Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Аліени, або хто керує на землі

Аліени, або хто керує на землі

admin
  10 360   3    
Аліени, або хто керує на землі
Аліени, або хто керує на землі

Дві популярні теорії Бібілійська та Дарвіна лише частково проливають світло на таємницю походження людини.

Приготуйся, прочитай хоча би 50%, можливо ця стаття переверне твій світогляд...

"... Власниками пасовища на планеті "Земля" є місцеві аліени, які й визначають на ньому порядок утримання стада овець (людей), що складається з різних порід (рас). А сторожовими псами на Землі є - непосвячені "брудні" ібреї (таме) і пастухи - посвячені ібреї .

Іноді власники пасовища (Алієни) приїжджають на своїх джипах-НЛО і пастухи потім заспокоюють переляканих овець що літаючі тарілки їм тільки здалося. Нещодавно власники вирішили що стадо стала дуже велика - трави на таке не вистачає і треба скоротити його поголів'я до "золотого" мільярду, одночасно інтенсифікував процес стрижки продукції з решту, застосувавши новітню технологію - "електронний концтабір". При цьому деяких собак доведеться перевести в розряд овець, багато вівці також не захочуть добровільно "сокращяться", на цей випадок - план "Ендшпіль". Що ж представляють із себе власники пасовища і яку "шерсть" вони стрижуть зі стада? - таке питання задають собі мішані з вівцями собаки (або вівці з неабиякою часткою собачої крові), якими і є більшість читачів сайту.

Ось як, приміром, відповідає на це питання давньоруський епос - Слов'яно-Арійські Веди, про яке стало відомо останнім часом завдяки інтернету.

АліенАліени - істоти людського вигляду з сірим кольором шкіри. двостатеві (гермафродити). Мають ієрархію - як демони Кащеі, Князі Тьми, Темні Арлегі, Темні Легі. Перший час самі намагалися пасти стадо, підмальовуючи свою шкіру, але вівці їх дізнавалися і лякалися - довелося завести пастухів з собаками. Мають на голові якихось суть, від яких не можуть самостійно позбутися.

 

 Для живлення цієї суті потрібна життєва енергія, що виділяється при насильницької смерті людини.

На низькому рівні розвитку людського стада збір життєвої енергії здійснювався за допомогою налагодженої індустрії жертвоприношень у храмах, був сконструйований спеціальний автомат - Молох. У сучасних умовах джерелом життєвої енергії - "вовни" є:

  • аборти на оптимальному для якості "продукції" терміні. Для інтенсифікації процесу в стаді необхідна атмосфера сексуальної розбещеності, "надійні" ( "перевірені електронікою") протизаплідні засоби і обмежені умови життя, які примушують овець йти на аборти. До речі, завдяки віруючим жінкам виявлена маса випадків направлення на аборти під приводом "дефектів у розвитку плоду". У жінок, які з релігійних причин відмовилися від абортів в 100 відсотках випадків народилися здорові діти.
  • Вбивства в повсякденному житті.
  • Величезним джерелом є місцеві військові конфлікти, теракти.
  • Будь яке насилля, що провокує фізичне страждання.

Коли на Землю прилітає багато аліенів, яким потрібно багато енергії, розпочинаються війни!.

 

Календао Мая - кінець світуПісля 2012 на Землю спробують повернуться її законні власники, тимчасово втратили над нею контроль під час останньої Ночі Сварога або Апокаліпсис 2012

Космічні бандити - аліени, які захопили і утримують нині владу на планеті у відсутності господарів, постараються не допустити цього. Зважаючи на більш низький технічний рівень місцевих аліенів надати військову протидію господарям вони не зможуть. У них єдиний варіант - взяти в заручники населення планети і, зустрівши корабель господарів на своїх літаючі тарілки-НЛО на дальніх підступах, пред'явити ультиматум - якщо МІСІЯ сунеться на Землю, то вони вб'ють всіх жителів планети.

До цього часу для такого випадку ударними темпами створюється електронна система загального контролю та управління людьми. Зараз аліени управляють Землею через довірених осіб - присвячених обраних ібреїв (банківська верхівка на чолі з Яковом Ротшильдом П'ятим і їх людей). Останнім часом за наказом аліенів ібреї женуть прогрес в області інформтехнологій для створення до 2012 електронної системи управління людьми на основі суперкомп'ютера, відомого по Біблії як "Звір-666".

Щоб в кризовий період передати контроль над життям людей безпосередньо цій новітній електронній системі. Керувати супермашиною будуть самі аліени - допомога зрадників людства - присвячених ібреев їм більше не знадобиться - Ротшильди і іже з ними будуть включені в загальне стадо і чипувати разом з усіма. Яка приблизна принципова схема роботи "Звіра-666"?

Про алієнів та ібреїв людство намагались попередити ще у середні віки, так у манускрипті Войнича, невідомий автор намалював дивні малюнки...

Звір-666 є комплексом більш досконалих модифікацій нині існуючих систем: керованої суперкомп'ютером системи глобального прослуховування "Ешелон-2", космічної системи глобального позиціонування GPS та ін. Все населення чіпіруется в добровільно-примусовому порядку (приводи - турбота про здоров'я людей, боротьба з тероризмом ...) а також таємно - під виглядом щеплень. Наприклад, існуючі нині чіпи зараз вводяться тваринам за допомогою шприца. Людям можна згідно з Біблією - під шкіру чола або (свобода вибору!) під шкіру лівої руки.

Місцезнаходження чіпа постійно відстежується системою GPS, станціями стільникового зв'язку, прихованими стаціонарними датчиками. Розмови та контакти людей фіксуються " Ешелон "і складаються в відповідному полі суперкомп'ютера. Ідентифікація - за індивідуальним тембром голосу. При ознаках неадекватну поведінку індивідуума суперкомп'ютер автоматично аналізує їх і впливає на людину через чіп аж до його умертвлення. Присутність людей-операторів при ухваленні рішення не передбачено. Принцип: нехай" Звір 666 "страчує 10 невинних ніж упустить одного баламута. При пред'явленні ультиматуму аліени можуть продемонструвати гостям свої можливості контролю населення і підкріпити загрозу геноциду убивши одномоментно кілька мільйонів чоловік командою умервщленія з суперкомп'ютера на чіпи жертв.

Потім це можуть списати на агресію кровожерних прибульців і використовувати як привід підняти народ на боротьбу із загарбниками "за свою свободу "...

У когось може скластися враження, що усі євреї - це ібреї! Звичайно ні! До ібреїв можна віднести лише радикальну частину єврейського суспільства, насправді ми знаємо лише 10% усієї правди...

 

Відео про те хто панує і для чого свобода по амереканському:

   

 


 

Докази існування Аліенів

 

 

 

А як же протидіяти Алієнам?

Потрібно змінити своє світобачення та осмислити сенс життя - для тих хто справді цього хоче рекомендую прочитати Послання з планети Плеяд!

Послання з планети Плеяд

 

 

Джерела:

Космическое пастбище Земля. Почему алиены "кинут" избранных ими ибреев?

Як вони ховаються

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
admin
admin  Гетьман 
№:2
:smailuk35: Алієни це не тілесні істоти, а духовні. Якщо трішки цим поцікавитись то відкриються очі на багато що...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua