Карта “Українська Повстанська Армія”

Настінна мапа "УПА"

- випущена до 50-річчя славної пам'яті Степана Бандери і з нагоди чергової річниці створення Української Повстанської Армії.

 

Карта призначена донести до широкого загалу в яскравій доступній і лаконічній формі найнеобхіднішу інформацію про діяльність УПА. Досі подібних карт не існувало. В основу карти покладено дані про територіальну структуру УПА станом на 1944 рік.

У карті чудово все, від переліку найбільш переможних боїв (праворуч від великої карти), до Ужгорода у складі УПА-Захід, Чернігова у складі УПА-Схід, великою і могутньою ВО "Холодний Яр" у районі Черкас, а також карти УПА в Криму і на Кубані

 

Діяльність УПА розповсюджувалась майже на всі українські етнічні землі (включно з Кримом і Кубанню), але була добре структурованою здебільшого на Правобережжі. На карті зображено місця основних переможних боїв (бл. 50) проти окупантів: москалів, німців, поляків у 1943-1947 рр. Виділено території найбільших самостійних упівських республік - Колківської, Космацької, в Закерзонні. Нанесено напрямки головних закордонних військово-пропагандистських рейдів УПА. Українська Повстанська Армія активно боролась за УССД з 1942р. по 1954р. Найбільша чисельніть -бл. 100тис. (1944р.). За роки діяльності УПА в її лавах побувало бл .400тис. осіб.

 

Наклад карти - 1тис. примірників.


У Вас не має доступу для завантажень 

 


------
оцінило: 0 люд.