Вампір в Україні!

Kalmir2012
  13 562   9    
Вампір в Україні!
Вампір в Україні!

Містична тварина на території України

Чупака́бра (від ісп. chupar — «смоктати» і cabra — «коза») – фантастика , містика, вигадка , казка, чи реальність в яку так тяжко повірити? Загадкова тварина з’явилася на території України на початку 2009 року біля Києва. Точних доказів про її існування не має ,але вперше її помітили у 1975 р. на острові Пуерто – Рико в Карибському морі. Як вона опинилася на Україні , чому і навіщо, ніхто не знає, проте,  існує багато версій. Найпопулярніші з них : невідома машина перевозила тварин і деяким з них вдалось утекти, або якийсь український депутат мав екзотичний зоопарк і кілька чупакабр ненароком опинилися на волі. Є багато свідків, але мало доказів про її існування. Описують усі майже однаково, довжина 1м , рухається на двох задніх лапах , а саме, стрибає і дуже швидко, на двох передніх лапах по три кігтя ,також є свідчення, що вона може змінювати забарвлення і при зустрічі з людиною викликає в неї нудоту і погане самопочуття. Полює ця дивна тварина уночі . В Україні її жертвами стали села ,а саме свійські тварини - кролі. Як зазначають свідки , залізні клітки, де перебувають кролі, не перешкода для чупакабри , вони буквально розірвані , а в них понівечені тіла кролів ,як правило складені в рядок білі до білих ,чорні до чорних, без єдиної краплі крові. Зустрічі з нею беззвучні , диво-істоти мають розвинутий інтелект .Дуже багато спроб її зловити,  і майже ніяка з них не увінчалась успіхом. Після зустрічі з нею собаки дуже довго не гавкають і тільки скавучать . Свідчень про напад на людину чупакаброю немає. Звичайно, людина найбільше боїться того чого не знає.

Жодна відома науці істота не має нічого спільного з чупакаброю, що і надихнуло очевидців на безліч найрізноманітніших припущень ,хто він такий. Вони включають і інопланетянина з літаючої тарілки ,і монстра ,зробленого в надсекретній лабораторії шляхом генної інженерії, що якимось чином вирвалося на волю. Поки що більшість людей ставиться до цього феномена скептично так , як і я ставився донедавна. . Мою точку зору перекинув з ніг на голову мій приїзд до бабусі у село близько Кам’янця – Подільського, де моя бабуся і багато односельчан нервово й схвильовано розповідали про тварину яка  не залишила у селі майже ні одного кроля. Тільки в одного старого чолов’яги залишилося кілька кролів, тепер він на двір виходить тільки з рушницею. Також мені  показали сліди  відстань між якими була цілий метр або й більше. Коли тобі у вічі щиро говорять люди яким ти довіряєш, тяжко не повірити.

Формально в Україні засвідчено, що ця тварина побувала на Київщині ,біля Львова і по всій Західній Україні. Вигадка це чи ні ,вирішує кожен сам…

 

 
 
   
     
     
     
Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
Віка
Віка  Сірома 
№:2
це правда..ця істота була в моїх краях..це так страшно..краще вам не відчувати цього страху(
0   відповісти цитувати скарга
Аліна
Аліна  Сірома 
№:3
Чупакабра...не сміши)))я живу на Західній Україні і в нас це називається зовсім по другому-вампір....тварина не здатна відкривати клітки,ламати металеві огорожі...а чупакабра це всього лиш брехня людей,які ховають від нас правду!!!
0   відповісти цитувати скарга
ЧУПАКАБР
ЧУПАКАБР  Сірома 
№:8

Цитата: vampir
народ я вже вампір
аячупакабра1111111111 моиьтбююююююююююююююююю.дьт

0   відповісти цитувати скарга
Антон
Антон  Сірома 
№:9

так вампіри є я мисливець на них. Я заколов 4 вампірів. Хто хоче більше про них дізнатися пишіть на мою почту blablabla1999@mail.ua

0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua