Біблія - жорстока книга!

admin
  13 280   40    
Біблія - жорстока книга!
Біблія - жорстока книга!

Ти вважаєш Біблію священною книгою, а Ісуса своїм наставником? А чи знаєш ти суть цієї книги?

Або як жиди почали правити світом!

(в українській мові слово єврей з'явилось лише у 20ст.  коли жидок-недоросток ленін прийшов до влади)

 

Вчення Мойсея:

"А чоловік, який не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то буде стята (знищена) та душа з народу свого, - він зірвав заповіта Мого" (Буття, 17:14)

(тобто душі всіх українців будуть знищені!)

"Коли ти, (Ізраїлю) приступиш до міста, щоб воювати з ним, то запропонуй йому перше мир. Якщо воно відповість тобі: "Мир", і відчинить тобі ворота, то ввесь той народ, що знаходиться в ньому, буде тобі на данину, і буде служити тобі. Якщо воно не замириться з тобою і буде провадити з тобою війну, то обложиш його і Господь, Бог твій дасть його в твою руку, а ти повбиваєш усю чоловічу стать вістрям меча. Тільки жінок, і дітей, і худобу, і все, що буде в тім місті, всю здобич його забереш собі... Так ти зробиш усім містам, дуже далеким від тебе... Тільки з міст тих народів, які Господь, Бог твій, дає тобі на володіння, не позоставиш при житті жодної душі, бо конче вчиниш їх закляттям (винищиш)" (Повторення закону, 20:10-16)

"Не будете їсти жодного падла, - даси його приходькові, що в брамах твоїх, і він їстиме його, або продаси чужинцеві, бо ти народ святий для Господа, Бога твого" (Повторення закону, 14:21)

"А тепер позабивайте кожного хлопця між дітьми і кожну жінку, що познала чоловіка на мужеськім ложі, повбивайте. А всіх молодих жінок, що не познали мужеського ложа, зоставте живими для себе" (Числа,31:17-18)

(Тобто жидам можна вбивати, а рабам ні!)

"Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на відсоток, щоб поблагословив тебе Господь, Бог твій у всьому..." (Повторення закону, 23:21)

"Перекуйте свої лемеші на мечі, а ваші серпи на списи* (Йоіл, 4:10)

 

Гібсон про жидів


Про смиренність і терпимість Ісуса

"Хто не зо мною, той проти мене!" (Матвія, 12:30) "А як прийдете в місто яке, і вас не приймуть, то вийдіть на вулиці його та й кажіть: "Ми обтрушуємо вам навіть порох, що прилип до нас із вашого міста". Кажу вам: того дня (судного) легше буде содомлянам, аніж тому місту!" (Луки, 10:10-12)

"Не думайте, що я прийшов, щоб мир на Землю принести, - я не мир принести прийшов, А МЕЧА! Я ж прийшов порізнити сина з батьком, дочку з матір'ю, невістку із свекрухою... Бо хто більше, як мене, любить батька чи матір, той мене недостойний!" (Матвія, 10:34-37)

"Чи ви думаєте, що я прийшов мир дати на Землю? Ні, кажу вам, але поділення! Я прийшов ВОГОНЬ КИНУТИ НА ЗЕМЛЮ, я прагну, щоб він уже запалав!" (Луки, 12:51,49)

"Коли хто перебувати не буде в мені,., громадять їх і кладуть на вогонь, -і ЗГОРЯТЬ" (Івана, 15:6)

"А невірним, і чарівникам, і ідолянам,.. - їхня частина в озері, що горить вогнем та сіркою, а це - друга смерть!" (Богослова, 21:8)

"А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб я над ними царював, приведіть сюди, - і на очах моїх ПОВБИВАЙТЕ" (Луки, 19:27)

(Ну прямо катюга, а не син Божий!)

"Коли хто не любить Господа, нехай буде проклятий!" (1-ше до Коринтян,16:22)

"Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! (2геІвана, 10)

"Потому Ісус увійшов у храм Божий, і вигнав усіх продавців і покупців у храмі, і поперевертав грошомінам столи, та ослони - продавцям голубів" (Матвія, 21:12)

"Вороги чоловікові - домашні його! Хто більш, як мене, любить батька чи матір, той мене недостойний. І хто більш, як мене, любить сина чи дочку, той мене недостойний" (Матвія, 10:36,37)

"І промовив до одного Ісус: "Іди за мною!" А той відказав:"Дозволь мені перше батька свого поховати". Ісус же йому відказав: "Іди за мною і зостав мертвим ховати мерців своїх!" (Матвія, 8:21,22)

 

Заповіді для рабів:

"Любіть ворогів своїх!" (Матвія, 5:44)

"І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, - підстав йому й другу!" (Матвія, 5:39)

"А хто хоче забрати сорочку твою, - віддай і плаща йому!" (Матвія, 5:40)

"Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тик, хто вам кривду чинить!" (Луки, 6:28)

"Бог вибрав немічне і немудре світу. І незначних вибрав, щоб значне знівечити!" (1-ше до Кор., 1:27-28)

(А ти будеш виконувати ці настанови? )

 

НЕВИННІ ЗАПИТАННЯ ХРИСТИЯНАМ

1. Як вдалося Ягве (Єгові) створити світло в перший день творення, а джерела світла, - тільки на четвертий день (Буття, 1:3-5,14-18)?

2. Чому в книзі Буття, 1:26-28 оповідається про одночасне створення чоловіка і жінки, а в розділі 2:7-23 цієї ж книги ідеться про створення спершу чоловіка Адама, а потім тільки з його ребра дружини Єви?

3. Навіщо було Єгові створювати Дерево Життя в Едемі, коли не з провокаційною метою? Він же мусив добре знати про недосконалість створених ним людей, які рано чи пізно скуштували б звабливі плоди забороненого дерева?

4. Чому Адам не помер в день покуштування" забороненого плоду, як це йому обіцяв Єгова (Буття, 2: 17)?

5. Що значать слова: "Ось Адам став, як один з Нас" в устах Єгови (Буття, 3: 22)?

(Виходить, що людина стала Богом! )

6. Коли всі люди - нащадки Адама і Єви, то чи не є це наслідком кровозмішання?

7. Яким чином Каїн після вбивства Авеля, коли на Землі залишилось лише троє людей: Адам, Єва і він сам, знайшов жінку в країні Нод? І хто міг би убити Каїна, коли не його батько чи мати (Буття,4:15-17)?

8. Єгова послав на Землю потоп "за гріхи людські". Але чому цей всемогутній бог, який створив і Небо, і Землю, і все живе, не знайшов іншого способу вплинути на людей чи "перевиховати", не знищуючи їх?

9. Як могли дійти в Месопотамію до Ноя-з Австралії кенгуру, коали і ін. тварини тільки цього континенту? Якщо вони жили тут до потопу то яким чином пішли потім всі до одного на Австралійський континент?

10. Навіщо було знищувати все живе, яке жило безгрішним життям? І як від потопу могли померти істоти морів, річок?

11. Чому потоп був 40 днів, а вода збільшувалась 150 днів (Буття, 7:17,24)? І куди "спадала" вода потім?

12. Зараз дуже популярна байка про віднайдення залишків Ноєвого ковчегу в льодовику г.Арарат. Але ж відомо, що за кілька тисяч років лід в горах сповзе вниз і наросте новий щонайменше десятки разів?

13. Хіба міг дерев'яний ковчег з розмірами 300 х 50 х ЗО ліктів (близько 100 метрів довжиною) витримати хвилі всесвітнього океану (Буття, 6:15)?

14. Якщо Єгова створив Небо і Землю і все живе на ній разом з людиною за 6 днів, то чому тільки для знищення всього живого йому потрібен був аж рік потопу?

15. В чому винний син Ноя - Хам, який випадково побачив свого "праведного" батька п'яним і голим (Буття,9:18-27)? А яка вина в цьому всіх нащадків Хама, яких Єгова віддає навіки в рабство?

16. Як можна пов'язати слова: "Благословенний Господь, Симів Бог, - і хай Ханаан рабом буде йому!" (Буття, 9:26) з тим, що "не дивиться Бог на обличчя!" (До римлян, 2:11)?

17. В кн. Буття, 10:5 сказано, що поділились сини Ноя "кожний за мовою своєю". А далі: "І була вся Земля - одна мова та слова одні". (Буття,11:1) Потім в Вавилоні знову таки Єгові довелося розділяти мови (Буття, 11:7). Як це розуміти?

18. За які заслуги Єгова вибрав місяцепоклонника Аврама і вивів з нього "єговообраний народ" (Буття, 12:2-7)?

19. Чим, коли не кровозмішанням був шлюб Аврама з сестрою Сарою (Буття, 20:12)?

20. Чи не був перший жид Аврам сутенером, спонукавши свою жінку Сару до співжиття з фараоном за різноманітні матеріальні вигоди, тобто до чистої проституції (Буття, 12:11-20)?

21. Наскільки морально поступила Сара, коли підсунула своєму чоловікові Авраму єгиптянку Агар для зачаття сина (Буття,16:1-7)?

22. Куди дивився Єгова, коли дві Лотові доньки, підпоївши батька вином, завагітніли від нього (Буття,19:30-38)? І це сотворили в сім'ї Лота - єдино "праведній" у всьому Ізраїлі. Що ж тоді було в "неправедних" сім'ях"?

23. Чому вчать своє стадо патріархи Ізраїлю? Чи ж не купувати і продавати все в житті, навіть перворідство у свого умираючого брата за миску їжі, як це зробив Яків (Буття, 25:29-34)?

24. Якою мораллю слугувався Яків, котрий жив постійно з двома сестрами Рахіллю і Лією, а також з їхніми невільницями (Буття, ЗО, 1-13)?

25. Чи ж не шахрайству і підступності вчить Біблія на прикладі того, як Яків оббирає свого тестя Лавана (Буття, 30:25-43)?

26. Як міг Яків боротися з Єговою (Буття,32:25-33)? І що це за бог, який бореться з людиною Яковом - своїм створінням? Чому Єгова проситься так: "пусти мене, бо зійшла досвітня зоря" (Буття, 32:27)? Може цей "бог" боїться світла?

27. Де ще можна прочитати, як не в "святому" письмі - Біблії подібну історію про те, що сини Ізраїля знищили (причому нахабним підступом) миролюбних чоловіків Сихему тільки за те, що їх княжич покохав (взаємно) доньку Якова Діну (Буття,34)?

28. Якою мораллю керувався Йосип (якого підносять як прототипа Ісуса), коли збагатився на голодоморі в Єгипті, продаючи людям хліб, котрий перед тим задарма у них же відібрав (Буття, 41, 47-57)?

29. Навіщо Єгові в Єгипті убивати разом з перворідними дітьми і перворідного від скотини (Вихід, 12:12)?

30. Чи ж не визнає фактично Єгова інших богів, коли заповідає не вклонятися їм (Вихід, 20:1-5)?

31. Чи не є вихід Жидів з Єгипту (Вихід, 12:35-38) виходом заможних грабіжників і вбивць з пограбованим ("позиченим"?) дорогим майном, а не "виходом нещасних рабів з єгипетського рабства", як це нам намагаються подати?

32. Чому після отримання на горі Синай скрижалів з заповіддю "Не вбивай!", Мойсей, не задовольнившись кривавою різаниною в Мідії, з гнівом наказує убивати дітей і жінок, залишивши для своїх потреб лише незайманих дівчат (Числа, 31:15-18)?

33. Єгова "єдиний, що має безсмертя, і живе в неприступному світлі, Якого не бачив ніхто із людей, ані бачити не може". (І до Тимофія, 6:16) А як же Мойсей спілкувався з ним наодинці, команда його бачила Єгову "в спину", а Яків з ним навіть "боровся"?

34. Чому Мойсей вбиває єгиптянина (і це після заповіту Єгови "Не вбивай!"), проте не вбиває за подібний злочин жида (Вихід, 2:11-15)? Чи не тому, що цей заповіт поширюється лише на "ближніх", тобто жидів?

36. "Проклятий, хто вбиває ближнього свого потаємно!" (Повт. закону, 27:24) А хто вбиває чужинця, не проклятий?

37. Як міг Мойсей в своїй П'ятій книзі написати про свою смерть, поховання і оплакування (Повторення закону,34:5-8)?

38. Чому в Торі (П'ятикнижжі Мойсея) нічого про Месію не говориться?

 

   Головне в Біблії:

 

1. Прочитайте пророцтва Ісаї, 49:22-23; 60:10-12; 61:5-6. Чи ж не рабами жидів будуть всі гаї (нежиди), коли прийде месія з роду Давида?

2. Як можна називати монотеїзмом християнство, де Бог існує в трьох іпостасях? Це навіть коли не брати до уваги янголів, Сатани і т. ін.

3. Чому все "прогресивне" людство, засуджуючи "Майн Кайф" і німецький нацизм, нев'язливо пропагує "П'ятикнижжя Мойсея" з його відвертим жидівським нацизмом?

4. Як могло статися так, що всі 77 книг Біблії обох заповітів писали 40 авторів на протязі 1500 літ, мають один гармонізований стиль, одну мову і форму викладання?

 

 

Замасковані жиди
 


Суть християнської церкви!:

без слів.

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
Володимир
Володимир  Сірома 
№:1
Даю відповіді на ваші запитання:
1. Зараз обрізання вже не обов'язкове тому, що до смерті Христової від людей вимагалося виконання Закону, а Ісус сказав - ви спасетесь лише вірою, я виконав Закон за вас!
Івана 3:16
Так-бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.
Рим (4:24)
...в Того, Хто воскресив із мертвих Ісуса Христа, Господа нашого, шо був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого.
Ефесян 2:8:
Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився.
Отже віруючі душі українців не будуть знищені!

В наступному вашому запитанні ви використовуєте лише Старий Заповіт і Закон а де Новий?

Що до створення людини то спочатку описується створення людини взагалом, а потім розшифровується як то було створенно!

Візміть, Біблію, якщо вона є у вас і власноруч порахуйте кількість книг у мене чомусь 77 не нараховується?

Якщо, б я був священиком, то я б повністю розвалив вашу надуману без грунтовну статтю а на кінець ось декілька цитат про "Жорстокість Біблії"
Рим. 12:17 Не платіть нікому злом за зло, дбайте про добре перед усіма людьми! 18 Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! 19 Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. 20 Отож, як твій ворог голодний, нагодуй його; як він прагне, напій його, бо, роблячи це, ти згортаєш розпалене вугілля йому на голову. 21 Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!
Шановний автор, не обманюйте себе і людей, бо будете покарані!
(Євреїв 4:12)
Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця...
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:2
Не платіть нікому злом за зло


:c_emot4: Напевне того жиди палестинців так мочать?

Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми!


:c_emot9: Ось чому християнські держави постійно воюють одні з одним!

Шановний автор, не обманюйте себе і людей, бо будете покарані!


А може це Вас обманюють? :prapor: Бо раби будуть сидіти тихенько в дома і сопіти в 2 дирочки і ніколи не піднімуть руку на своїх супостатів!

Якщо, б я був священиком, то я б повністю розвалив вашу надуману без


А якби я був Волхвом то Я би такий фундамент вистроїв, що Вашу кучку паперу би знесловітром як комашку...

І на кінець я би так Вам замаслав по пиці та в яйці (жарт) - ви б підставили іншу щоку?

"Любіть ворогів своїх!" (Матвія, 5:44)
"І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, - підстав йому й другу!"
(Матвія, 5:39)
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
ПАСТОР
ПАСТОР  Сірома 
№:3
Це що за "Умнік" зібрав усі ці фрази. Зразу видно шо він в Біблії ні "БУм бум". Ти хлопче не виривай фрази із контексту, а читай уважніше. Христос приніс нове вчення, яке не тільки для євреїв, вле й для усього світу! Це вчення основане на любові. Якщо Тобі друже це важко зрозуміти, то просто спробуй повірити в любов Божу, бо не залежно від твого протистояння Богу, Він все одно любить тебе і хоче спасіння твоєї безсмертної душі. Спаси тебе Бог!

Шановні адміністратори сайту. Врахуйте будь ласка що більшість ваших читачів християни. Такі статєйки не роблять вам честі, тому будь ласка не грайтеся у такі ігри. Це вже схоже на розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Я наприклд прийняв для себе рішення виділити ваш скандальний сайт зі свого списку закладок. Бо якщо ви так думаєте як автор цієї статті, то нам не по дорозі. Хай це читають такі самі як ви! Бай ...
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:4
Врахуйте будь ласка що більшість ваших читачів християни

:c_emot9: Не панікуйте пасторе скоро ваше стадо розбіжиться, а християнство як насадили силою так і знищать його...

Це вже схоже на розпалювання міжконфесійної

Ви помиляєтесь - це антихристиянська стаття, проти всіх конфесій, церков, сект, бабтистів, десятників і так далі.

P.S. - Особичто я вірю лиші в дві речі: 1-Добро, 2-Зло. Все інше казочки для неосвічених людей, щоб ними було легше керувати і здирати з них бабло.
І ще також вірю - що рабів до раю не пускають!
І ще пасторе - благословляйте ЗЕКІВ на керування нашою країною!
Ось суть християнської церкви:

Подивіться відео під фотом попа

І прапор вам в руки та чешіть подалі!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
ПАСТОР
ПАСТОР  Сірома 
№:5
Судячи з вашої статті, ви не надто освідчена людина. Бо якби було навпаки, то ви би уважніше читали Біблію. Що до закінчення християнства: ви помиляєтеся. Воно пройшло ще не такі випробування і зовні і зсередини, і стояло. Вже були такі герої як ви, наприклад Нікіта Хрущев обіцяв за два роки показати останнього християнина в СССР. Вже нема ні його, ні СССР, а християнство залишається. Що до благословіння зеків: я особисто не голосував за яника і його яничарів, і був проти цієї команди катигорично. Але що поробиш, який народ така і влада.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:6
який народ така і влада!


Ви хотіли сказати - які пастори - така і паства! :b_plakat2:
Ось через таких духовних наставників люди так деградували.

А взагалі ролик про те що слуги Христа і слуги Д'явола - це одна команда!
І не знаю якої Ви орієнтації (може голубий - як це модно стало серед монахів), але якщо не вловлюєте головної суті - то окрім Біблії варто почитати Коран, Веди та основи Будизму теж би не мішало вивчити!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
ПАСТОР
ПАСТОР  Сірома 
№:7
Бачу у вас шановний дуже все запущено. Але не зважаючи на такий стан справ, Бог всеодно ЛЮБИТЬ вас. Незважаючи на те, вірите ви чи ні, і як ви до Нього відноситесь. Колись ви згадаєте ці слова та буде пізно ... Тоді вам не допоможуть ні Магомет, ні Будда, ні дашбог (чи як його там), ні нептун і т.д. Зрештою, ваша справа у кого чи у що вірити. Тільки не треба всіх по собі рівняти, якщо ви і слуга диявола, то не усі такі, і якщо ви навіть і гей, то Господь вам суддя !!!

А відносно ролика, то хочу сказати: А хто вам сказав що москалький патріархат це християнська церква? Не дивіться на людей, але як радить вам Володимир, краще уважніше і неупереджено почитайте Біблію. Це ще нікому не нашкодило. А якщо вас спокушує якась християнська конфесія, то знайте, що суть християнства не в конфесії - а в особистих взаємовідносинах з Творцем.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:8
А хто вам сказав що москалький патріархат це християнська церква?

Отже по вашому одна попи правильні, а інші ні? :a_smex4:

Отож щоб визначити як взаємовідноситись з Богом потрібно читати біблію!

:c_emot9: Переходьте наверх сторінки і читайте як син божий Вас любить...

Особливо мене прикалює: "Коли хто не любить Господа, нехай буде проклятий!" (1-ше до Коринтян,16:22) Тобто милосердний Бог проклинає інших? :b_plakat2:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
kinodomen
kinodomen  Сотник 
№:9
Двенадцать Заповедей Админа:
1. Прав всегда Админ, ибо в трех лицах есть он единая власть высшая в kлассе дисплейном!
2. Не прав вечно юзер, ибо прав всегда Админ!
3. Не возжелай ни места, ни системника, ни профиля, ни монитора, ни мыши Админа своего, и да пребудет с тобой вечное благословение его!
4. И если вошел юзер в систему без высшего на то дозволения (Админа) – горе ему, ибо порушится профиль его!
5. Да убоится юзер установить прогу неустановленную на комп казенный, ибо не дозволено сие!
6. Да не будет превышен профиль юзерский, ибо сказал Админ: «Аз воздам за то обрезанием... профиля твоего!».
7. Не возжелай войти под паролем чужим в систему, ибо надолго потом из дисплейки выйдешь ты!
8. А если кто разрешение на папку сменит - горе юзеру этому, ибо всемогущ в системе своей Админ!
9. Да убоятся пользователи толпиться на местах своих, подобно стадам овец безмозглых, ибо всеведущ Админ!
10. И да убоится юзер качать вирусы, ибо Админу мерзкое занятие сие!
11. А, если кто из юзеров возжелает чата Админа своего, горе и позор ему! Ибо, высшие удовольствия эти лишь Админу дозволены!
12. А тот юзер, который прочел строки эти и не проникся смирением, и не осознал, что тварь он ламероидная и чайник нечищеный в сиянии славы высшего существа Админоподобного - горе ему, ибо навеки отлучены они будут от сети великой!

Якщо серйозно, то перш ніж спорити про Біблію треба її прочитати, і прочитати неупереджено, тобто не ставлячи собі за ціль шукати помилки. Звичайно в Біблії є суперечності, так як і в кожному законі.
Якщо брати сьогоденні церкви, то відразу видно що вони заполітизовані, так як це є сильний мотузок за який можна водити населення.Я сам особисто за те, щоб у нашій державі була єдина церква, яка б не підчинялась ні Ватікану ні Москві, і служби щоб були на українській мові. Звичайно хай буде на нашій землі і церкви інших конфесій, але встановити ліміт на їх розміщення. Ця вічна суперечка між населенням чия церква правильніша, вже всім набридла,це називається "Проти Бога в ім`я Бога". Також чому церква московського патріархату відмовляється охрещувати дитину ім`ям, якого нема в переліку їхніх святих. Також подаючи в згаданій церкві папірець за здоровя з ім`ям не характерним для них - знову все ж таки відмовляються брати.Чому це так повинно бути!?. Звичайно вірити в Бога потрібно, але з розумом , а не з якимось фанатизмом.
0   відповісти цитувати скарга
a
Сірома 
№:10
а дійсно, справжній козак адмінить форум :a_smex:

domain: kampot.org.ua
admin-c: BEST1-UANIC
tech-c: BEST1-UANIC
і, звичайно ж, він ^^^^^зе бест ^^^^^ №1
status: OK-UNTIL 20111216170155
dom-public: NO
nserver: ns2.s33.org.ua
nserver: ns1.s33.org.ua
remark: Zaregistrirovano v interesah klienta
remark: ul. Krasnoarmeyskaya, 8
remark: Kamenec-Podolskiy
remark: Kozak Muxailo Volodimirovich

ще один приклад того, коли в дибілоіда є можливість писати не тільки на парканах
і це саме той випадок "прогресивногот дебілізму", коли освідчені люди його не переконають, адже не нього зійшло зверху світло, він усвідомив - він Козак, а усі інші мусять його переконувати :b_plakat5:

покиньте його, напишіть адміну домена про образи і розпалювання вогожнечі і його домен сам прикриється, а може знайдеться не зовсім свідомий християнин і зайде до нього додому і переконає :a_smex2:


дійсно, треба зайти
а він сравді там живе ? хто знає ?
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:11
ще один приклад того, коли в дибілоіда

Ну а ця фраза переконує, що Шановний гість християнин лише на словах (як і 90% всіх похрещених слов'ян) і не збирається виконувати заповіді свого Бога:
1) "А хто хоче забрати сорочку твою, - віддай і плаща йому!" (Матвія, 5:40)
2) "Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тик, хто вам кривду чинить!" (Луки, 6:28)
А може Ви лише виконуєте цю заповідь - "А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб я над ними царював, приведіть сюди, - і на очах моїх ПОВБИВАЙТЕ" (Луки, 19:27)
Християнство придумали для рабів і утримують їх в рамках дозволено.
Задумайтесь! - ваші діди, батьки, і Ви працюєте за хліб та житло - а на інше зась. Тож сидіть по домах та звинувачуйте один одного в усіх гріхах! замість того щоб вийти на вулиці та відстояти свої інтереси. Сидіть і прощайте, підставляйте щоки... Чекайте раю :a_smex4:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
ПАСТОР
ПАСТОР  Сірома 
№:12
Ніхто не відписує, та й правильно робить. Бо на таку дурню не варто тратити свій дорогоцінний час. І нашо я зачепився за цю "єрунду"? Бачу народу тут не багато, бо мабуть розуміють що нормальним людям тут немає що читати і робити. Бувайте панове, і я пішов на нормальні сайти. Бережіть себе!
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:13
:a_smex6: А, що відписувати? Виявляється, що Біблію-закон можна читати двояко, точнісінько як наше законодавство!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
VASYL
VASYL  Сірома 
№:14
Де ти адмін такої херні начитався? Або хто тобі мізки так виправ? Прочитай Біблію від почату до кінця. Особливо ті вірші які ти сам тут вибрав, тоді може і узрієш, бо так ніхто тобі не допоможе...
Мєш Козака на аватарці, а знаєш чи ти що козаки були християнами, у кожній січі була церква? Або як на турків йшли то з гаслами:" ..за віру Християсьську" ітд.
Ісус ніколи не казав, щоб завжди мовчати, як було потрібно то і сам пречуханки дав за те, що купці в Домі Божому базар зробили.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:15
Де ти адмін такої херні начитався?


У Вашій Біблії написано чорним по білому! Я і кажу, що закон жидівський можна по різному трактувати - для рабів - Хрен, для жидів - Все!

а знаєш чи ти що козаки були християнами


Так - коли до козацтва потягнулись широкі верстви. Козаки їх прийняли і почали з рабів робити воїнів! А перша церква в козацьких землях з'явилась лише у ХVІІ столітті!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Kalmir2012
Kalmir2012  Сотник 
№:16
повністю підтримую адміна у всьому.Я вважаю, що християнство нічим не відрізняється від інших релігії, тому, що є вигадкою. Легенда про те, що після смерті людина за свої вчинки потрапляє в рай чи в ад взята з єгипетської релігії, про сад Адама і Єву з Месопотамії і т.д.Ті люди, які відстоюють християнство у цій темі теж не є віруючими тому, що, вони "вірують":
1 через страх перед гарячим казаном де їх будуть варити
2 просто через те ,що їм ,щось потрібно
3 через біду я трапилась з ними чи їхніми близькими
4 батьки так сказали
5 немає іншого виходу
ще можна багато причин називати, проте найбільша причина я вважаю є страх і здається це слово не є синонімом до слова віра.Хтів спитати той вогонь ,що зявляється на Пасху ніколи не показують ,чому? Ці всі чуда ,що повязані з релігією ,там раптове вилікування ще там шось, а в якій релігії немає див?
P.S: Страх перед богом -страх на котором держиться религия.О.Уайльд
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:18
Боні, а може обмежені ті хто не хоче сам Білію прочитати, а ходить в церкву за поясненням до попів?

Ось Ви шановна прочитали Біблію від початку до кінця за свої кілька десятка років? :a_smex4:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Kalmir2012
Kalmir2012  Сотник 
№:19
Боні, а ти не обмежана ,ти розумієш свою суть? розкажи, якщо можеш.Та ні, ти просто хтіла підтримати сіру массу людей, які не можуть знайти відповіді на питання,тіки говорячи який адмін дурний , як таке можна писати і т.д.
0   відповісти цитувати скарга
Кузя
Кузя  Сірома 
№:20
очень интересно знать, зачем была написана эта статья?высказаться? кого-то переубедить? открыть глаза заблудшим? или просто потроллить?

вера и религия - вещи разные в моем понимании
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:21
Я хотів сказати, що християнство - дуже хороший інструмент тримання рабів в рамках дозволеного. І що жиди чомусь не хочуть бути християнами!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Олекса
Олекса  Козак 
№:22
Хай кожен вірить в те що йому подобається, для чого нав'язувати Бога тому хто в нього не вірить??? Прям місіонери, якісь))))) Цікава стаття...
0   відповісти цитувати скарга
veter
veter  Сірома 
№:23
Якщо ти не вiруюча людина-то май розум не ображати то-на чьому нерозумiешся!Ти заплутався.Хай Бог тебе простить,бо ти сам не розумiеш якiй "бред" тут несеш!Щоб цiтувати Бiблiю-треба спочатку ii добре вивчiти!
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:24
Щоб цiтувати Бiблiю-треба спочатку ii добре вивчiти!

:c_emot9: - це щоб її вивчити потрібно звернутися до якось жирного попа? :a_smex:
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
владимир
владимир  Сірома 
№:25
Не что спорите с пастором! ОН ПРАВ! пока быдло не угомонится .а скоее-бы приехали евреи-судить, учить . лечить,править -украине не быть!
0   відповісти цитувати скарга
Kalmir2012
Kalmir2012  Сотник 
№:26
пропоную всім подивитися ось цей фівльм -
http://www.ex.ua/view/4289695?r=1987
дуже пізнавальний, мені відкрив очі на багато речей
0   відповісти цитувати скарга
Олександр
Олександр  Сірома 
№:27
Скажу так, Адміне. Був я колись такий як ти і за такі вибрики міг і пику натовкти добре. Але Ісус, мій Пан дав мені любов, щоб любити всіх людей. Ми сильні до тих пір, друже, поки нас ноги носять, а коли Господь забере від нас силу, то ми як ті смердючі гниди. Мій Господь сказав слова, які сильніші від любого вислову, Він, маючи силу і владу, щоб стерти Своїх супостатів з лиця землі сказав: Прости їм, бо не знають, що чинять. Це для мене герой. І це історична особистість і ще ніхто не спромігся довести, що це не так. А ти хто такий? Думаєш, що все знаєш? Та ніхто не знає всього. Кажеш, що Бога немає і Христос видумка? - це твої проблеми, але відповідь прийдеться давати. Ображаєш евреїв? то знай, що ти вже проклятий, якщо ти ту Біблію хоть в руки брав, бо там написано, що хто їх прокляне, то сам буед проклятий. Якщо мене можеш переконати в тому, що я не правильно вірю - моя адреса в тебе є - пиши.
1   відповісти цитувати скарга
olekca1949
olekca1949  Козак 
№:28
admin,
А як тоді зрозуміти те,що ця релігія нам нав'язана Володимиром і яким шляхом,через насилля,міліони людських жертв!
0   відповісти цитувати скарга
Vock
Vock  Сірома 
№:29
Олександр,
Цитата: Олександр
І це історична особистість

Так вкажіть які історичні джерела того часу засвідчують про його існування?)

Цитата: Олександр
Ображаєш евреїв? то знай, що ти вже проклятий, якщо ти ту Біблію хоть в руки брав, бо там написано, що хто їх прокляне, то сам буед проклятий.

Яскравий приклад конченого раба.
Ненавиджу, як якийсь народ ставлять вище іншого.
П.С. рабів до раю не пускають.
1   відповісти цитувати скарга
Убийжид
Убийжид  Козак 
№:30
Шановні козаки!Нагадаєм усім рабам,що наші славетні предки христосіянами не були.Замість читати оте гівно-вправлялися у гопаку.Ти йому проповідь-а він тобі копняка!До речі,зто із христосіян знає,коли була побудована перша церква на Січі?Га?Вивчайте історію,дупоголові!Правильна відповідь-пізніше.
--------------------
свастика
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua