Український портал » Приколи » Відео-приколи » Янукович, вінок, Зідан, Поле чудес

Янукович, вінок, Зідан, Поле чудес

admin
  13 007   1    

 Жорсткий слідчий, впертий вінок, сильна розмова! Судячи з акценту слідчого, це не СБУ і не ФСБ.

 Нагадаємо, що напередодні арешту вінок встиг дати інтерв’ю. Судячи з нього, він не такий безневинний, яким прикидається.

Допит вінка:

 

 

Янукович і Зідан:

 

Янукович на Полі Чудес:

[media=https://www.youtube.com/watch?v=NydwjzgBGVY&feature=related]

 

Відомий російський блогер Олег Козирєв у своєму блозі в "Живому журналі" опублікував інтерв’ю з вінком, що напав 17 травня на Президента України Віктора Януковича.

 

 

Вінок:
"Розумієте, я все життя тримався подалі від політики. Навіть під час помаранчевої революції був у лісі, жив на природі. І ось зовсім не можу зрозуміти, що на мене найшло. Розумієте, ніби в спину щось штовхнуло. Мовляв, хто, якщо не ти", - зізнається вінок у блозі.

Вінок:

"Та ви що! Я йому у відповідь вклонився! Ну, журналісти, все перебрешуть. Ми просто невдало один одному вклонилися. Якщо вам людина кланяється, ви ж теж у відповідь кланяється, це ж ввічливість. Хіба ні? "Вінок "зізнається", що охоронці українського президента нанесли йому кілька ударів, а охоронці глави РФ навіть вистрілили в нього: "Там, де у нас вибирають, у вас розганяють. Де у нас б’ють, у вас стріляють. Пару раз в корпус і три контрольних у голову. Але я без претензій, я розумію, вони думали, що я на Медведєва накинусь ", - передає слова вінка Козирєв.

У своєму "інтерв’ю" вінок "згадав" про свої зв’язки з лідером БЮТ Юлією Тимошенко: "Мене катувати хочуть. Я це точно знаю. Янукович думає, що мене Тимошенко підіслала. А мене з нею нічого не пов’язує. Ну посадила вона мене насіниною в землю. Ну виростила, ну прополювати бур’яни, ну підклала мене в потрібному місці співробітникам президентської адміністрації, ну надіслала смску, що мовляв вклонися у відповідь Януковичу, ну і де тут зв’язок? Чого мене до неї приплітати? "

Блогер також цитує вінок, коли той ділиться своїми планами на майбутнє. "Планую до Венесуели поїхати. Там вінки теж люблять покладати. Може в Іран чкурну потім. Мені зробили багато пропозицій. Путін ось хотів би побачити".

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

------ Ляпи Януковича

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua