим"?) дорогим майном, а не "виходом нещасних рабів з єгипетського рабства", як це нам намагаються подати?

32. Чому після отримання на горі Синай скрижалів з заповіддю "Не вбивай!", Мойсей, не задовольнившись кривавою різаниною в Мідії, з гнівом наказує убивати дітей і жінок, залишивши для своїх потреб лише незайманих дівчат (Числа, 31:15-18)?

33. Єгова "єдиний, що має безсмертя, і живе в неприступному світлі, Якого не бачив ніхто із людей, ані бачити не може". (І до Тимофія, 6:16) А як же Мойсей спілкувався з ним наодинці, команда його бачила Єгову "в спину", а Яків з ним навіть "боровся"?

34. Чому Мойсей вбиває єгиптянина (і це після заповіту Єгови "Не вбивай!"), проте не вбиває за подібний злочин жида (Вихід, 2:11-15)? Чи не тому, що цей заповіт поширюється лише на "ближніх", тобто жидів?

36. "Проклятий, хто вбиває ближнього свого потаємно!" (Повт. закону, 27:24) А хто вбиває чужинця, не проклятий?

37. Як міг Мойсей в своїй П'ятій книзі написати про свою смерть, поховання і оплакування (Повторення закону,34:5-8)?

38. Чому в Торі (П'ятикнижжі Мойсея) нічого про Месію не говориться?

 

   Головне в Біблії:

 

1. Прочитайте пророцтва Ісаї, 49:22-23; 60:10-12; 61:5-6. Чи ж не рабами жидів будуть всі гаї (нежиди), коли прийде месія з роду Давида?

2. Як можна називати монотеїзмом християнство, де Бог існує в трьох іпостасях? Це навіть коли не брати до уваги янголів, Сатани і т. ін.

3. Чому все "прогресивне" людство, засуджуючи "Майн Кайф" і німецький нацизм, нев'язливо пропагує "П'ятикнижжя Мойсея" з його відвертим жидівським нацизмом?

4. Як могло статися так, що всі 77 книг Біблії обох заповітів писали 40 авторів на протязі 1500 літ, мають один гармонізований стиль, одну мову і форму викладання?

 

 

Замасковані жиди
 


Суть християнської церкви!:

без слів.

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
polga
polga  Козак 
№:32
Цитата: admin
Ось через таких духовних наставників люди так деградували.

Дивно, мені теж на думку спадало таке, бо як інакше можна зрозуміти чому наш нарід так не мудро чинить, що терпить знущання над собою.
0   відповісти цитувати скарга
Svecha_196
Svecha_196  Козак 
№:35
Мені подобаються відповіді на захист біблії, нічого конкретного, ти йому по факту, а він тобі пальцем в небо, якісь бронелобі, та чому дивуватись в кого є хочаб трішки мізків, той розуміє що це писання для рабів і віра рабів. А ле я не розумію навіщо спиричатись - це стаття вільнодумців кожен має право на особисту точку зору, а хто читає, то внього є голова не плечах, хай сам вирішує в що йому вірити, ви б краще пішли, до своїх служителів богу, та їх понавчали вірі, поставили на путь істиний, а то понадивляєшся як вони матюкають, розїзджають на дорогих авто, і відносяться до людей як до банкоматів (в церквах вже й прескуранти що скільки коштує, а нема грошей, то йди собі з богом), соромно панове повино бути - ганьба церкві, та її служителів
--------------------
Шабля з давньокозацької означае: "А ну тихіше, панове!"
0   відповісти цитувати скарга
Domovoj
Domovoj  Козак 
№:36
А де перебував Ісус з 12 до 30 років? А чому сім вселенських сенодів переписували Біблію коли в кінці текстів записано заборону змінювати тексти?
0   відповісти цитувати скарга
ПетроЪ
ПетроЪ  Козак 
№:37
Svecha_196,
Уявляєш, тиждень тому побував у церкві. Абсолютно безкоштовно причастився, витратився тільки на дорогу. Ні одного жида у храмі не бачив.
0   відповісти цитувати скарга
людина
людина  Сірома 
№:38
які ж ви нерозумні нелюди не Біблія жорстока а ви жорстокі ?????????????????

не Біблія жорстока а ви і хай вас Бог покарає/
Легше буде Содому ніж вам
0   відповісти цитувати скарга
Віктор
Віктор  Сірома 
№:39

Цитата: olekca1949
admin,
А як тоді зрозуміти те,що ця релігія нам нав'язана Володимиром і яким шляхом,через насилля,міліони людських жертв!


А як пояснити жертвоприношення, що здійснювались волхвами, причому з числа своїх же таки соплеміників з приводу - неврожаю, посухи, мору чи й взагалі без усякого приводу, просто з нагоди свята. А що стосується рабства християнина супроти вільності ідолопоклонництва, то доки була сильна Віра Христова, доти ідолопоклонники від християн по черепу тільки й отримували - від Америки до Азії та Африки. А як ослабла віра - тоді й полізло ідолопоклонське г і в н о в усі діри. Звісно - хто відвернувся від Бога, від того Бог відвертається. Що стосується запорізьких козаків, то в них відмова від вірихристиянської прирінювалась до державної зради, а нехристиянин міг стати запорожцем тільки охрестившись. Так що не позаздрив би я вам, малоумним, якби ви опинились в руках запорожців десь так у сторіччі 16-17-му.

0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:40

А як пояснити жертвоприношення, що здійснювались волхвами


:smailuk14: А що краще вбити ножем в серце чи посадити на кола, чи розтягувати, чи відрізати пальці, руки, ноги? Так християни - це самі жорстокіші вбивці і кати!


не позаздрив би я вам, малоумним, якби ви опинились в руках запорожців десь так у сторіччі 16-17-му


А я б не позаздрив чудакові, який би до 9ст. твердив всім, що він раб Яхве!!!

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua