Український портал » Державні свята » Липень » 2 липня. День спортивного журналіста

2 липня. День спортивного журналіста

admin
  3 642   0    
2 липня. День спортивного журналіста
2 липня. День спортивного журналіста

День спортивного журналіста

 

День спортивного журналіста відзначається щорічно 2 липня. У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об’єднує майже півтори сотні національних спілок.

Починаючи з 1995 року за ініціативи Міжнародної асоціації спортивної преси відзначається Міжнародний день спортивного журналіста. 
Спорт у всі часи був і залишається тією об’єднуючою силою, яка об’єднує не тільки окремих людей, а й цілі країни і континенти.

 

У міжнародний день спортивного журналіста АІПС і національні асоціації спортивних журналістів проводять урочисті засідання. У багатьох країнах у цей день нагороджуються кращі представники засобів масової інформації в області спорту. В Україні в цей день у багатьох редакціях газет, журналів, телевізійних каналів, інформаційних агентств, радіостанцій вшановують кращих спортивних журналістів.

Ряд видань 2-го липня проводять спеціальні спортивні заходи, на яких журналісти не тільки словом, але і ділом можуть довести свою прихильність до пропаганди фізкультури, спорту та здорового способу життя.

 

Практично у всіх країнах світу відзначають не тільки Міжнародний день спортивного журналіста, а й День журналіста. Навіть у Великій радянській енциклопедії є визначення, що спортивна журналістика є соціально значущим видом діяльності зі збору, обробки, а також поширення актуальної інформації на спортивну Міжнародний день спортивного журналіста тематику через пресу, радіо, телебачення та Інтернет.

 

Привітання до Дня журналістаЗалишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua