Український портал » Історія України » 20 століття » Жовто-блакитний чи синьо-жовтий?

Жовто-блакитний чи синьо-жовтий?

admin
  21 977   17    
Жовто-блакитний чи синьо-жовтий?
Жовто-блакитний чи синьо-жовтий?

Серйозні перетворення завжди починаються з духовно-світоглядного оновлення. Це неминуче вимагає повернення до правильної символіки, адже символіка — це концентрований світогляд.

Українці традиційно називають свій прапор «жовто-блакитним». На мові геральдики (науки про герби) та вексилології (науки про прапори) це значить, що жовтий колір є головним (тому в описі прапору він називається першим по черзі, зображується вгорі і використовується для зображення Тризуба-Трійці), а блакитний є допоміжним (тому називається другим, зображується внизу прапора і використовується на гербі як тло).

З сакральної точки зору жовтий колір - позначає активне, творче, сонячно-вогняне, духовно-божественне начало, а блакитний - пасивне, вологе, консервативне начало, яке потребує активізації та одухотворення. Тому жовто-сонячний колір українського прапору позначає Творця і божественну активність, а блакитний — створену ним матерію, наш земний світ.

Прапор - українська команда на олімпіаді

Прапор - українська команда на олімпіаді

 

Якщо на прапорі вгорі зображається колір духовно-божественного начала, то це значить, що саме воно визнається головним, домінуючим — і це відповідає природному стану Всесвіту, створеного Творцем.

Нинішній прапор України називається синьо-жовтим, тому верхня його половина є синьою (головний колір), а нижня — жовтою (допоміжний колір). Тому, згідно з законами геральдики, на державному гербі мав би зображатися синій Тризуб на жовтому тлі. Проте в дійсності ми маємо жовтий Тризуб на синьому тлі — і це вірно. Але тоді головний, жовтий колір має бути угорі нашого прапору, а не навпаки.

 

Захисники синьо-жовтого прапора стверджують, що синє — це небо, а жовте — це пшеничне поле. Українці є хліборобською нацією, тому її природним символом є синьо-жовтий прапор.

По-перше, небо буває синім надзвичайно рідко, адже у сонячний день воно зазвичай блакитне (тож для позначення неба і пшениці прапор мав би бути блакитно-жовтим). Насправді ж синій колір на нинішньому прапорі України є не символом неба, а рудиментом червоно-синього прапору УРСР.

Кшатрії

Українці не тільки селяни але і кшатрії та брахмани

 

По-друге, українці є нацією не лише хліборобів, а також священиків і воїнів. Більше того, дух священиків і священних воїнів (брахманів і кшатріїв) є домінуючим, адже навіть буденна сільськогосподарська діяльність традиційно здійснювалась українцями як священнодійство, життєтворчий ритуал. Зведення українського світогляду до селянської праці є засобом інформаційно-духовної війни на послаблення української нації.

Синьо-жовтий прапор

 

З точки зору християнства наш прапор відбиває нині існуючий у державі стан перевертання природного порядку та домінування безбожності, об’єктивними проявами якого є вимирання українського народу (понад півмільйона щороку), зростання кількості самогубств та абортів, поширення алкоголізму та наркоманії, генетичне і культурне виродження.

Прапор УкраїниСиньо-жовтий прапор, який відбиває диявольський світогляд, також коректно назвати диявольським.

Зауважимо, що з сакральної точки зору зображення на національному прапорі синього над жовтим означає, що нація визнає панування пасивного над активним, консервативного над творчим, матеріального над божественним, творіння над Творцем. Такий світогляд суперечить природному стану Всесвіту і є запереченням його Творця, відповідно, такий світогляд є брехливим і руйнівним, а оскільки найбільшим брехуном і батьком брехні є диявол, то такий збочений світогляд коректно назвати диявольським. Відповідно, синьо-жовтий Нас не задовольняє існуючий стан в Україні. Ми розуміємо, що стабілізація існуючого стану означає стабільне вимирання українського народу і його розпорошення за межами рідної землі. Потрібно зламати ці негативні тенденції і здійснити суттєві зміни. Проте серйозні перетворення завжди починаються з духовно-світоглядного імпульсу, з оновлення свідомості, з відновлення правильного розуміння природи Всесвіту, з відновлення зв’язку («релига», релігія) між божественним і людським. Відновлення ж правильного світогляду неминуче вимагає повернення до правильної символіки, адже символіка — це концентрований світогляд.

 

Отож слід визначитись: 

чи наш прапор - диявольський? а може ми не християни?

Відео про походження українського прапору

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

 

Український прапор

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈

------ символіка, знаки
Грушевський М. С.
Грушевський М. С.  Сірома 
№:1
І що за йолопи написали цю дурню про прапор? Суцільні нісенітниці та вигадки.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:2
:c_emot10: Це не вигадки, а реалії не віриш поспілкуйся з націоналістами чи свободівцями вони тобі розтовкмачують.
А можеш глянути у гору і побачеш сонце, глянеш вниз і побачиш синю воду чи синє небо.
Не дарма ж китайці феншуй придумали! :c_emot4:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Osvald
Osvald  Сірома 
№:3
До чого тут "націоналісти", "свободівці", "китайці" та "феншуй"?
Який "феншуй" у прапорі з трьох смуг?
Не пишіть дурниць і не баламутьте людей, а краще довідайтеся про цю справу у спеціалістів - прапорознавців чи геральдистів.
В інтернет запускають чергову дурню, щоб баламутити українців, а ви це копіпастите та поширюєте.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:4
:prapor: Освальд не з трьох смуг!
І погляньте на прапори, інших країн, де є жовтий колір - він завжди зверху.

Ну не може бути сонце з низу! І не кажіть, що пшениця, жито - жовтого кольору :a_smex: Ну не солома, ж на прапорі України?
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Anton
Anton  Сірома 
№:5
Подивіться на прапор Німеччини - там нижня смуга саме жовта. Та й сонце ні до українського, ні до німецького прапорів ніякого відношення не має.
А от те, що піддаєтеся на провокації та поширюєте вигадки - це факт.
Ось у діаспорі десь ще до 1970-х років гризлися, та сварилися, та потішали "совєтів": бандертівці за синій згори, а мельниківці - за жовтий. Сенсу з тієї гризні - жодного, зате ЧеКістам була радість...
Зараз появилася нова дурня про феншуй. Цікаво, чому ж у китайців прапор не жовто-блакитний, якщо "за феншуєм" від нього така благодать?
Не треба бути ні дурним, ні наївним. А провокаторів - гоніть у шию.

admin,
Про яких націоналістів мова? Якщо про ОУН-Б, то вони завжди обстоювали саме синьо-жовтий прапор, де верхня смуга синя.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:6
По-перше - ніхто не спорить і не хоче міняти! :b_plakat2: будемо з жиру біситись тоді і поставиться це питання... Зараз лише точимо язиками, дискуткємо...

По друге - у німців жовтий колір символізує свободу, червоний - кров, чорний - похмурі роки реакції
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Anton
Anton  Сірома 
№:7
Цитата: admin
По друге - у німців жовтий колір символізує свободу, червоний - кров, чорний - похмурі роки реакції

Кумедно, за логікою виходить, що у німців "похмурі роки реакції" залили кров'ю свободу. :b_plakat1:
Хоча все значно банальніше: чорний орел, червоне озброєння (дзьоб і пазурі), золоте поле щита.
А про "похмурі роки реакції" - така ж байка, як і про "українське сонце". :a_smex:
0   відповісти цитувати скарга
Osvald
Osvald  Сірома 
№:8
Цитата: admin
Освальд не з трьох смуг!

Я запитував зовсім про інше: яким боком феншуй втулити до прапора з трьох смуг? Як у Голландії, Німеччини, Росії чи Франції. Чи до прапора з хрестом? Та ніяк! Так само як і до інших прапорів цей феншуй не має жодного відношення.

Цитата: Anton
Не треба бути ні дурним, ні наївним. А провокаторів - гоніть у шию.

Підтримую.
Не дивно, коли б такі брехні розпускали бузини, колесниченки чи якась інша українофобська наволоч. Але "нащо тії вороги, як є "добрі" люди..."
0   відповісти цитувати скарга
Marek
Marek  Сірома 
№:9
Kolory Flagi Ukrainy to zolto-sine,w czym problem.Ostatnio w Polsce,bardzo silnie walczy o swoje prawa grupa ludzi ze Slaska/SILESIA/.Ich kolorem jest zolto-siny.Ja im pisalem,lecz niema odpowiedzi.Maja byc spotkania fotbolowe,gdy przyjada kibice z Ukrainy to na slazku pomysla ze wszyscy sa z Organizacji SILESIA.to nazywa sie RUCH AUTONOMII SLASKA /RAS/.
www.ras.pl
0   відповісти цитувати скарга
kinodomen
kinodomen  Сотник 
№:10
Не спорте, давайте подивимся документальний фільм "У Пошуках Iстини - Таємний Код Прапора України", після того почнем висловлювати свої міркування із зазначеного приводу.
частина 1
https://www.youtube.com/watch?v=MhIxsDul1Ac
частина 2
https://www.youtube.com/watch?v=rpOrv3M2LyE&feature=related
частина 3
https://www.youtube.com/watch?v=cBiv-8ym9Y8&feature=related
частина 4
https://www.youtube.com/watch?v=33ScwUjMmrY&feature=related


Адмін добав фільм, до основного тексту, ссилку на який я залишив в коментарі . :prapor:
0   відповісти цитувати скарга
Anton
Anton  Сірома 
№:11
Цитата: kinodomen
давайте подивимся документальний фільм "У Пошуках Iстини - Таємний Код Прапора України",

З таким же успіхом можна дивитися й маячню від Олесика Бузини. :b_plakat2:
Цей фільм - приклад журналістської тупості та непрофесіоналізму. Подібні бредні були в рамках "Пошуку істини" про Мазепу. Марно один доктор наук, який досліджував історію Мазепи, намагався цих невігласів (чи й провокаторів) привести до тями. З прапором така ж історія: давно биті брехні то про Карла ХІІ, то про галичан (яким ніби австріяки цей прапор "подарували"). Одним словом - "Африка чорна" :a_smex4:
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:12
:c_emot6: Антон у тебе є докази про інше походження українського прапору?
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Anton
Anton  Сірома 
№:13
Звичайно, що є. :a_smex6:
Читайте наукові статті, вивчайте історичні джерела, й не ведіться на дешеві журналістські побрехеньки.
Вже би ці брехуни хоч зупинилися на чомусь одному, а то: "арії-кштарії", Карл ХІІ, Франц-Йосиф. Якось воно неможливо, щоб одночасно всі так для "бідних хохлів" розщедрювалися.
От уже їм і гімн не подобається. "Цвіти, Україно, радянська державо..." для них звучить куди краще. :a_smex:


І хто придумав такі "вумні" запитання:
Цитата: admin
Отож слід визначитись:
чи наш прапор - диявольський?
а може ми не християни?

:a_smex4:
І звідки ці нісенітниці? А може варто подумати, яке відношення до християнства має китайський феншуй?
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:14
:a_smex6: Антон - я закінчив історичний універ і жодного документу, чи історичного джерела про походження українського прпора нам не представляли.
- Може ти щось розкопав?
- Чи вкажи ці джерела? :b_plakat2:
Відносно християнства:
Це не релігія - це рабська психологія - Яка з свободолюбивих, гордих та сильних словян - зробила хохлів та малоросів!
. І в рай всерівно попадуть лише жиди! :c_emot9:

Тут більше про біблію
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Anton
Anton  Сірома 
№:15
Цитата: admin
Антон - я закінчив історичний універ і жодного документу, чи історичного джерела про походження українського прпора нам не представляли.

Ну, якщо в університеті не сказали, що земля кругла, то це зовсім не означає, що вона плоска і лежить на трьох китах. :a_smex:

Цитата: admin
- Може ти щось розкопав?
- Чи вкажи ці джерела?

Які проблеми.
Для початку пораджу переглянути протоколи Головної Руської Ради за 1848 р. (ці матеріали вийшли друком кілька років тому). Виявиться, що австріяки ніякого прапора галичанам "не дарували", а вони самі це питання вирішували без чиєїсь допомоги.
Далі можна проштудіювати опубліковані матеріали Центральної Ради, Української Держави (П. Cкоропадського) та УНР доби Директорії. Виявиться, що Центральна Рада у січні 1918 р. затвердила прапор із верхньою блакитною смугою. І нічого потім Скоропадський не "перевертав" (як деякі байкарі оповідають). А для армії УНР було прийнято купу циркулярів про прапори, де верхня смуга скрізь була також блакитною.

Цитата: admin
Відносно християнства:
Це не релігія - це рабська психологія - Яка з свободолюбивих, гордих та сильних словян - зробила хохлів та малоросів!

Гаразд.
А яким тоді боком Рідновіра до китайського феншую? Невже свободолюбиві, горді та сильні слов'яни аж так "окосіли"? :a_smex4:
0   відповісти цитувати скарга
Випадковий читач
Випадковий читач  Сірома 
№:17
Стаття правдива, а прапор перевернув жовтим до низу, здається, Скоропадський аби вислужитися перед австрійцями.
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua