Українські футбольні команди
 
➤ Телегонія - правда чи брехня?
----

Телегонія - як наука, стверджує, що вирішальним є вплив на дитину першого в житті жінки чоловіка. Саме він закладає генофонд, навіть коли жінка народжує дитину від іншого чоловіка, тобто він є генним батьком її майбутніх дітей.

 Щодо людини, згідно із цією концепцією, якщо до зачаття дитини мали місце статеві стосунки його матері з одним чи більше партнером окрім батька цієї дитини, навіть якщо при цьому використовувались презервативи або інші протизаплідні засоби чи робились аборти після «невдалих» статевих актів, то все одно в результаті у народженої такою жінкою дитини, окрім батька, від якого він успадкував половину хромосомного набору, є ще й декілька батьків за телегонією, від яких він може успадкувати багато чого з зовнішніх і внутрішніх ознак.

 

Відразу потрібно зазначити, що сучасна генетика заперечує явище телегонії!

 

Але тоді виникає ряд питань чому?:

 

1) Перші сучасні людські цивілізації виникли в стародавніх Єгипті, Китаї, Індії, Вавилоні та Ассирії.  У всіх цих державах був культ сім’ї. В Китаї та Індії, її охорона стала першим державним пріоритетом. Згідно із законами Ману, кожного, хто прагнув одружитися, ретельно досліджували як чоловіка. Жоден брамін не одружувався з дівчиною, що мала спадкові хвороби, якою б багатою вона не була. У трактатах з медицини в давньому Китаї та в індійських Аюр-ведах (науках життя) цілі розділи відведено питанням шлюбу та дотримання сексуальної гігієни.

2) Приблизно 150 років тому вчені, котрі займалися виводом нових порід коней, для підвищення їхньої витривалості вирішили схрестити коня із зеброю. Згадані досліди не вдалися: не відбулося ні єдиного зачаття - ні в коней від самців-зебр, ні в зебр-кобил. Досвіди припинили і постаралися забути про них, вважаючи справу завершеною, а досвід не вдалим.

 

Завдяки Ч. Дарвіну стала відома історія з арабської кобилою лорда Мортона. Спочатку XIX століття цей кінь була покрита зеброю квагга і народила гібрида. Зебри квагга в даний час не існує. Останній її нащадок помер в Амстердамському зоопарку в 1883 році.  

 

Однак через кілька років у кобил, саме тих, що приймали участь у дослідах, сталі народжуватися смугасті лошата. І при чому, зачаття це ставалося від породистих жеребців! Приголомшений науковий світ назвав це явище телегонією. Досвіди - Ч. Дарвіна, професора Флінта, Фелікса Ладантека й інших учених – і над іншими тваринами підтвердили даний феномен. І от яка склалася до нашого часу парадоксальна ситуація: про це явище, що має пряме відношення до народження повноцінного потомства, що повинний бути врахованим кожною людиною котра хоче мати здорову родину, знають переважно лише тваринники. І знають про це дуже добре: інакше б у світі не було кращих порід тварин - ні породистих скакунів, ні молочних корів, ні відмінних соболів…

3) Про явище телегонії нас намагались попередити у "Кодексі Луїджі Серафіна" та невідомий автор у "Манускрипті Войновича"

 

О це і є телегонія!

О це і є телегонія!

 

А може Вам особисто відомі факти, що  через кілька років після позашлюбних зв’язків із заїжджими гастролерами на міжнародних фестивалях, спортивних олімпіадах наші дівчата стали родити від білих генетично здорових своїх чоловіків - дітей “ні в матір, ні в батька, а в чорного молодця”.

Причиною появи цих “молодців” була генетична мутація хромосомного ланцюжка; багато років тому відбувся позашлюбний зв’язок, який і став причиною сімейних трагедій.

 

Відео про телегонію:

Наукова розповідь про Телегонію з другої половини відеоролика!

   

 

Природно, що в даний час у теорії телегонії незліченна безліч супротивників, що приводять “результати досліджень і дослідів”, доводячи, що телегонія - це маячня, що рахуватися з нею - це не поважати себе і свої бажання. Більшість цих теоретиків - люди зацікавлені, тому що індустрія порнографії потерпить істотні збитки, якщо явище телегонії буде вивчатися дітьми ще зі шкільної лави.

 

Змії в ЄгипетіТакож потрібно знати, що телегонія використовується іноземною расою Алієнів. Це явище знайшло відображення в казках та легендах. Чудовиська: дракони, Змії-Гориничі та інші стали викрадати червоних дів. Застосовувався метод терору населеного пункту поки жителі не виконають вимоги про видачу красивих дівчат. Потім рептоід псував їх, передаючи за допомогою Телегонії свої генетичні ознаки.

 

Читати більше про Генетичну атаку проти людства.

 

Кожному з Вас робити свій вибір, особливо молодим дівчатам!Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго