Український портал » Приколи » Відео-приколи » Ляшко про свої подвиги!

Ляшко про свої подвиги!

admin
  8 654   0    

Народний депутат Ляшко розповідає на допиті в 1993 році про свої сексуальні повиги!

  Отже, за даними ЗМІ, на початку 90-х Ляшко протегували високопоставлені чиновники - віце-прем'єр Олег Слєпічев, міністр внутрішніх справ Андрій Василишин. Козиряючи знайомствами з сильними світу цього, Ляшко зумів провернути декілька угод, зокрема, вибив службові «Волги» нібито для потреб МВС, але насправді вони туди не потрапили. Проти нього було порушено кримінальну справу за звинуваченням у самовільному присвоєнні влади і розкраданнях в особливо великих розмірах. Засуджений був до 6 років позбавлення волі.

  Покарання відбував у 31-й Ізяславській колонії, звідки вийшов через рік по амністії, яку підписав президент Леонід Кучма. На плівках Мельниченка навіть є епізод, в якому Леонід Данилович десь у році 2000-му сильно шкодував, що виявив такий гуманізм.

   У 1998-му судимість була погашена. Втім, Ляшко вважає, що і тоді справа була сфальсифікована владою за його журналістську діяльність. Хоча, зазначимо, що воно порушувалася ще до приходу до влади Кучми ... джерело

 

Слідчий Олег Матвєєв, який вів справу Олега Ляшка в дев’яностих роках, підтвердив оригінальність відео - джерело

 

15 січня 2010 року,  Олег Ляшко зірвав початок ток-шоу Шустер Live на ТРК Україна, у якому взяв участь президент України. Залишити студію бютівцю допоміг його колега з фракції НУ-НС Андрій Парубій. Причому Парубій прилаштовувася до Ляшко особливим чином :a_smex:

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua