Український портал » Сучасна Україна » Поради господарям » Ліки від варикозного розшерення

Ліки від варикозного розшерення

admin
  4 853   0    
Ліки від варикозного розшерення
Ліки від варикозного розшерення

Хочу поділитися з читачами  історією своєї хвороби (Миколай Дегтярьов, 68 років, пенсіонер, м. Харків).

У 1973 році у мене утворилися три тромбу в правому паху, часто боліло серце. Лікарі 2-ї міської лікарні обстежили мене і заявили, що справи кепські. Вони виписали рецепти і сказали прийти на лікування. Але при цьому змовилися, що гарантують одужання всього на 2 (два) відсотки. Коли я дістав всі ліки, то вони помістилися тільки у великому портфелі. І тоді я сказав дружині, що якщо прийми всі ці уколи і таблетки, то вже точно помру - на всі 100%. Ліки я здав в аптеку і приготувався до найгіршого ...

У середині серпня 1973-го ми з дружиною поїхали збирати листя суниці (для зимових чаю) і в лісі зустріли завітаю жінку - казашка. Вона теж збирала трави. Ми розговорилися і дружина розповіла їй про мою хворобу. Коли ж вона оглянула хвору ногу, то сказала, що гарантує лікування за її рецептом.

На пів-літри горілки всипати грановану стопку дурману (достиглого насіння) - виходить 100 грамів. Настояти в темному (кімнатної температури) місці 15 днів, щодня струшуючи. Приймати настоянку по 25 крапель на півсклянки перевареної води за 30 хвилин до сніданку (один раз на добу). Протягом дня пити мінімум 2 літри води.  І так упродовж місяця.

Повторний курс - не раніше ніж через шість місяців.

Ще вона сказала, чуто ця настоянка повністю очищає всю кровоносну систему людини від всіх насоленій (подібно кислоті, очищає водопровідні труби від каменю). Під час прийому настойки насіння дурману потрібно пити багато рідини!

Я все це зробив у вересні 1973 року і в кінці листопада тромби розсмокталися, повернулася потенція (до цього я вже був імпотентом) і перестало боліти серце. Профілактичний прийом - один раз на два роки-рятує від інфаркту та інсульту.

 

Від редакції. Попереджаємо, що дурман - дуже отруйна рослина, яка призначається тільки лікарем. При зборі не торкатися руками до носа, губ і очам. Після закінчення роботи руки ретельно вимити. Зберігати окремо.


------ Народна медицина

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua