Гарні жінки небезпечні!

Kalmir2012
  10 028   1    
Гарні жінки небезпечні!
Гарні жінки небезпечні!

Іспанські вчені розповіли , чим небезпечні красиві жінки

Іспанські вчені встановили зв'язок між спілкуванням з красивими жінками та виділенням стресового гормону кортизолу у чоловіків. Його надлишок загрожує діабетом, гіпертонією і навіть імпотенцією, застерігають дослідники.

За теорією іспанців, :kiss:   всього п’ять хвилин спілкування з красивою жінкою – такий же стрес для чоловіка, як стрибок з парашутом, пише The Telegraph.

Вчені з Державного університету Валенсії провели експерименти над 84 студентами. Кожен з учасників повинен був вирішувати головоломку судоку, перебуваючи в кімнаті з двома незнайомцями – чоловіком і жінкою.

 

Спостерігаючи за рівнем кортизолу в крові піддослідного, вчені знайшли цікавий взаємозв’язок. Коли в кімнаті перебувала красива жінка, рівень гормону стресу був високим, але варто було їй вийти, він знижувався до норми.  :give_ros: Якщо незнайомка поверталася , кортизон у крові студента моментально злітав до граничних значень знову.

 

Дослідники дійшли висновку, що більшість із чоловіків у присутності вродливої молодої жінки обмірковують можливість почати доглядати за нею. Особливо це правило спрацьовує з незнайомками. Досить п’яти хвилин, щоб в крові чоловіка виник значний сплеск кортизолу, який свідчить про стрес.

 

  

Надлишок кортизолу призводить до збою клітинного метаболізму і, як наслідок, до таких захворювань, як діабет і гіпертонія. У невеликих дозах цей гормон має позитивний ефект на організм: відповідає за доставку глюкози в кров, звуження вен в окремих ділянках, стимуляцію апетиту, а також має протизапальні і протиалергічні  властивості.

Тим часом, раніше американські вчені довели, що жіночі ревнощі погіршують зір.

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua