➤ Фейк про українські чорноземи

Фейк про українські чорноземи

admin
  182   0    
Фейк про українські чорноземи
Фейк про українські чорноземи

U. S. Geological Survey опублікував нове дослідження про світовий розподіл сільськогосподарських земель. І це досить цікаво, тому що там наводиться дуже наочна інформація про місце України серед держав, що володіють чорноземами..

Як виявилося, сукупна площа світових орних земель становить 1.87 млрд Га, що на 15-20% (тобто на 250-350 млн Га) більше порівняно з раніше проведеними оцінками. Як стверджується в дослідженні, більш високі результати пояснюються більшою деталізацією даних, отриманих при вивченні земної поверхні завдяки використанню нових технологій.

1. Фейк про найбільші чорноземи в світі.

  bully Насправді лише 2.3% від світових запасів.
2. Фейк - про еталон чорнозему з України.

У 1900 році російський натураліст В. В. Докучаєв надіслав на Всесвітню виставку в Париж вирізаний з ковилового степу під Воронежем куб (1x1x1 метр) чорнозему (насправді 8 кубів). Воронезький чорнозем став одним з головних експонатів виставки, отримав золоту медаль і був визнаний «царем ґрунтів». Згодом його визначили як еталон родючості грунту і помістили в Міжнародну палату мір і ваг в Парижі. Після закінчення кубічна сажень воронезького чорнозему за жеребом дісталася Сорбонні. Тут же МОНОЛІТ і загинув в 1968 році під час студентських хвилювань. Уламки куба збережені, найбільший шматок має розміри 60 х 40 х 25-30 см. його уламки зберігаються в Національному агрономічному інституті Франції.


3. Фейк - Україна найбільший виробних пшениці у світі. wassat

Насправді Україна виробляє лише 3.3% у Світі!

Виробники пшениці у світі 
Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua