1 вересня. День знань.

admin
  5 772   0    
1 вересня. День знань.
1 вересня. День знань.

День знань

Для першокласників це «Свято Першого дзвоника», для всіх інших — початок нового навчального року. Часто цей день називають просто «перше вересня» чи «день першого вересня».

 

Як святкують:

В школах -  проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. Прийнято в цей день дарувати квіти своїм вчителям. Відбувається перший святковий урок.

У середніх спеціальних та вищих - навчальних закладах, як правило, обходиться без лінійок або влаштовують лінійки лише для першого курсу.

 

Цікаво:

Початок навчального року припадає на 1 вересня лише в кількох державах — це в основному країни колишнього СРСР (Росія, Білорусь, Україна, Казахстан, Молдова, Туркменістан, Вірменія, Прибалтика), а також Чехія і деякі інші країни Європи. В Італії цей день приходиться на 1 жовтня. У ряді країн немає єдиного для всіх закладів дня початку навчального року. Так відбувається, наприклад, у Німеччині, Іспанії та Франції. У США літні канікули закінчуються у другій половині серпня. А японські школи i ВУЗи й зовсім відкривають свої двері в перший день квітня!

 

З історії свята:

День знань був затверджений Президією Верховної Ради СРСР Наказом N 3018-Х від 1.10.80 р., в редакції Наказу N 9724 - XI від 1.11.88 р.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua