Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Майбутнє людства - очима учених

Майбутнє людства - очима учених

Kalmir2012
  4 185   4    
Майбутнє людства - очима учених
Майбутнє людства - очима учених

Яке наше майбутнє? Дослідники передбачають докорінні зміни у житті людей, які далеко не за горами.

 

Майбутнє, це сьогодні, вчора чи завтра? Чи наше життя на планеті розвивається тим шляхом, який прогнозували учені 50-60 років назад? Заселення Марсу і інших планет, роботи у повсякденному житті, літаючі автомобілі, нічого такого поки, що ми не маємо, зате маємо гугл, айфон, твітер.

 Хіба правильно те, що прогрес базується на ринкових перегонах, де телефони змінюються кожен місяць? Так, дослідження проводяться у всіх галузях, кожен день у всіх засобах масової інформації ми чуємо про нові відкриття, прекрасний прогрес,  який з кожним днем все швидшає.

Але все зводиться до того, що, якщо не будуть знайдені альтернативні джерела енергії, нові способи ви числення  так, як зменшення транзисторів і нарощення гігагерц і ядер не може відбуватися вічно, нас чекає застій...

Учені прогнозують прекрасний світ - заселення космосу, нанороботи, які будуть слідкувати за нашим здоров'ям, вдосконалення людського тіла до неймовірних можливостей і навіть безсмертя, учені прогнозують новий стрімкий крок, який відбудеться дуже скоро. Все це прекрасно виглядає, але впираються ці прогнози тільки в надії учених, що скоро ті проблеми, які не дають розвиватися технологіям зараз, будуть подолані. Так нам живеться в рази краще, минулі століття не мали ні антибіотиків, які врятували і рятують тисячі життів, ні машин, які полегшили життя людей в рази, але все ще ми, не можемо подолати рак і СНІД, не можемо подолати безкінечні страшні аварії на дорогах, не можемо подолати генетичні хвороби, які передаються з покоління в покоління і так далі, хоча вже є багато зрушень у цих напрямах. 

Та все ж  за присутності багатьох "ні", хочу показати вам прогнози учених, про те, який світ стане через 50-100 років, тому, що хоч маємо ми і багато проблем, проглядаючи історію з часом стає їх менше, я маю надію, що наукові прогнози учених будуть збуватися і ми поступово прийдемо до справжнього гуманістичного суспільства, яке подолає хвороби, ненависть, страх, ворожнечу і все, з чим суспільство бореться усю історію Homo sapiens-людини розумної.

Вже зараз знаючи, як правильно харчуватися і позбавившись шкідливих звичок можна продовжити своє життя до 80 років. Нещодавно створена нова можливість розшифрування генома людини, дасть нам можливість позбутися усіх хвороб, що передаються з покоління в покоління, дасть можливість далеко наперед прогнозувати, які хвороби можуть з'явитися. Заміна, якогось органу стане звичайною справою, усі органи люди зможуть вирощувати штучно. А за нашим тілом весь час будуть слідкувати нанороботи, які при виникненні будь-якої несправності у тілі зразу ліквідують її, такі речі, як інсульти та серцеві напади перестануть існувати. Людина зможе змінювати свою зовнішність, як їй заманеться і підвищувати свої фізичні, якості до неймовірного. В людину будуть вживляти різноманітні чіпи, що дасть змогу весь час безпосередньо бути підєднаним до мережі, людське око стане монітором, що в рази збільшить зір людини, дасть масу можливостей, люди зможуть розмовляти емоціями і думками, сьогоднішня клавіатура відпаде, як колись відпало перо. Учені стверджують, що можна буде відтворити будь-яке живе створіння,нема різниці вимерло воно тисячі років назад чи ні.

Головна проблема про яку стверджують учені це те, що в людини є два шляхи або загинути від новітніх технологій або перейти у світле майбутнє. Також великого дискуту дає питання справжнього штучного інтелекту, про те чи зможе людина його підкорити собі, чи він підкорить нас собі... Прогнози учених стверджують, що людина буде сильно інтегрована з комп'ютером в вирішенні більшості питань, вона буде з ним розмовляти, питатися  поради, як їй вчинити в тій чи іншій ситуації.

Роботи повністю будуть виконувати усю ручну працю, ви тоді спитаєте, а що ж людина буде робити? За словами футоролога Глена Хімстри людина буде зайнята в сфері послуг та розваг. Компютерні технології досягнуть таких висот, що можна буде програмувати навколишній світ і якості кожного предмету. Кордон між справжнім і штучно виробленим повністю стреця. Люди почнуть масово заселяти галактики, відбудеться перша зустріч з інопланетними істотами. Закінчиться економічний спад країн, кордони будуть стиратися, такі як негроїдна, монголоїдні і інші раси змішаються повністю.

За думкою Олексія Турчина і Михайла Батіна: "Більшість людей будуть щасливі, тому, що будуть позбавлені смерті, болю, страждання і старості. Так, як біологічний вид людина матиме більшість шансів вижити, тому, що цивілізація буде мати неймовірну здатність до виживання, перед тим замкнутим на одній планеті людством так, як буде поширене по всій галактиці"

 

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈


admin
admin  Гетьман 
№:1
:smailuk3: Дуже цікаво!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
AndrewGL
AndrewGL  Сірома 
№:2

Хоч би нормально переклали з російської...


Закінчиться економічний спад країн, кордони будуть стиратися, такі як негроїдна, монголоїдні і інші раси змішаються повністю. - і ви в це вірите? Наївно підкоряєтеся глобалізації??? Ех, ви горе-патріоти...

0   відповісти цитувати скарга
Kalmir2012
Kalmir2012  Сотник 
№:3

Ніхто ні з чого не перекладав) помилки виправив)). До чого тут ліпити патріотизм?? Забери всі комунікації: поїзди, автомобілі, літаки і тоді собі не вір, тут не йде мова вірити чи ні, а зважуючи на реальні факти даються прогнози

0   відповісти цитувати скарга
android
android  Козак 
№:4

Залишається вірити, що науковий прогрес все-таки спричинить кардинальні позитивні зміни, дякую автору статті за інформацію, було цікаво читати  :smailuk13:

0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua