Журнал "Великие парусники", або як нас хочуть посадити на маркетинговий гачок.

 Минулого тижня, купуючи чергову свіжу пресу на Кам`янецькому ринку, помітив журнал "Великие парусники" № 1, вартість всього 9 грн.90 коп. У журналі нам пропонують тематичні розділи по різним періодам розвитку вітрильного флоту, а саме головне - зібрати своїми руками галеон 17 ст., так як до кожного номеру журналу додається кілька деталів для збірки моделі вітрильника із схемами та  інструкціями.  А тепер детальніше!!!

         Зазначений журнал буде виходити 1 раз на тиждень, кількість номерів журналу буде становити 100. Так давайте разом і порахуємо: один календарний рік має 53 неділі, а два роки відповідно 106 неділь, отже журнал нам прийдеться купувати 2 роки для того, щоб зібрати модель вітрильника, що додається до журналу.  Ціна першого номеру складає 9 грн.90 коп., ціна 2 номеру буде складати не менше 15 грн., а усіх наступних приблизно 35-45 грн.Отже загальна вартість журналу за всі 100 номерів, буде приблизно коштувати  4000 (чотири тисячі) гривень. За такі гроші можна купити нормальний гумовий човник та кататися на Дністрі. Таким методом цей журнал вже приблизно рік продається у Россії. Звичайно, купуючи всі номери журналу, ви зможете зібрати чудовий вітрильник, фото якого нижче. А де є шанси що тоді коли ви купите наприклад 56 номер журналу, видавництво його не припинеться,у нас така влада, що від неї можеш чекати всього чого завгодно, тільки не того чого хочемо (на цю фразу копирайт за мною  :a_smex: ). Якщо Ви  хочете зібрати якусь масштабну модель вітрильника своїми руками,і ще готові заплатити за це гроші, то краще заглянути Вам сюди http://aeroner.com.ua/index.php?productID=276, там є багато цікавих моделей кораблів для збірки, а також усі деталі можна придбати одразу і по меншій ціні.

         Звичайно мало хто з нас схоче платити такі гроші за кораблик,якщо все ж таки вас зацікавить моделювання,пишіть модель чого хочете зібрати і по можливості будем виставляти на сайт схеми для збірки, але тільки з картону, повірте, кораблі,танки, машини і багато всього іншого можна зібрати та склеїти з паперу і це буде виглядати не менш красиво.

 

 Вигляд вітрильника, який буде виготовлений купуючи всі 100 номерів журналу "Великие парусники".

 

 

А ці три моделі зроблено з картону. Все що необхідно це роздрукувати схему моделі, вирізати та склеїти, потративши всього  20 грн.

 

 

 

ТУТ Є СХЕМА ЛАЙНЕРА, ЯКОГО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ СВОЇМИ РУКАМИ ІЗ ПАПЕРУ

https://kampot.org.ua/ukraine/for_ukraine/dla_ditey/617-yaponskiy-kruyizniy-layner-asuka-ii.html


------
оцінило: 0 люд.