Вишивка на людській долі

oshoras
  9 818   0    
Вишивка на людській долі
Вишивка на людській долі

Вишивка на людській долі, або ефект форми в дії

Костюм - це захист фізичного тіла у нашому світі.  Грамотний костюм – це можливість правильно жити і взаємодіяти з Стихіями,людьми. Грамотний костюм сприяє еволюційному розвитку самої людини. Правильні матеріали для людини є ті, що дала природа:

льон - людське з'єднання всіх рівнів буття,

бавовна – встановлює спокій,

шерсть - захист .

 І чоловічі і жіночі костюми починаються з виготовлення сорочки, - виконується по правилах з одностайної тканини льону. Зробивши крій, як в давнину, потрібно панести певні орнаменти, вишити обережні символи, щоб було не тільки красиво, а і гармонійно з тим хто буде носити.

Ідея психофізичного впливу символів на організм людини відома давно. На це зсилалися в давні часи різні народи, використовували в своїх потребах ті чи інші символи. З точки зору сучасної парапсихології ,оптичне і тактильне сприймання орнаменту людиною обумовлюється створенням психікою певних сенсорних проекцій, "обєктивно нематеріальної реальності", котрі в свою чергу діють на аналогічні сенсорні проекції і відчуття оточуючих.

 

Грамотний костюм

 Зображення бажаного стану або явища на предметі,що належить конкретній людині, здатно викликати аналогічний стан або результат у власника предмета.Тому, хто володіє тонкою чутливістю і хоча б раз одягав народний костюм, знайоме виникаюче при цьому відчуття тепла. Як звичайно,це відносять до психічної реакції сприйняття яскравих кольорів народного одягу.Але сучасні фізичні дослідження твердять :організму не однаково якого кольору ми носимо одяг. Кольорова гама костюму з домінуючим відтінком червоного кольору сприяє підвищення тонусу і захисних сил організму.

В народному костюмі, присутній вибір певної гами кольорів, що сприяє оптимальному функціонуванні організму людини в залежності від місцевості і статевовікового стану. Уважно розглядівши схему будь-якої орнаментальної композиції виконану на кліточній сітці з дотриманням приципу рівно - великості узору і фону, можна помітити виникаюче при погляді на малюнок спотворення фонових лінійок сітки. Воно складає ілюзію обєму, ”викид” (давячу дію) в місцях пересічення ліній узору, ’’засмоктування” (відтягуюча дія) в ромбічних композиціях. Так проявляється оптична наявність механізму дії слабих полів напруги,або як тепер прийнято говорити енергоінформаційних полів створених певною геометричною формою символу.

Нанесений на тканину ,що прилягає до тіла, рівновеликий з фоном орнамент діє в свою чергу на підшкірні капіляри стимулюючи тиск крові і обмінні процеси.

 

орнамент

 Можливо, що орнамент в стані змінювати елетростатичну напругу на поверхні шкіри за рахунок створення фізичних полів складної конфігурації. В результаті психічний і фізичний стан людини буде змінюватися в залежності від конкретних властивостей конкретного символу. Вносить свою лепту і підсвідомість,що зберігає в родовій памяті основні міфологічні архетипи і їх символи.

З вище розказаного в коротко-стислій формі можна зрозуміти, що таке правильний орнамент і яку відповідальність несуть символи, котрі ми вибираємо одягаючись у вишитий "обережний" одяг.

 


------ вишивка, українська мода, етномода

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua