Атеїзм

Kalmir2012
  4 546   2    
Атеїзм
Атеїзм

Чем ограниченее кругозор человека, чем меньше он знаком с историей, природой и философией, тем искренее его привязаность к своей религии.

Людвиг Фейербах

Спочатку коротенький Лік. Без.

Атеїзм ( франц. atheisme - від грец. Atheos - безбожний) , якщо коротко - це заперечення існування  бога (богів). Широко цей термін означає світогляд людини, який включає відсутність віри в релігійні уявлення та взагалі в будь-що надприродне. Теїзм -  віра в бога чи богів, які впливають на більшість подій в нашому світі, слухають молитви і т. д. Деїзм -  віра в бога, який створив Всесвіт, але не втручається в земні справи, а все підпорядковується законам природи. Агностицизм - твердження про те, що на сучасному рівні розвитку неможливо дати відповідь про те, існує бог чи ні.

Останнім часом питання віри для мене стало дуже гострим. Тисячі питань, які не мають логічного, наукового чи практичного підтвердження, спростовуються одним невеличким словом - релігія. Чомусь на сьогодні, коли люди чують слово атеїст, в них це слово зразу асоціюється зі злом, анархією, відсутністю будь-якої моралі і взагалі зі всіма гріхами...  90% населення планети віруючі і лише 7 % агностиків і мізерних 3 % атеїстів. Чому людство йде в зворотному напрямку до середньовіччя, чому ісламських мінаретів і християнських церков стає все більше і більше?

В цій статті я б хотів спромогтись дати людям можливість подивитися на світ з трохи іншої точки зору, беручи в основному приклад християнства, мій світогляд  на сьогодні коштував мені через суперечку на цю тему незданого екзамену, безліч витрачених нервів у суперечках з рабами божими в чорних рясах, а також багато фактів, доказів таких наук, як археологія, антропологія, біологія, історія, хімія, астрономія,генетика, які не дають будь-яких підстав вірити в ті казки, деякі аспекти і неточності я й розгляну, хоча їх надзвичайно багато.

Насамперед  хочу пояснити, оскільки багато віруючих  говорять про те, що атеїзм це теж така собі віра – безглуздя! Це світогляд людини, який ніяк не відноситься до віри. Взагалі з релігійними людьми дуже важко розмовляти, бо вони, все зводять до образливих слів, проклинань, або на пояснення фактів відповідають словами - це все неправда, треба просто вірити...

Тисячі кісток неандертальців,  австралопітеків по усьому світу - неправда , неправда сотні помилок та неясностей в релігійних постулатах Біблії, Корану, неправда – висновки проведених сотень лабораторних досліджень, які повністю говорять   про людину, як вид савців, який сформувався за допомогою природнього відбору та еволюції і так далі. Віруючим людям  все одно навіть на те, що причиною більшості війн була і є саме релігія. Тому, що люди повністю стають релігійно залежними, передують десятки причин. Розглянемо деякі з них.

 Одного разу мене вразила фраза Оскара Уальда: «Страх перед богом -  страх, на котором держится религия». І це дійсно так; люди, не усвідомлюючи цього, плутають свою віру зі страхом смерті, оскільки людина дуже самолюбива,  усвідомлення того, що колись її свідомість погасне і перестане існувати, лякає її, а земні проблеми і  переживання змушують шукати втіхи в релігії, яка дає надію, що цей світ лише перехідний,  і в кінці вас чекає або чортик зі сковородою або прекрасний рай. І тоді людина вдягає хрестик, йде в церкву, дає милостиню і все ніби прекрасно, вона знає, що Ісуса розіп'яли, вона знає про смертні гріхи і яке за них буде покарання і все ніби чудово,та  є декілька «але»: в якийсь момент, приходиться цій прекрасній людині випити вогняної води, в цей самий момент вона знає, що це не дуже добре, і в дію вступають переконання - там свято, друзі і так далі, при цьому вона думає - а потім піду причащусь, помолюсь і цей гріх відпаде, так само в будь-якій іншій ситуації, коли треба, про Бога пам'ятають, а коли не треба - ні. Велику роль відіграє сім'я, а саме - виховання дітей. Поводились деякі цікаві досліди, брали дитину і батька чи матір, ставили перед ними кілька контейнерів. В один з низ кілька раз підряд батько ховав іграшку, кожен раз дитина виймала її з під нього. Після 10-15 таких повторів, батько несподівано поклав іграшку в інший контейнер, а дитина все одно полізла в перший контейнер, хоча ясно бачила, що іграшку батько поклав в другий.  Цей дослід говорить про те, що в ранньому дитинстві, для дитини головним авторитетом є батьки, дитині в цей період дуже легко повірити у щось казкове і неймовірне, при цьому батьки сотні разів повторюють про створення світу богом і так далі, дитина починає вірити у це , і вірить все життя, повністю незважаючи на те, що бачить протягом життя наскільки все це мутно. Взагалі, хрещення дітей я вважаю дурістю, людина має такі рішення приймати сама в дорослому віці, а не насильно; зафіксований не один випадок, коли при хрещенні  в дихальні шляхи потрапляла вода і дитина помирала. Такі випадки замовчуються і тяжко знайти про них інформацію, але, якщо ви не хочете сліпо вірити, будь-ласка, сьогоднішній світ переповнений інформацією, головне бажання знайти правду.

Читати релігійну літературу важко, але читати наукову літературу в рази важче, безліч наукових термінів вимагають неабияких знань в науці при пояснені теорії еволюції. Я багато раз зустрічався з тим, що мені доводили, те, що ця теорія  фігня, що там багато неправди і неточностей, що  Дарвін жив 150 років назад і з мінімальними технічними засобами нічого розумного сказати не міг. Для початку хочу сказати, що теорія еволюції це всього-на-всього просто теорія, але не слід забувати, що релігія - це теж просто теорія, теорія давніх людей, які якимось чином хотіли пояснити навколишній світ. Теорія еволюції, яку запропонував Чарльз Дарвін мала багато неточностей, без сумніву, але безглуздо  все зводити до нього, бо за 150 років цю теорію продовжили, дослідили безліч науковців, і говорити про те, що немає багатьох перехідних ланок кісток між тваринами недоцільно, тому,  що кожного року знаходять все нові і нові докази,а думати про те, що за мільйони років еволюції мали залишитися кістки усіх перехідних тварин смішно. Наприклад у 2012 р. було знайдено ще й перехідну ланку між неандертальцем і австралопітеком, хоча до цього вважили, що її не існує, в цей самий рік на генетичному рівні було підтверджено, що людина пішла від мавпи, що теж великий проміжок часу викликало сумніви. Насправді це дуже важка для розуміння теорія, дуже складно ї зрозуміти,  а Біблію в рази легше.

Християнство зародилось В Римі, а саме на території Вірменії, яка була тоді у складі Римської імперії. Цьому слугувало низка причин, все йшло до розвалу цієї могутньої держави, старі боги почали піддаватись сумніву, раби жили в жахливих умовах, все так і кричало до змін. Влада, навчена гірким досвідом повстання Спартака, боялась, що могло виникнути нове повстання. Тоді для зменшення числа незадоволених почали з'являтися перші християнські громади, які подали зневіченим людям нову надію, яка давала їм без будь-яких докорів підставляти ще одну щоку панам і мріяти про щасливу смерть... 

На першому Нікейському соборі, що відбувся в 325 р., були прийняті символи віри; собор включав собою найрозумніших людей того часу, які самі вибирали, що буде знаходитись в Біблії, а що ні, при цьому відхиливши більше ста текстів, які називаються апокрифи. Як можна вірити книжці, в якій зібрані тексти, які відповідали тільки вподобанням незрозумілих людей? 

Кілька цікавих дослідів:

До 90-х років собака не входила в рід вовків, але дослідивши це питання,  вчені внесли її  до роду вовків. Ви скажете вовк це зовсім інша тварина і так далі, але все це підтверджено генетично. Наприкінці 70-х років російські дослідники розпочали цікавий дослід з такою твариною, як лисиця. Її примусово почали приручати і вчити, як собаку. Через кілька десятиліть, коли змінилось багато поколінь, коли виникало нове потомство відбирали самих мирних лисенят, почало змінюватись усе. Хвіст у лисиць почав закручуватись, морда ставати більш сплющеною, мирне поводження до людей почало передаватись до лисиць спадково.

Процес еволюції дуже повільний, під час людського життя його помітити неможливо; американські  учені все таки проводять експерименти, які показують еволюцію у пробірці. Наприклад,  був проведений дослід над кишковою паличкою, який теж проходив кілька років. В посудину було поміщено цю бактерію, яка народжується і помирає кілька раз на день, що дає можливість на відносно невеликому проміжку часу, побачити зміну багатьох поколінь. Всі вони були в однакових умовах, які учені не змінювали, після зміни 40 тисяч поколінь, почав простежуватись цікавий процес, деякі з цих бактерій, які можуть харчуватися тільки однією їжею, почали вживати й іншу, видобуваючи її самостійно зі свого середовища, що призвело до збільшення їх популяції, бо до цього учені обмежували їх у харчуванні, їхня зовнішня оболонка почала змінюватись, ті особи, які не змогли придбати цю особливість почали потрохи відмирати і в кінці кінців залишився вже цей  новий вже вид. І таких дослідів дуже багато.

У світі відбувається дуже багато див, повсюди чути: вилікувався той, ожив інший,і це прекрасно, в нашому світі ще дуже багато речей, які ми не можем пояснити, але не потрібно ці дива пов'язувати з релігією. Дива відбувають в будь-якій конфесії з вірою чи без... Ось цікавий ресурс на якому викладені випадки, які призвели до смертей людей через необізнаність, велика кількість пов'язана з релігійними переконаннями, якщо ввас гугл хром то сайт перекладеться автоматично http://whatstheharm.net/faithhealing.html,, багато чого в засобах масової інформації замовчується, прошу задуматись над всією небезпекою віри і про те, що ви слухаєте молитви про бідних  дітей сиріт, які вимовляються устами людини з великим золотим хрестом, де тут хоч краплина логіки? До нібито народження христа пройшло кілька тисяч років де людина вже була сучасного типу. Всі ці роки люди не доживали й до 30 років, вмирали від страшного зубного болю, від звичайного перелому, від хвороб в страшних муках і тут через тисячі років з'являється спаситель, щоб врятувати людей...супер.  Коли застосовують науку людей виліковують, коли за допомогою науки будують літаки вони літають, коли ви читаєте, що земля кругла ви це беззаперечно розумієте, але коли наука говорить, що бога не існує і людина пішла від тварини це брехня...

Ось ще один ресурс на якому дослідження на якому науково-популярно викладено пряме відношення рівня IQ людини і її релігійності http://compulenta.computerra.ru/chelovek/antropologiya/10008449/.

На кінець хочу сказати: щоб бути нормальною, доброю, чесною людиною, не потрібно вірити в казку, можна жити в реальному світі, а вірування можна залишити нашим пращурам...

Людям, які захочуть посперечатися, навести докази, я буду дуже радий, але не буду відповідати тим, кому байдуже на думку співрозмовника, і які будуть тільки кричати, що «Ви діти сатани і згорите в пеклі».

 

Цікаво почитати - http://kara-dag.info/dogma-bibliya-istoriya/

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

Ким являєтесь ви?admin
admin  Гетьман 
№:1

:smailuk18: А я думаю, що Бог є! І завдання людини пізнати його через науку!


А ось релігія це один із інструментів тримати рабів у покорі!:smailuk38:Шикарне відео для віруючих:


ДИВИТИСЬ

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
android
android  Козак 
№:2

Дуже пізнавальна стаття! Не потрібно сліпо вірити видуманим постулатам, а просто жити, керуючись моральними принципами !!!

0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua