Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Вчені вирахували тривалість ідеального сексу

Вчені вирахували тривалість ідеального сексу

kinodomen
  82 150   4    
Вчені вирахували тривалість ідеального сексу
Вчені вирахували тривалість ідеального сексу

 

Дослідження показали, скільки має тривати секс, котрий би найкращим чином задовольняв обох партнерів. 

 

 Як зайнятись перший раз сексом

Заняття сексом протягом близько 10 хвилин є найбільш оптимальним за тривалістю, щоб задовольнити обох партнерів, показали дослідження. Висновки були зроблені на основі опитування, а також результатів наукових досліджень.

Виявилося, що більшість людей вважають "достатнім" секс протягом приблизно 7 хвилин. При цьому більшість погодилася з тим, що секс, який триває від однієї до двох хвилин, - "дуже швидкий", щоб забезпечити задоволення. Заняття любов'ю від 7 до 13 хвилин багато хто називав "бажаними". Проте все, що виходило за рамки 13 хвилин, оцінювався як "дуже довго".

Тим часом, за даними вчених, секс починає приносити реальну користь тільки після 30 хвилин. Виявляється, в організмі йде синтез вільних радикалів, які є "загарбниками" молекул кисню. Якщо виникає надлишок радикалів, то це може бути джерелом захворювань. Секс ж їх нейтралізує, але тільки починаючи з 31-ї хвилини.

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

Скільки часу Ви займаєтесь сексом

kinodomen
kinodomen  Сотник 
№:1
За 2 хвилини не встигнеш і штани скинути,якщо ще попалися китайські джинси та в них шірінка заїла ,то до ранку з тими штанами і посексуєшся, щоб їх скинути smile
0   відповісти цитувати скарга
лєра
лєра  Сірома 
№:2
погоджуюсь з коментарем.2 хв Це вже дуже мало. Хоча багато чого залежить від того наскільки хочеш партнера,рівня збудженості і тд.
0   відповісти цитувати скарга
Ольга
Ольга  Сірома 
№:3
Щоб не помилятись треба знати http://www.viagrashop.com.ua/about-sex.html Все про секс, уроки секса, азбука секса, як займатись сексом
0   відповісти цитувати скарга
LOTUS
LOTUS  Козак 
№:4
коханням треба займатись рівно стільки,скільки потрібно для задоволення партнера...тобто це виключає тимчасові зв'язки.А для тимчасових зв'язків вистачить й стандарту 10-15 хвилин ))))
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua