Злочини комуняк

admin
  12 303   8    
Злочини комуняк
Злочини комуняк

Червоний прапор – це приниження української нації

В українців споконвіків були свої державні символи: Володимирів Тризуб та синьо-жовтий прапор. Під цим прапором ішли у бій, ставали до оборони рідної землі, за нього гинули покоління українців. Наприкінці 1980-х років синьо-жовтий прапор став символом звільнення від совєтської окупації.

Схожість Гітлера і Сталіна

Як Сталін  розстрілював фронтовиків-інвалідів

ПРАПОР - це офіційна емблема, символ суверенітету, він є символом честі, доблесті, слави та продовження традицій народу.

 

А тепер давайте згадаємо, що символізує червоний прапор для українців:

 

1. 1917-1920 р.р. - під час визвольних змагань, внаслідок збройної боротьби, терору, епідемій і вимушеної еміграції Україна втратила до 3 млн. осіб. 8-го лютого 1918 р. більшовики на чолі з М.Муравйовим захопили Київ (протягом місяця було знищено більше 5 тис. українців тільки за те, що розмовляли українською мовою). Це смерть юнаків під Крутами від червоних окупантів!

2. 1921-1922 р.р. - штучний голодомор забрав до 2 млн. населення.

3. 1929-1938 р.р. - Масові репресії. ПЕРША ХВИЛЯ: 1929-31 р.р. - примусова колективізація, розкуркулення, процес СВУ, який став початком розгрому українського націоналістичного відродження. 1930 р. - Ліквідація УАПЦ (репресовано митрополита В. Липківського, 34 єпископи, 11 тис. священиків). ДРУГА ХВИЛЯ: 1932-34 р.р. Постишевський терор, «Кіровська хвиля». 1932-33 р.р. штучний голодомор забрав 10 млн. населення. ТРЕТЯ ХВИЛЯ: 1936-38 р.р. - так званий Великий терор. Нація втратила 170 тис. представників української еліти.

4. 1939-1941 р.р. - репресії на західній Україні. Процес-59, депортація 10% населення та розстріл по тюрмах в червні-липні 1941 р. понад 15 тис. осіб.

5. 1941-45 р.р. - Друга Світова війна. Україна втратила 8 млн. людей, або 19,1% всього населення. А з депортованими, померлими в концтаборах, емігровани-ми до 14,5 млн. осіб.

6. 1946 р. - ліквідації УГКЦ. Арештовано: митрополита Й. Сліпого, 10 єпископів, 1400 священиків, 800 монахів і монахинь, 200 священиків розстріляно, все церковне майно передано РПЦ.

7. 1946-1947 р.р. - штучний голодомор. Померло 800 тис. осіб.

8. 1947 р. - акція «Вісла». Депортовано українців з рідних земель більше 150 тис. (Холмщина, Лемківщина).

9. 1944-1952 р.р. - під час визвольних змагань ОУН-УПА із Західної України виселено 800 тис. осіб, репресіям підлягали всі верстви населення. За волю і самостійність українського народу у боротьбі загинуло біля 20 тис. вояків УПА та членів збройного підпілля ОУН.

10.1960-1980 р.р. - Дисидентський рух. Арешт членів УРСС, УНФ, шестидесятників, УГГ та ін.

11.1986 р. - Чорнобильська катастрофа.

Комуністично-соціалістичний режим це: терор + концтабори + голодомор + розстріл = 30 МІЛЬЙОНІВ МЕРТВИХ УКРАЇНЦІВ.

 

 

І ти будеш ходити під червоним шматком матерії?

 

 

Синьо-жовтий державний прапор і червоне окупаційне знамено ніколи не можуть бути разом. Адже перший – прапор державності та національної гордості, другий – символ потоплення в крові України та рабства українців.

 

Хмельницька міська організація Всеукраїнського обʼєднання «Свобода» вважає, що червоні прапори на вулицях Хмельницького та України у травні 2011 року – це відвертий історичний реванш. Це знак продовження окупації України - історичної, духовної, мовної, культурної, інформаційної, економічної, політичної. Це намагання закріпити комплекс меншовартості і винуватості вже у нових поколінь українців, які народилися поза совєтським окупаційним рабством.

 

Червоний прапор

 

Килимок з червоного прапора

Килимок з червоного прапора

 

А тепер для всіх совків-ленінців про їхнього вождя - Про Леніна

 

 

Bizon
Bizon  Козак 
№:1
Прикро розуміти, що навіть серед молоді є багато тих, хто оре що у "совку" було гарно, бо "мінє мама с папой так гаварили".
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:5
А таких як ти москалику - мало повішали на соснах! :smailuk2:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
broyler
broyler  Козак 
№:7
ВАШ ХОЗЯИН, А у нас дома-наш хазяїн- собачку називаєм, сидить собі та гавкоче на горобців та на котів, а за кістку так радіє та лащиться,
0   відповісти цитувати скарга
Миколай
Миколай  Сірома 
№:8
Москаль,кацап - це діагноз хворої нації.
Хамство,звіряча агресія,боягузтво,стадний інстинкт,неприйняття інакомислення,образи всіх людей інших національностей - це результат суміші фіно-угро-татарської крові з домішкою 20% словянської.
У цієї нації немає правдивої своєї історії: вся історія вкрадена в інших народів та перекручена - бо ця нація лісовиків та кочівників СОРОМИТЬСЯ ІСТОРІЇ СВОГО НАРОДУ, котрий до України (читай Київська Русь) має дуже далеке відношення.
Навіть слово РУССкий від слова РУСЬ , РУСИНИ.
Росіяни ніколи не входили до складу Київської Русі, бо такого утворення як Росія (Московія) в ті часи НЕ ІСНУВАЛО. КРАПКА.
Як мені надоїли хамство , дебелізм , фальшивість та брехня Росії.
І хто в Росії не був би при владі правдивої своєї історії вони ніколи не напишуть- бо це не нація , це зброд .
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua